Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

25 sie 2009, 16:45

karmelka, GRATULUJĘ, no śliczny bobas i jak superaśnie buźkę widac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No to jak się napatrzyłam na ta Twoją fotkę to już się nie mogę doczekać kiedy znów zobaczę swojego bobasa.
karmelka,a czemu suwaczka żadnego nie masz?

[ Dodano: 2009-08-25, 16:47 ]
Eno,proszę proszę.Ja tu znikam a tu kolejne foteczki.To ostatnie to w 3D zrobione,zgadza się?
dziękuję za info jak fotkę wkleić :-)
Nie ma za co :-D

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

25 sie 2009, 16:56

Jak tam kobitki sie czujecie jako brzuchatki?? ja zaraz swojego balonika wstawie juz na 2 trymestr!! bosz jak ten czas leci :ico_sorki: :ico_sorki:

Wiecie co?? czasem brzuch mnie boli jak na @ ale nie jest to mocny bol chyba to normalne prawda??

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

25 sie 2009, 17:04

ja zaraz swojego balonika wstawie juz na 2 trymestr!!
No pochwal się brzuszeczkiem :ico_brawa_01: Pewnie już widać że ciężaroweczką jesteś :ico_brawa_01:
Wiecie co?? czasem brzuch mnie boli jak na @ ale nie jest to mocny bol chyba to normalne prawda??
Mnie jakoś około 12-13 tyg zaczął brzuch pobolewać,a dokładnie podbrzusze i po bokach.Na początku się wystraszyłam,ale po konsultacji z ginem okazało się że to normalne.Macica się rozciąga a to czasami boli.Najgorzej jest jak długo siedzę.Do tej pory zdarzają mi ise te bóle,w sumie to niemal codziennie.Jak sobie troszkę poleżę,to przechodzi.(zazwyczaj)

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

25 sie 2009, 17:08

Pewnie już widać że ciężaroweczką jesteś
a no i to bardzo :-D ale ja juz bym chciala dzidzie :ico_sorki: nie moge doczekac sie lutego :-D :-D :-D
geheimnis, To mnie uspokoilas :ico_sorki: :ico_sorki: najwazniejsze ze plamien zadnych nie ma :ico_sorki: :ico_sorki: i oby tak dalej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

25 sie 2009, 17:12

geheimnis, To mnie uspokoilas :ico_sorki: :ico_sorki: najwazniejsze ze plamien zadnych nie ma :ico_sorki: :ico_sorki: i oby tak dalej :ico_sorki:
Będzie dobrze,tak jak piszesz jeśli plamień nie ma,a ból jest lekki i umiejscowiony nisko w podbrzuszu i po bokach to nei ma się czym martwić,choć wiem że to nie latwe.Mnie się zdarzają mimo to lekkie schizy.Ale ja po przejściach jestem więc nie ma co sie dziwić.
a no i to bardzo :-D ale ja juz bym chciala dzidzie :ico_sorki: nie moge doczekac sie lutego :-D :-D :-D
No widziałam Twojego brzuchalka,powtórzę swoją opinię że bardzo ładny i okrąglutki.

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

25 sie 2009, 17:18

Mnie się zdarzają mimo to lekkie schizy
Ja tez mam czasem jazdy ale to wina tego ze w marcu tego roku stracilam groszka w 9 tyg. ale koniec tego tematu :ico_sorki: :ico_sorki:
No widziałam Twojego brzuchalka,powtórzę swoją opinię że bardzo ładny i okrąglutki
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Dziekować :-D ja nadal mam cichą nadzieje ze beda bliźniaki :-D a czytalam dzisiaj w gazecie ze babka chyba to z tunezji spodziewa sie 12- raczkow :ico_szoking: :ico_szoking: 6 dziewuszek i chlopców :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: masakra!!!

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

25 sie 2009, 17:23

Ja tez mam czasem jazdy ale to wina tego ze.....
No to tak jak ja w zeszlym roku w sierpniu tylko ja w 11tc....
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Dziekować :-D ja nadal mam cichą nadzieje ze beda bliźniaki :-D a czytalam dzisiaj w gazecie ze babka chyba to z tunezji spodziewa sie 12- raczkow :ico_szoking: :ico_szoking: 6 dziewuszek i chlopców :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: masakra!!!
też o tym czytałam,ale podobno lekarze nie dają jej większych szans na urodzenie całej dwunastki.Prztrwają najsilniejsze...smutne ale prawdziwe.Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić brzucha z 12dzieciaków w środku :ico_olaboga:
Ja uciekam trochę poprasować.pa :ico_papa:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

25 sie 2009, 17:34

hej dziewczyny
wracam córka marnotrawna , cieszę sie że u was wszystko w porządku ,

\u mnie wreszcie coś zaczyna być widać śmieszny najedzony brzuszek :) :ico_brawa_01: w piątek lece do lekarza zobaczymy co tam u dzici słychać no i oczywiście sie nie mogę deczekać
wiecie co dziewczyny niewiem czy to możliwe ale chyba poczulam maluszka w tym tygodniu no sama niewiem bo to bardzo wcześnie mi sie wydaje.

piszcie kochane żeby było co czytac buzialki

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

25 sie 2009, 18:11

widze, ze cos sie tu zaczelo dziac :-) :-) :-)
karmelka :ico_brawa_01: za dobre wiesci i fajne foteczki malenstwa. teraz czekamy jeszcze na suwaczek :ico_sorki:

AsiaNL, super, ze wrocilas :ico_sorki: :ico_brawa_01: jak dobrze, ze u ciebie i dzidzi wszystko w porzadku :ico_sorki:

kamelek1, dawno cie nie bylo, ale wybaczamy :ico_oczko: najwazniejsze, ze znow z nami jestes :-)
zaczyna być widać śmieszny najedzony brzuszek
moj nadal jest taki najedzony :-)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

25 sie 2009, 19:14

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość