caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 lip 2007, 15:33

Syla miłego urlopu!!!!!!!!!!!!!!!!

Dagles super fotki!!!!!!!!!!

Mordko dobrze że się wybawiłaś, należało Ci się!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

22 lip 2007, 19:24

iw rybka chyba imiona dziewczynek Ci sie pomylily-bo Dagles ma Jagodke a nie Olenke :-D

Mordeczka super-miesnie musza czasem pobolec :-D

Dagles ta nasza Jagódeczka śliczności- Eryczkowi jak pokazałam to mi prawie w komputer wskoczył!!!!!!!! hih :ico_buziaczki_big:

rozmawialismy dzis z tata malej chineczki- starsza od Eryczka tylko o 4 dni, a mniejsza o polowe-moj M mowi, ze chinczyki maja mniejsze dzieci!!! Wygladala na 2 miesiace mlodsza od Eryka- tylko ze Eryk wyglada na wiecej niz ma-chyba po Tacie to ma hehe!!!

A jak sie na Eryczka patrzyla- pilnuj Jagódko swojego mezczyzny :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

22 lip 2007, 19:52

jesli mowa o swoich meszczyznach...kobietach.. to .. wlasnie wyczarowalam kacpiemu i Julci nowa fote tym razem z wysp kanaryjskich :ico_oczko: :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

22 lip 2007, 20:18

Mordeczka ten corel niejest darmowy?

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

22 lip 2007, 20:27

Mróweczka, nie... jest 30 dniowa daemowa wersja... mozna oibrac stad .. http://apps.corel.com/int/pl/pspx.html

[ Dodano: 2007-07-22, 20:28 ]
pobrac mialo byc :D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

23 lip 2007, 11:42

Mordeczko sciagnelam to juz wczoraj ale niewiem czy z tej strony, ale jak narazie to dla mnie czarna magia-moze mnie czegos nauczysz?? :-D Chcialam porobic fotki na bloga

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

23 lip 2007, 11:46

kochane,
ja tylko na chwilkę, bo nie wiem na ile mi wytrzyma bateria w laptopie...

U nas nie ciekawie a własciwie przerazająco (jak dla mnie) :ico_placzek: Od piątku w UK sa okropne ulewy, a wczoraj zalało moje miasto i kilka okolicznych :ico_placzek: Moje osiedle jest trochę na wzgórzu więc mój dom jakos się jeszcze trzyma suchy ale woda powoli podchodzi nawet pod nasze wzgórze a tu ciągle pada :ico_placzek: Od wczoraj nie ma wody, od dzisiaj nie mamy prądu i nikt nie wie ile to może jeszcze potrwać :ico_placzek: Mąż wczoraj jakims cudem zakupił 6 butelek wody mineralnej (1 litr każda) żeby miec z czego zrobić mleko dla Vikusi... A dla nas woda nałapana w garnkach... ale na ile to starczy??? Pod znakiem zapytania stoi mój wylot do Polski bo prawie wszystkie drogi (nawet autostrady) wokół mojego miasta są zamknięte bozalane lub bliskie zalania...
Boję się jak cholera :ico_placzek: Nie o siebie, tylko o małą, bo co my zrobimy jak braknie nam wody?? :ico_placzek:

Trzymajcie kciuki żeby przestalo padać i woda powoli opadała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

No i z braku pradu nie będzie mnie na TT, bo baterię w laptopie musimy trzymać na wchodzenie na stronę BBC i sprawdzanie jaki jest stan zagrożenia. Buziale dla was i maluszków.

A tu możecie zobaczyc jak zalane jest moje miasto i kilka sąsiednich:
http://news.bbc.co.uk/1/hi/in_pictures/6909162.stm

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

23 lip 2007, 12:20

kasi.k, o matko :ico_szoking: az nie wiem co napisac ... mocno ytzymam kciuki zeby przestalo padac :ico_placzek:
Mróweczka, ja nie naucze cie przez internet :( ale moge podac Ci stronke z instrukcjami do tego programu

[ Dodano: 2007-07-23, 12:26 ]
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 02b#206109 tu jest wątek o tym programie
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 02b#206109
a tu blog dziewczyny ktora swietnie to robi

[ Dodano: 2007-07-23, 12:27 ]
http://jpo.blog.onet.pl/ tu blog :ico_sorki:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

23 lip 2007, 13:42

Cześć :-D
Jak zwykle nie miałam czasu żeby wcześniej do was zajrzeć. U nas wszytsko ok, tylko ciągle czasu brakuje na wszystko :ico_placzek: . Chrzciny mielismy w zeszłym tygodniu i właśnie chciałam was pokazać kilka fotek :-D . Byliśmy ubrani w nasze regionalne stroje zresztą zobaczcie same:
URL=www.fotosik.pl]Obrazek[/URL]
Tutaj w domku ubieramy Krystiana :)
Obrazek
Synek w całej okazałości
Obrazek
Krystian, Karina, ja mój mąż i teść
Obrazek
Przed kościołem
Obrazek
Ja, mąż i rodzice chrzestni Krystka. Moja siostra i brat męża.
Na razie tyle fotek idę teraz troszkę nadrobić zaległości bo strasznie mi wstyd, że nie wiem co u was się dzieje.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

23 lip 2007, 13:47

kari24, czesc Kochana :-D ale super w tych strojach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo mi sie podoba... :ico_brawa_01: az szkoda ze ja tak nie moge :-D
Dla Krystianka najlepsze zyczenia z okazji Chrztu :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość