Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 cze 2007, 23:09

dzieki za uznanie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dzis postanowilam isc za ciosem i tatus sam dzis kapal malego,smarowal,ubieral.Potem oddal go na karmienie i dalej lula do snu :-D Zawsze\ kapiemy razem ale ubieranie itp nalezy do mnie,bo on wynosi wanienke a dzis zrobil wszystko :-D

:ico_tort: dla Nathanka :ico_brawa_01:

agi - az dziwnie sie czyta,ze u was zimno jak tu taka goraczka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

13 cze 2007, 00:25

Hej kochane!!! jestem w warszawie! tęsknie za Wami strasznie ale bardziej za moim skarbem którego tylkjo w weeekendy widuje:( ale od lipca przeprowadzamy si ę razem nad morze!! jeszcze się odezwe w tyg a teraz ściskam gorśąco ! WAsze bobaski są takie piękne że szok!!!

[ Dodano: 2007-06-13, 00:29 ]
ps. STO LAT dla przysztojnego Solenizanta!! kochane jak chcecie telefon to od Julie weźcie ja na bank odpisze ale nie mam teraz czasu pw pisać buziaczki

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

13 cze 2007, 07:36

witam kochane z rana! chce mi sie dzisiaj plakac...a zarazem jestem szczesliwa...bo musze sie wam pochwalic, ze juz za kilka godzin moj wiktorek bedzie mial nowa siostrzyczke lub braciszka ciotecznego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moja szwagierke zlapaly wczoraj wieczorem bole porodowe... i cala noc sie biedna meczyla :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i nie wiadomo jak dlugo sie jeszcze pomeczy....
tak mi sie dzisiaj zebralo na reflekscje... przypomnialam sobie swoj porod... jak to wszystko gladko poszlo... zaledwie ok. 5 i pol godziny...ze znieczuleniem... kurcze...ale niektore z nas musza sie meczyc.... :ico_placzek:
chcialabym dzisiaj porozmawiac z wami o waszych porodach... czas wspomnien?co wy na to?

[ Dodano: 2007-06-13, 07:41 ]
chcialabym wam pokzac kilka zdjec mojego synusia sprzed ponad dwoch lat... tak moje sloneczko wygladalo zaraz w pierwszych dniach swojego zycia...

Obrazek
Obrazek
Obrazek

dodam jeszcze, ze skrapki sa autorstwa JPo

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

13 cze 2007, 08:36

witajcie kochane
u nas zapowiada sie upal ze hoho
a my dzis sie wybieramy na spotkanie z dziewczynami z postnatal group zobaczymny jak dzieciaczki nam wyrosly i male sie troche pobawia oczywiscie beda zdjecia :ico_haha_01:
monika jak zaczelam czytac twopjego posta to myslalam ze to ty bedziesz miec nastepne malenstwo hihihihihiih dopiero potem pojawia sie ....ciotecznego :ico_haha_01:
moj porod tez byl szybciutki :ico_haha_02: o 11 w nocy zaczely mi sie skurcze... o wpol do 2 bylam w szpitalu a o 5.28 urodzil sie natus... bez naciecia pekniecia i szycia :ico_haha_01: nastepne tez poprosze takie :-D
a to moje malenstwo 5 min po urodzeniu :
Obrazek
pierwszy dzien w szpitalu
Obrazek
i jak mial dokladnie jeden tydzien :ico_haha_01:
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

13 cze 2007, 09:09

no ja porod mialam bardzo niedawno...

trwal łacznie 12h. skurcze zaczeky sie okolo 18.00 16 maja o 22 były już co 7 min więc pojechałam do szpitala, a o 5.40 Kinga była już ze mną. w pewnym momencie dostalam jakis otępiający lek przeciwbólowy i od tego czasu nic nie pamietam :P ale z opowiesci męża wiem, ze jak zaczely sie skurcze parte to chcialam wychodzic z porodowki i mowilam ze nie chce rodzic... dobrze ze byl ze mną mąż-dzieki niemu wzielam sie w garsc i zaczelam przec.

a oto kilka zdjec malej po porodzie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to już jak miała 1 dzień

Obrazek

Obrazek

No i pare aktualnych

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-13, 09:15 ]
sorry za ilosc zdjec :P

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

13 cze 2007, 09:15

a natashka chcialam ci powiedziec ze moj maly tez sie bal napoczatku wody- nie wiem jakby zareagowal na jezioro czy morze ale basenu sie juz nie boi bo chodzimy od czasu do czasu(hihi 3 razy bylismy poki co) ale juz za drugim bylo dobrze a za pierwszym to najpierw musial popatrzec potem palec u nogi zamoczyl i tak powoli powoli :ico_haha_01:
doris suyper zdjecia :ico_brawa_01: jakie ty masz jeszcze malenstwo hihihihi ale zamnim sie obejrzysz atu bedzie panienka z kingusi :ico_brawa_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

13 cze 2007, 09:28

przepiekne macie dzieciaczki.... :ico_brawa_01:
julie, myslisz ze jak bym byla w ciazy to bym to przed wami ukrywala przez dziewiec miesiecy??? :-D
ja bede z wami robic test ciazowy :-D :ico_smiechbig:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

13 cze 2007, 09:30

:-D hahahahah monika no tak

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

13 cze 2007, 09:46

KOCHANE MAM WAZNA INFORMACJE, WLASNIE DOSTALAM TELEFON- SZWAGIERKA URODZILA CORECZKE!!! :-) :-) :-)
narazie nie mam wiecej inforacji, po poludniu bede wiedziec wiecej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 cze 2007, 10:41

Witajcie kochane
Jaka wiadomosc z rana Obrazek
To dla Madzi ( szwagierki Monik) bidna sie wymeczyla , ale corcia jest :ico_brawa_01:

A tu pare fotek Dejvi mial na nich 5 godzin :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość