Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

26 maja 2013, 21:02

witam i ja :)

Asienka - kurcze jaki fajny facecik z Piotrusia ! Kawał chłopca,super wygląda ! Ciesze sie,ze alergolog dala wam leki na stale,Szymcio tez bierze zyrtec na stale :)

kingoza - jesli cie to pocieszy,to my z mezem wlasnie ok roczku Andrzejka mielismy kryzys i tez chcelismy sie rowodzic,przy Zuzi tez ok roczku jakis kryzys,dopiero przy 3 dziecku sielanka trwa i jest fajnie :) Chyba trzeba czasu "mlodym" rodzicom...wiadomo,poczatkowo jest ciezko ale jakos daje sie rade,bo przeciez 9 m-cy czekalismy na to male cudo,potem jest lepiej,bo nocki fajne,dzidzius wciaz nas czyms zaskakuje - a to zabek,a to usiadzie sam,a to raczkuje,chodzi,a pozniej jak dzidzius juz lekko "odchowany" to czegos zaczyna w zyciu brakowac,gdzies cos nie pasuje,niby jest fajnie ale jednak nie do konca i trzeba to jakos przeczekac :) Bedzie dobrze,glowa do gory !

U nas ok,Szymcio chodzi za jedna raczke,przy meblach,jeden dwa kroczki sam ( od fotela do kanapy ) ale samodzielnie calkowicie nie chce jeszcze,no ale czekam cierpliwie. Andrzejkowi zeby wypadaja jeden za drugim,dorasta mi chlopak. Zuzia rozgadana,jedziemy na konsultacje 15 czerwca do Warszawy...boje sie,bo prawdopodobnie beda nas namawiac na druga operacje,a ja chyba nie chce drugi raz przez to przechodzic....

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

28 maja 2013, 16:29

Chlopy sa jakies inne :ico_haha_01:
Moj dostal ostatnio oper za zarzadzanie moim, naszycm, rodzinnym czasem bez konsyltacji ze mna. Zaplanowal dlugi weekend ktory wlasnie byl tu w uk, tak z zaskoczenia pozapraszal ludzi do nas. Fajnie, ja lubie spedzic czas w milym tow.ale w ten weeken nawet nie usiadlam.
Focha mial. Ale mu minal. Nawet pranie powiesil, co mu sie nie zdarzylo od zeszlorocznego lata.

Tak, Jasko jest podobny do bracci, zwlaszcza do damiana.

Brodzikowa, te w brzuchu jeszcze sie nie upominaja o uwage, piciu, nie absorbuja zabawa czy marydzeniem, mozna takie maluchy wziac na randke hehe
Co innego rozmowy przy dziatwie, co innego wspolne wyjscie, bez obowiazkow.

Asienka, blotko jest the best. Z piotrusie jest swietny chlopak,


U nas czas sliniaco, smarkajacy. O maj. Jas wyglada jak dziecko wojny ;)
Pewnie zeby... wiecznie te zeby.
juz wlasciwie sobie chodzi. :) koniec z dzidziusiem. Byleby tylko nocki przesypial.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

28 maja 2013, 17:45

witam :) ale cisza :ico_szoking: u na juz jest lepej .. wszytsko sobie wujasnilismy i porozmawialismy na spokojnie i jest ok :)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

28 maja 2013, 18:13

kingoza super... :ico_brawa_01:
Pewnie zeby... wiecznie te zeby.
A tam.., ja już nie wierze w te zęby..., jedne dzieci się ślinią drugie nie i tyle.
Cezary ma już 16 a ślina ciurkiem z buzi leci, tragedia. Siostra mnie ostatnio pocieszyła, że jej syn przestał się ślinić jak miał 10 lat (poważnie teraz piszę, ciągle jakiś taki na brodzie był obśliniony :ico_oczko: ), więc przede mną jeszcze kupa czasu :-D
Za to kuzynce Cezarego zęby idą bezślinowo jakoś :-D

Ile ja bym dała, żeby młody w końcu usiadł...
Jest niemożliwie niedobry :-D Wchodzi na fotele, kanapy, ławy, krzesła, meble i tańcuje. Ucieka z domu jak tylko widzi otwarte drzwi. Jedynie w piaskownicy siedzi spokojnie i nie idzie go oderwać i przy klockach trochę się zajmie. Lubi spacery ale już mi nogi w du... wchodzą a poza tym znudziły mi się widoki, dlatego dzisiaj dokonałam zakupu fotelika na rower, jeszcze kask i dobra pogoda i wycieczki będziemy sobie robić.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

28 maja 2013, 19:09

biniu - ja mam troje dzieci, a tylko Szymcio zabkuje sliniaca ;) A co do spacerkow,to mnie juz kregoslup boli,bo on sam nie chce chodzic,ale za raczki moglby nawet kilometr isc :(

Martalka - Szymcio od poczatku maja zasmarkany,wciaz z nosa mu woda leci,ale teraz to juz chyba alergia,chociaz sama nie wiem,bo zab wyszedl,mamy wiec 4 u gory i 3 na dole :) Cale 7 sztuk !

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

28 maja 2013, 20:26

Kingoza, super!

Biniu, w cos trzeba wierzyc. I ja wierzę w zęby :ico_haha_01: I wierzę, że niebawem minie.
A tak serio... to byc może to też alergia, jak pisze Rybka. Ale to się jeszcze okaże...

Fotelik na rower to super rzecz.
My kupiliśmy jak Milenka miała roczek i zaczęliśmy jeździć na wycieczki. Damian i Milena w fotelikach, bartek na swoim rowerze.
Ale zaszłam w ciążę. A teraz nie wiem w jakim układzie mielibyśmy jeździć. Damian jeszcze za slabo jeździ by jechać samodzielnie :ico_oczko:

Kilka fotek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:D

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

28 maja 2013, 22:27

A co do spacerkow,to mnie juz kregoslup boli,bo on sam nie chce chodzic,ale za raczki moglby nawet kilometr isc :(
Ja akurat tego nie znam, nigdy nie prowadzałam młodego za rękę jakoś szczególnie. Albo był w pozycji poziomej i poruszał się na czworaka, a jak wstał to już sam :-D
Biniu, w cos trzeba wierzyc. I ja wierzę w zęby :ico_haha_01: I wierzę, że niebawem minie.
Wiem, wiem..., u nas poprostu się to nie sprawdziło :ico_oczko:
A teraz nie wiem w jakim układzie mielibyśmy jeździć.
Dwa foteliki na jednym rowerze, jeden z przodu, drugi z tyłu :-D Tylko nie wiem czy tak można? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

28 maja 2013, 22:29

Jasiek widzę włos zapuszcza? :ico_haha_01: Cezary ma już dość bujną czuprynkę i K. chciał mu obciąć, ale się nie zgodziłam i teraz już kilka razy spotkałam się z "o jaka dziewczynka..." :-D

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

28 maja 2013, 23:06

Niesamowite ziołko Ci rośnie...sama radość!!! Drugie zdjęcie boskie...!!!!!

hihi, racja- ziółko z niego niezłe :ico_oczko: Na drugim zdjęciu krzyczał na coś akurat- ostatnio ciągle krzyczy/piszczy na przemian z "gadaniem".. Piszczy jak gotuje się woda w czajniku, jak usłyszy swoje piszczenie w telefonie itp. Jego nowy sposób porozumiewania się :ico_puknij:
samodzielnie calkowicie nie chce jeszcze,no ale czekam cierpliwie
Oj, kochana, dla Szymka to i tak super :ico_brawa_01:
Szymcio tez bierze zyrtec na stale :)
No tylko kurcze, ja coś nie jestem przekonana do tego "pakietu leków". Kaszel nie mija, a nawet jest częstszy niż w ub.tygodniu.. Dostajemy dodatkowo montelukast, dodaję na zalecenie oczywiście berodual i guzik.. Nie wiem no, będę czekać jeszcze kilka dni, może dopiero zaczną działać te leki, jak nie będzie poprawy to przejdę się znów do pediatry, niech go osłucha chociaż...
wszytsko sobie wujasnilismy i porozmawialismy na spokojnie i jest ok :)
No i super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ile ja bym dała, żeby młody w końcu usiadł...
Jest niemożliwie niedobry :-D Wchodzi na fotele, kanapy, ławy, krzesła, meble i tańcuje. Ucieka z domu jak tylko widzi otwarte drzwi.
Możemy sobie ręce podać :ico_sorki: Dziś w ogóle Piotrek przeszedł samego siebie- wlazł na auto-jeździk na stojąco i sięgał do gazówki, potem pod szafą położył sobie klocki, książki i misie, zrobił piramidę z nich i wszedł na półkę do szafy (od ziemi 60cm). Normalnie ręce opadają :ico_oczko: A jak się tańczyć nauczył- kręci się w kółko, po chwili staje i wpatruje się w wirującą podłogę i znów kręci się w kółko.. Już nie wystarczają oczy wokół głowy, trzeba mieć jeszcze energię na pięciu :ico_oczko:
Martalka ale super facecik z Jaśka :ico_brawa_01:
dobra pogoda i wycieczki będziemy sobie robić.
coś mi się wydaje, że tego w najbliższym czasie zabraknie :cry:
Cezary ma już dość bujną czuprynkę i K. chciał mu obciąć, ale się nie zgodziłam
U nas jest dokładnie tak samo :ico_haha_01: M ciągle mówi że do fryzjera pójdzie z Piotrkiem, ja jemu zabraniam :ico_oczko: Piotrkowi na deszcz strasznie się kręcą włoski, dosłownie wygląda jak mały baranek :-D Tak mi żal obcinać jego włosków, że sobie nie wyobrażacie :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

29 maja 2013, 09:02

hej
dziewczyny moge wam podac reke z wchodzeniem wszedzie wczoraj karola spadla z krzeselka bo stenela na nim tego z ikei i poleciala razem z nim ale niestety niczego sie nie nauczyla i znow wlazi, zuzka to ideal z porownaniu do karoli,
martalka swietny ten jasio a powiedz ile wazy?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości