Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 lut 2008, 22:36

łał, jak dawno nikt nie wpadał :ico_szoking:

U nas pochmurno było w dzień,ale nie padało i ciepło było.Spacerek się udał.

Wracając do wagi mi nadprogramowych jeszcze po ciążowych kilogramków zostało 5.W moim przypadku nie da sie tego tak łatwo zrzucić.Pociecha,że to tylko 5 :-)

co do krostek i innych kwiatuszków..mojego Skarba jakoś omijały wysypki.Nie licząc tej "trzydniówkowej" i jakiego uczulenia drobniutkiego na brzuszku.Odpukać jajka też lubi.Mandarynki dostaje raz na jakiś czas w bardzo małych ilościach.Nic mu po nich nie jest.

Riterko-daj zanć jak Jasio :-)

spokojnej nocki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

07 lut 2008, 23:00

Hej!
A Maciuś je codziennie mandarynki lub pomarańcza. Zmieniłam też mu mleko z Nutramigenu na Bebiko i na razie ok. Wysypki? Liszaje? Na razie (tfu, tfu) brak.Jajo? Uwielbia. I te paskudne parówki też, nie chce za to jeść szynki
Dobrej nocy

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 lut 2008, 23:11

Witam

Tak tylko zajrzałam i tez jestem w szoku, że tak pusto..

Moja wciąż nutramigen, jajo bleee, wędliny wszystkie bez wyjątku by zjadła i to w dużych ilościach, pomidorka lubi. Ciesz sie Chloe że nie macie problemów skórnych, ja pamiętam jak Wiki na początku się łuszczyła, z plecków to wióry leciały, a ja smarowałam takim tłustym kremem ochyda i w dodatku upał był, kleiło się wszystko, ale udało się do dziś mamy luzik :-D

Uciekam pa do jutra

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

08 lut 2008, 09:45

co do smarowania kremami to ja mogę tu epistołę całą strzelić, nazwy konstystencje i jak niszczą ubranka, ciągle mamy wszystkie ciuchy poszarzałe bo te dziecięce proszki tego świństwa nie dopierają...
a tak w ogóle to witam z ranka...

[ Dodano: 2008-02-08, 08:46 ]
właśnei słucham w rock radio figurskiego i koterskiego ale świrusy ale się uśmiałam bo koterski czytał jakąś książkę dla dzieci o odchodach :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

08 lut 2008, 11:02

Witam!!!! Wczoraj miałam troche roboty najpierw kawka z bratową,a potem zakupki i ten nieszczeąsny remont jeszcze musiałam troche potapetować no i malowańko. No i dziś reszta malowańka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Jeszcze mam tyle prasowania ,ze hej. Wpadłam się tylko przywitać i spadam do roboty bo jutro chce już skończyć z tym remontem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Dziś nocka oki ona chyba nas w konia robi raz tak raz tak :ico_haha_02: No ale dżąsełka popuchnięte :ico_szoking: A dziś chodzi już od godziny i papapapa chce iść wyciąga kurtki i papa. :ico_haha_01: Oj te nasze wysypki nasza matyldzia znowu ma poliki szorstkie i czerwone to z tych serków no i chyba z masła ono też przecież z mleka. A chlebka z masełkiem to je dużo. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

08 lut 2008, 12:49

Cześć

Iwciu- nachodzi sie ostatnio mały po tych lekarzach ale wczoraj u dermatologa akurat nikogo nie było bo sie spóźniliśmy, tez się bałam, zeby ktos z jakąś choroba nie przylazł, w każdym razie dostał robioną papkę i balsam La Roche-Posay do nawilżania, on ma atopową skórę więc wszystko może go uczulać dlatego wole iść do lekarza skoro juz przez dwa tygodnie nic nie pomagało tylko gorzej było na tych polikach, na ciele nie ma na szczęście

Maziu- kończ ten remont i foty ślij

Asiu- emolium też smarowałam ale jakoś nie pomagało, Kornel też za bardzo jajka nie lubi ale dzisiaj po dłuzszej przerwie zjadł całe,

Teraz usnął z trudem te zeby go męczą a ja muszę wziąść się za mycie podłóg i łazienki, to miłego dnia kobitki, nie chce mi się sprzatać ale muszę w końcu

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 lut 2008, 12:57

Cześć
Współczuje wam dziewczyny u nas odpukać żadnych wysypek i uczuleń nie było z wyjątkiem jednego razu od antyboityku, jeść mała je już prawie wszystko i raczej nie ma rzeczy których by nie lubiła je : jajka, jogurty w tym nawet naturalne, mięsko kocha nawet wątrubke no a owoce i słodycze to gdyby dostawała tony to też by chyba zjadała i takie ilości. Z jedzeniem nie mamy rzadnych problemów ale współczuje waszym maluszkom bo musicie uważać na to co jedzą - bidulki. Może niedługo wszystko się unormuje i miną te paskudne alergie- życze waszym skarbom tego z całego serducha.

Proszek -już od dwóch miesięcy normalnie piore w takim samym jak nasze ubrania tylko włączam płukanie antyalergiczne :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 lut 2008, 13:19

hej
dzięki kochane za wsparcie dla Jaśka
a u nas wszystko ok, Jaś szaleje jakby nic się nie stało, rana się piorunem goi, normalnie w szoku jestem w poniedziałek ściągamy szwy, Jaś nie zauważa plastra z opatrunkiem , a ja mam teraz fisia i latam za nim jak głupia, ale nie jestem w stanie nad nim zapanować najchętniej to bym cały dom obkleiła poduszkami, jestem przewrażliwiona, na spacerze nie wyciągam go z wózka :ico_oczko: no i najgorsze jest to, że wszyscy się pytają co się stało, albo co ci mama zrobiła, no jak mnie to wkurza wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

co do proszku to ja też już podsypuję zwykły, bo teraz przy samodzielnym jedzeniu Jasia ten dziecięcy nie daje rady
i Jaś też wszystko wcina
no to tyle korzystam z chwili wolnego, bo Jaś zasnął i lecę coś szturchnąć
miłego dnia

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 lut 2008, 13:23

To super że Jaś tak szybko wraca do formy to znaczy się wszystko ładnie goi, a ludźmi się nie przejmuj zawsze ich wszystko interesuje :-)

[ Dodano: 2008-02-08, 12:28 ]
No i jeszcze nie daj się zwariować Riterko tak już jest i choćbyś całe mieszkanie obiła poduchami i gąbkami to i tak mógłby np. przygryźć sobie język lub warge skacząc - nie jesteś w stanie zabespieczyć się przed wszystkim. Pomysły dzieci nie zawsze można przewidzieć :ico_oczko:
spadam bo mi ślubny marudzi że znowu ten TT :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-08, 12:28 ]
No i jeszcze nie daj się zwariować Riterko tak już jest i choćbyś całe mieszkanie obiła poduchami i gąbkami to i tak mógłby np. przygryźć sobie język lub warge skacząc - nie jesteś w stanie zabespieczyć się przed wszystkim. Pomysły dzieci nie zawsze można przewidzieć :ico_oczko:
spadam bo mi ślubny marudzi że znowu ten TT :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

08 lut 2008, 13:51

hejka

Mery to ma nadzieję ,ze teraz już odpuszczą krosteczki i dadzą chwilę wytchnienia Kornelkowi :-)

Ja Bartka rzeczy już chyba z rok piorę w wizirze sensitivie o jest ok,płuczę w lenorze też sensit.Moja koleżanka od urodzenia używała "dorosłego " proszku i jej dzieci nie miały żadnych problemów skórnych.

Buziaki dla Jasia,a dla Ciebie Riterciu jeszcze kilka dodatkowych par oczu :ico_oczko: .

Maziu czy Ty sama wszystko tapetujesz ,malujesz,bo ja takk zrozumiałam i nie moge się nadziwic ,że taka zdolna kobitka z Ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .
A my sobie robimy mini ferie i razem z Dominisiem jedziemy na kilkia dni do rodziców,ciesze się ,bo ma byc duuuuuuuuuużo gości,jak ja to uwielbiam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości