Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 lut 2008, 17:35

My byliśmy na spacerku pogoda super lekko chłodnawo ale powietrz już pachnie wiosną a w moim ogródku przed domem to już krokusy zaczynają kwitnąć :ico_szoking: niemogłam się napatrzeć i strasznie się ciesze bo już będe niedługo mogła sadzić bratki, stokrotki i inne kolorowe kwiaty lubie mieć kolorowy widok z okna :ico_haha_01:
Moja Nikolka tak wyganiała się na spacerku że nawet godzinke pospała w wózku na dworze i już wróciłam do domu a ona dalej śpi w wózeczku :-)

[ Dodano: 2008-02-08, 16:40 ]
Ide zrobić sobie kawkę i jeszcze odpoczne chwilunie zanim mała wstanie. Bo jak już się obudzi to będzie wariować biegać a ostatnio zaczeła się stroić bierze swoją torebke i nosi na ramieniu a na główke wkłada jakąś czapeczke i nosi ubranka pod szafe w przedpokoju przykłada do siebie pokoleji i ogląda się w lustrze :ico_smiechbig: prześmiesznie to wygląda :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 lut 2008, 18:17

Nellu moja robi dokładnie to samo z tym lustrem, a ostatnio założyła skarpetkę taty na nogę, wiedziała gdzie skubana :-D
A ja mam aniołeczka w domu, odkąd jej te ząbki wylazły to jest miodzio, grzeczna. Zostały nam tylko cztery ostatnie, ale lepiej niech się nie śpieszą.

Moja dziś wstała po 8 :ico_szoking: jak nigdy, potem padła po 13 i spałałą prawie do 16, może dziś pójdzie wcześniej spać, mąż na wieczór w chacie to przydałoby się by lulała wcześniej.

Spadam bo własnie robię małe przestawianie mebli gdzie tylko się da :-D

Całuski dla wszystkich

Nellu gdzieś ty??????

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

08 lut 2008, 23:25

do środy laseczki ,miłego weekendu :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 lut 2008, 23:48

Iwciu miłego odpoczynku :516:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

09 lut 2008, 00:05

Iwcia odpoczynku udanego :ico_oczko: spadamy spać.

[ Dodano: 2008-02-09, 13:10 ]
hehe no fajnie.Widać,ze weekendowo :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

09 lut 2008, 17:58

Co to :ico_szoking: jakiś bunt na pokładzie, że Was nie ma?
Może gdzieś się razem razem zebrałyście i plotkujecie beze mnie :ico_nienie: ...

Sorry, że Was troszkę ostatnio zaniedbywałam ale miałam sporo pracy w pracy i domu :ico_oczko:

Przeczytałam tylko kilka stronek bo miałam znowu sporo do nadrobienia :-)

Nie wiem czy pisałam ale byłam z Maksiem u ortopedy na kontroli, wszystko oki. Nawet trafiłam na bardzo miłego lekarza, co ostatnio jest rzadkością :ico_oczko:

Wiecie co? Byłam dziś z Maksem w małpim gaju, takim klubie dla dzieci z piłeczkami i takimi tam. Reeeeeeeewelacja!!!! Maks był w swoim żywiole. W końcu mógł gdzieś spożytkować ten nadmiar energii :-D Polecam każdej! Maks kompletnie nie bała się niczego, nawet zjeżdżał na siedząco ze zjeżdżalni :ico_szoking: , co doprowadzało mnie do szoku :-)
Teraz śpi bidulka :-D

Wpadnę później ,może któraś wyjdzie z norki :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 lut 2008, 20:03

wita wieczorem
jak tak wszyscy remontują to i my postanowiliśmy coś zmienić w domu dzisiaj szukaliśmy sofy, normalnie powiem Wam, że lekka masakra nic ciekawego nie ma, ale w końcu znaleźliśmy taką jak chcieliśmy i chyba niebawem ją zamówimy, ale z jaśkiem zakupy w obecnej sytuacji są niemożliwe, nie chcę wysłuchiwać co to dziecku zrobiłam :P

Asiu miałam Ci powiedzieć już kiedyś śliczne zdjęcie Wiki na naszej klasie, ależ ona się zmienia szybko i chyba jest bardzo do Ciebie podobna

Iwcia miłego relaxu :D

nella cieszę się, że wszystko ok po wizycie u ortopedy, a mieliście tą wizytę tak na jakieś zlecenie, czy tak o, bo my nie byliśmy u ortopedy, właściwie to nie byliśmy u żadnego specjalisty, nie licząc ostatnio chirurga ;)

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

09 lut 2008, 22:38

Też Ci życzę Iwciu miłego rodzinnego wypoczynku :ico_brawa_01:

Ach, zapomniałam się Wam pochwalić ,że wczoraj byłam z Maksem na catingu do reklamy mleka. Mamy umowę z agencją dziecięcą w W-wie i drugi raz już wzywają nas na cating. Poprzednim razem nie wyszło ale może teraz będzie oki :-D Odpukać trzy razy, żeby nie zapeszyć :ico_oczko: Traktuję to jako fajną zabawę, Maskiu chyba też a przy okazji, mogę odwiedzić sklepy i znajomych w W-wie :-D

Asieńko a Tyś gdzie się podziała? :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-09, 21:58 ]
Riterko, biedny ten Jaśko :ico_placzek: ale przynajmniej teraz, prawdziwy z niego facet z blizną :ico_oczko:
U ortopedy byłam kontrolnie, wzięłam skierowanie żeby mieć pewność że wszystko ok.
Tyle płacimy za ten ZUS, że postanowiłam skorzystać z darmowej służby zdrowia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

09 lut 2008, 23:44

hej,

my mamy wielkie przygotowania do Chrzcin, które sa jutro :-D mamy już gości - i jest troszkę gwarnie ;-) ale spox - ja jestem trochę poddenerwowana, bo mam wrażenie, że wszystko w proszku a mój mąż leży na kanapie z piwem :-/ szał!!! ale już się nagadałam, już mam dość pierdzielenia mu za uszami... mam nadzieję, że będzie miło

serdecznie wszystkie pozdrawiam i cieszę się, że z dzieciaczkami OK i odpoczywacie :-)

buźka

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 lut 2008, 23:46

Nellu też miałam zamiar wybrać się z Niki na te piłeczki i jakoś tak się odwlekło ale skoro mówisz że mały taki zadowolony to moja niespożyta energia Niki chyba znalazłaby ujście w takim właśnie miejscu - będziemy musiały się wybrać :ico_haha_01:
Pogoda dziś świetna normalna regularna wiosna :ico_brawa_01: byliśmy na spacerze w lesie ale mała się wychasała :509: super było aż wracają chęci do życia przzy takiej aurze :-)

A dziewczyn chyba nie ma bo już za wiosenne porządki się pobrały :ico_odkurzanie: :-D

[ Dodano: 2008-02-09, 22:49 ]
Maritta, - to ma być wasze świeto więc wyluzuj masz się cieszyć a nie stresować, napewno będzie ok - miłego bezstresowego świętowania buziaki dla Was:ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości