Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sie 2008, 20:42

witam sie i ja , po wizycie w szpitalu
:ico_sorki: dobrze ze wszystko ok :ico_sorki: i fajnie mialas ze Cie tak dokladnie zbadali mi nigdy takiego badania nie zafundowali :ico_placzek: zreszta jak pisalam do poloznej nie mam najmniejszej ochoty chodzic bo czuje sie tam srasznie niemilowidziana :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 sie 2008, 20:47

zreszta jak pisalam do poloznej nie mam najmniejszej ochoty chodzic bo czuje sie tam srasznie niemilowidziana
Marta ja to sie boje ze ta moja zołza bedzie ze mna przy porodzie i jak bedzie taka nie miła to zaczne sie wydzierac ze chce jakas inna :ico_zly:
no mowie ci mowila do mnie jak do glupiej ani prasze dziekuje no nic uprzejmego, a moze przewrazliwiona jestem

[ Dodano: 2008-08-05, 20:49 ]
Pije sok grejfrutowy :-D mlodemu nie smakuje ten smak :ico_szoking: i kopie mnie ałaaaaa :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sie 2008, 20:53

Pije sok grejfrutowy mlodemu nie smakuje ten smak i kopie mnie ałaaaaa
no to juz wiesz czego nie lubi :ico_brawa_01:
Marta ja to sie boje ze ta moja zołza bedzie ze mna przy porodzie i
ja wlasnie nie wiem jak to jest z tymi poloznymi czy to te sa przy porodzie czy te co maja po prostu dyzur w szpitalu :ico_noniewiem: ...no nic zobaczymy niedlugo

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 sie 2008, 21:00

ja wlasnie nie wiem jak to jest z tymi poloznymi czy to te sa przy porodzie czy te co maja po prostu dyzur w szpitalu ...no nic zobaczymy niedlugo
wlasnie ja tez nie wiem o co chodzi, gdy mialam pierwsza wizyte w szpitalu ona przeprowadzala ze mna caly wywiad :ico_noniewiem: i wszedzie mnie prowadzila, ale nastepne wizyty to juz inne mnie prowadzily,tylko dzis znow ona malpa jedna :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sie 2008, 21:05

gdy mialam pierwsza wizyte w szpitalu
ja nie mialam wizyty w szpitalu :ico_noniewiem:
jak zaczne rodzic to nawet nie wiem gdzie jest porodowka w tym szpitalu :ico_noniewiem: nic pochodze popytam miedzy skurczami i jakos dojde...albo i nie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 sie 2008, 21:12

witam sie i ja , po wizycie w szpitalu
No to dobrze ze wszystko jest w porzadku :ico_brawa_01:
ja wlasnie nie wiem jak to jest z tymi poloznymi czy to te sa przy porodzie czy te co maja po prostu dyzur w szpitalu ...no nic zobaczymy niedlugo
Pytalam swojej czy bedzie,bo ja z kolei mam szczescie do poloznych,w o gole dobra mam opieke.Powiedziala,ze tylko jezeli bedzie miala dyzur,albo jak zadzwonie a ona akurat bedzie wolna,czyli -nie bedzie jej jednym slowem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 sie 2008, 21:18

jak zaczne rodzic to nawet nie wiem gdzie jest porodowka w tym szpitalu nic pochodze popytam miedzy skurczami i jakos dojde...albo i nie
porodówki tez jeszcze nie widzialam, i jak sie zacznie to tez nie wiem na ktory oddzial isc, ale słyszałam,ze na koncowce oprowadzaja i pokazuja wszystko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sie 2008, 21:24

słyszałam,ze na koncowce oprowadzaja i pokazuja wszystko
ja nawet nie slyszalam o koncowym oprowadzeniu :ico_noniewiem:
Chyba mnie te polozne i lekarze nie lubia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 sie 2008, 21:24

kurcze ale mam dzis lenia,tylko jem i leze, pojechalismy do Macka, zjadlam dwa hamburgery, frytki wypilam szejka i mala cole :ico_szoking: , w domciu mi sie przysnelo na godzinke, potem wzamalam rosolek i kanapeczke z serkiem :-D ,czuje sie jak wielki słon dzisiaj :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-08-05, 21:29 ]
ja nawet nie slyszalam o koncowym oprowadzeniu
Chyba mnie te polozne i lekarze nie lubia
ja to tylko od znajomych ktore rodzily tutaj :ico_noniewiem: ,ale co sie martwimy jak sie zacznie i pojedziemy do szpitala gwarantuje ze od razu zorientuja sie co jest grane :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sie 2008, 21:37

,ale co sie martwimy jak sie zacznie i pojedziemy do szpitala gwarantuje ze od razu zorientuja sie co jest grane
no to to jest pewne-nie mam zamiru rodzic na korytarzu zeby mnie ominol ten prywatny pokoik z prysznicem i podlaczeniem do neta :-D bede Wam zdawac na zywo relacje z porodu :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość