Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

24 lip 2007, 15:38

Aga78, nie przesadzaj z tą skarbnicą, właśnie wypażałam butelki które mam i zamiast 5 minut zrobiłam na kilka minut może 2-3 a mężunio, no pierwszy raz powinno być 5 minut i muszę poprawić.
A tu jest o tym pępuszku: http://www.tik-tak.pl/publikacje.php?id=433
Jeśli chodzi o mycie to ważne jest jeśli używasz kosmetyków wypłukanie dziecka. Potem dzieci mają te dziwne rzeczy na czubku główki jak by skóra się łuszczyła z czymś jeszcze takie żółte zapomiałam jak to się nazywa aaaaa, to to pojawia się bo rodzice moją się aby woda do oczu z płynem nie dostałą się i potem mają problemy, moja kuzynka taknarozrabiałą ze swoim maluchem, opłukiwanie z kosmetyków jest najważniejsze.
Dzisiaj siedze w domku, a o dziwo mam dobry humotek :ico_brawa_01: , pewnie dlatego, że jutro do ginka idę, no i w czwartek nie będe robić obiadu HURAaaa idziemy do szfagierki, ciekawe co będzie? :-D

[ Dodano: 2007-07-24, 16:06 ]
ale cicho tutaj.
A zapomniałam Język niemowląt cudeńko, nawet moja mama sobie ściągneła i czyta, ciekawe jak jej to pójdzie, mam namyśli przyswajanie nowych wiadomości i to dużo nowych wiadomości. :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

24 lip 2007, 16:42

witam
moje drogie mam dwie informacje:
1 - od dziś jestem Pania MAGISTER :ico_oczko: łatwo nie bylo ale brzuszek bardzo pomogł i nie meczyli mnie mocno
2 - dostalam od 79anita nastepującego smsa: "Jestem w szpiotalu zostałam po ktg bo malemu zanikło tentno jesli dzisiaj nic się nie będzie działo to jutro kroplówka bo to już czas pozdr"
A teraz spadam bo jedziemy sobie do barku na obiad :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

24 lip 2007, 17:18

kasia1983,ciesze sie ze cie sie udalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no to juz jutro byc moze piersza sierpnioweczka sie rozdwoi :-D trzymamy kciuki za Anitke i jej dzieciatko !!!!!

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 lip 2007, 17:20

Dzieki Dziewczyny!!!!

Ja mam zamiar jeszcze pooszczedzac sie ze 2 tyg maksymalnie a potem nic z tego, zaczynam zyc normalnie zeby urodzic w terminie a nie po :-D


Kasiu1983 gratuluje magistra!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Trzymam mocno kciuki za Anite!!! Czasem sie tak zdaza jak dzidzia zlapie sobie pempowine, chyba ze w jej wypadku dzidzia miala bardzo slabe tetno to moze sie pempowinka owinelo, ale jesli jest pod stala kontrola to wszytsko bedzie dobrze na pewno!!!!!!

Ja juz jestem gotowa na przyjscie dzidzi.mam wszytsko wyprasowane. Musze kupic fotelik ale z tym poczekam az dzidzia sie urodzi bo sklep jest w szpitalu wiec nie bedzie problemu :-D

buziolki

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

24 lip 2007, 17:39

kasia1983, serdecznie gratuluję!!! Ciesze sie, że juz masz to za sobą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Anita teraz trzymam kciuki za Ciebie i Twojego synka. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aga78, ja sie bardzo ciesze, ze dałam sie namówic swojemy R na ten wypad do sklepu, chociaz z góry sie nastawiłam na to, ze mój wybór jest super, to jednak jak zobaczyłam to Chicco, to juz po kilku minutach zapomniałam o Peg Perego i zdanie zmieniłam. no cóz, bywa i tak, nie?

martuunia1, spisz sobie tel do dziewczyn i daj im swój, żebysmy wiedziały co sie u Ciebie dzieje. I fajnie, że Nelcia tak przybrała na wadze. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiecie, dziewczyny, tak piszecie o tych kapielach w krochamlu... I sie zastanawiam jak to dokładnie wygląda. Nie dodajecie zadnych kosmetyków do wody, tylko ten krochmal? Napiszcie mi tak łopatologicznie :ico_haha_01: jak to ma wygladac, bo ja na prawde nie wiem, a moze mi sie przyda... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 lip 2007, 17:57

Wlasnie Wisienko dobrze ze mi przypomnialas!!!! moj nr tel to 500572375 :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

24 lip 2007, 18:44

Kasia wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja to z tym krochmalem robię tak- normalnie napuszczam wodę do wanienki- mierzę termometrem, a w kubku przygotowuję sobie krochmal czyli: płaska łyżka mąki ziemniaczanej rozpuszczam w zimnej wodzie (odrobinę tej wody tylko tyle, żeby się mąka rozpuściła) i dolewam jeszcze wrzątku do kubka- zamieszam i następnie wlewam do wanienki- sprawdzam temperaturę i do kąpieli.....

woda z tym krochmalem to nie jest jakiś taki glut, tylko jest delikatnie złamana, robi się taka jakby "aksamitna".... miękka... a myję mydełkiem dla dzieci bambino- główkę, żeby nie było tej ciemieniuchy co wspominała Kasia3 , pupę, szyjkę paszki , należy też we wszystkie fałdki pozaglądać :-D i tyle, nie używałam po kąpieli oliwki, bo mały miał zaraz potówki, a tym razem nie wiem jak będzie :ico_noniewiem: , zamiast oliwki krem nivea

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

24 lip 2007, 19:10

Aga78, teraz ty błyszczysz.
Dzięki za podpowiedz z nazwą - ciemieniuchy-.
Kasia rewelka, teraz tylko relaks i czekanie na dzidzie.
Anitka trzymaj się !!! Wiesz, że patrzyłam naszą listę i ty jesteś pierwsza w koleii, czyżby się sprawdziło??
Aga jeszcze jedno moja mama używała krochlam tylko z moją siostrą ale to dlatego, że miała niemiłosiernie suchą skórę :-) Jeśli chodzi o oliwkę ja nawet nie robiłam sobie kłopotu z zakupem. Czytałam, że krem jest lepszy no i mąką ziemniaczaną będe urzywać zamiast zasypki i jedynie jak się pojawią odparzenia to krem na odparzenia, ale wtedy nie stosuje się zasypki. Taki jest nasz plan. A i husteczki wilgotne jedynie jak będziemy gdzieś, w domu ciepła woda.
Już nie mogę doczekać się co u ANitki, ona tak chciała szybko już mieć maluszka ze sobą, ciekawa jestem co u niej. :ico_oczko:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

24 lip 2007, 19:18

Kasia3 :ico_sorki: :ico_sorki: :-D no wiesz ja już to przerobiłam, ale Twoja wiedza jest niesamowita :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

właśnie tak sobie pomyślałam że ta chandra Anity to był jakiś objaw porodu chyba :-D

[ Dodano: 2007-07-24, 19:20 ]
napisałabym do Anity sms-a, że trzymamy kciuki ale gdzie jest do niej numer??????

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

24 lip 2007, 19:33

Aga78, znalazłam jedynie do Kasi 1983 telefon to jest 502 903 952, ona ma anitki więc może ci odpisze i ci poda jej numer.
Jak tylko możesz to zrób to ja nie mam takiej możliwości, a szkoda.
Za to Wisienko pamiętaj pisz do mnie abym mogła dziewczyną zdać relacje. Jeśli nie będzie problem to po angielsku, bo jak by mężunio był w pracy to mi przeczyta po angielsku i szybko napisze na tt jak tam u ciebie. :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość