CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

21 lip 2008, 10:59

no hej :ico_ciezarowka:
ciekawe która z Was nastepna pochwali się swoim Maleństwem?? :)
Zycze Wam szybkiego i jak najmniej bolesnego rozwiazania :)
a to mój Mateuszek:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

21 lip 2008, 13:49

Hej Żabeczki ja wpadłam zobaczyć kto jeszcze 2 w 1 a kto rozpakowany. Gratuluję tym już po.. a pozostałym życzę szybkiego porodu.
Ja dziś zwlekłam się troszkę złóżka ale jeszcze jestem słaba mam nadzieję,że już niedlugo zasypię Was zdjęciami mojej Laleczki,,bo na razie nie mam na to siły

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

21 lip 2008, 14:12

laupina, Witaj Kochana!! Życzę Ci szybkiego powrotu do zdróweczka i czekam na foteczki Twojej Córeczki.
i zapraszam na wąteczek:http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzicow/viewtopic.php?t=5065

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

21 lip 2008, 15:14

hej melduje sie nadal 2w1..szczerze juz mnie to nudzi to oczekiwanie, jestem nerwowa, mam schematy i wogole :ico_olaboga: normalnie to nie dla mnie takie czekanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem nie cierpliwa...........
jak ja juz bym chciala byc po wszystkim i juz widziec maluszka swojego i wogole, a tak to ciagle ktos sie pyta i mnie :ico_zly: kiedy urodze, kurna a skad ja mam to wiedziec, mowie wam jestem tak nerwowa :ico_szoking: ........... :ico_noniewiem: co sie dzieje
pozdro mojamaja.corcia sliczny synek i jak fajnie z coreczka sie prezentuje, slodki szkrab :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zazdroszcze masz juz maluszka i widzisz go mozesz pogadac, a ja to tylko do brzucha leniwca!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_placzek: malo sie rusza, ale tyle ze nie ma obaw, ale mniej niz kiedys....leniwa

[ Dodano: 2008-07-21, 15:15 ]
laupina mam nadzijeje, ze juz niedlugo pochwalisz sie malenstwem i opowiesz nam jak bylo....oby wszystko juz bylo okis... :ico_oczko: pozdro

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

21 lip 2008, 21:14

Witam :ico_haha_01:
ja nadal 2w1 juz mnie to meczy termin na jutro ale raczej nic sie nie zapowiada... :ico_sorki:
Radkowi chyba jest za dobrze w brzuszku wiec mu sie nie spieszy... :ico_noniewiem:
a my tu wszyscy sie Go juz niemozemy doczekac :ico_brawa_01:
pozdrawiam

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

21 lip 2008, 21:32

delfi1 pisze:a tak to ciagle ktos sie pyta i mnie kiedy urodze, kurna a skad ja mam to wiedziec, mowie wam jestem tak nerwowa

Znam ten ból,Izę przenosiłam sporo i normalnie mnie trafiało,bo dzień w dzień miałam telefony i sms-y od znajomych,czy oby nie rodzę :ico_puknij: Przecież wiadomo,ze jak się urodzi,to sie powiadamia wszystkich,prawda? :ico_noniewiem:
Dlatego teraz cieszyłam sie,że Piotruś urodził sie przed terminem,uniknęłam znowu takich sytuacji :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

22 lip 2008, 09:40

mojamaja.corcia, śliczny maluszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Siostrzyczka chyba na krok go nie odstepuje....zazdrosna jest o nowego czlonka rodziny?


laupina, szybkiego powrotu do zdrowka Ci zycze......i czekam na zdjecia coruni :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

22 lip 2008, 15:29

Beata W śliczne Twoje dzieci, na szczęście masz już dwójkę przy sobie, a ja czekam na tego pierwszego maluszka i nie mogę się doczekać.. :ico_noniewiem: kiedy sie nasz Aleksandra panna zechce na swiat przyjsc....
Dziś jade do sklepu gdzie kupiłam wózek nie zauwazyłam mam jeden inny bieznik w oponie :ico_olaboga: i musimy pojechac by nam wymienili kola...
podobno moj termin jest dziwny, bo wszyscy rodza zamiast 23 to 28...zobaczymy co u mnie wyjdzie, ale nie zapowiada sie na porod w terminie...........
ładna pogoda sie robi, pozdro.. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

22 lip 2008, 21:29

Witajcie
ja nadal 2w1 i chyba porodu w terminie czyli dzis nie bedzie :ico_noniewiem:
wiec raczej Radek bedzie przenoszony tylko o ile ??? :ico_olaboga:
delfi1, nie martw sie wszystko w swoim czasie jak byłam w szpitalu to lekarze mi mówili ze z tą ciąza to tak jest ze nie zawsze terminy sie sprawdzają :ico_oczko:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

22 lip 2008, 21:32

Serena wiem, ze masz racje, ale ja juz normalnie mam dosyc mam schematy, ze cos z mala nie tak i ze moze jest chora na cos...normalnie az szok co ja wymyslam :ico_olaboga:
Ty taka spokojna, zazdroszcze tego nastawiania...
Ciekawe ktora teraz bedzie ta kolejna tik-takowa mama:) :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość