Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

06 sie 2008, 10:29

witam się w środku nocy (jak dla mnie) :-D
Synek uroczyście pożegnał wychodzącego do pracy Tatusia i za nic w świecie nie chce spać.... :ico_olaboga:
Wiecie co...na upragnionym maleństwie (mój stały watek), jest laska po terminie..i czytając Jej posty, jestem coraz bardziej przerażona...bo odnosze wrażenie że te ostatnie tygodnie wydają się dłuższe niż cała ciąża.... każdy dzien wydaje się nie miec końca,a każdą noc odczuwa się jako zmarnowaną okazję :ico_olaboga: Boże, jak my to przezyjemy???!!! :ico_olaboga:
miszka, sorki ze Cię tak trochę "z partyzanta" dorwałam :ico_oczko: jak przeczytałąm że Pati dodała Cię do znajomych, to zaraz myk na NK zobaczyć kto nowy w profilu Pati :-D no i dalej wiesz :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 sie 2008, 10:42

Ale jestem zla, kupilam na ebayu ten przwijak co ma nasza mmarta baba napisala, ze jest jak nowy, bo tylko 3 miesiace uzywany, wlasnie otowrzylam karton, bo przyszla paczka i wiecie co jestem w :ico_szoking: jezeli on byl uzywany tylko 3 miesiace to ja nie wiem kto go uzywal, te biale dykty poplamione, pozdzierana farba, gdybym wiedziala, ze w takim stanie go dostane to bym go nie kupila, jestem :ico_zly: :ico_zly: dolaczyla jeszcze jakas ksiazeczke drewniana i w niej bylo 5 euro i list napisala, ze przeprasza, ze tak dlugo nie wysylala, jestem niezadowolona

[ Dodano: 2008-08-06, 10:44 ]
Wiecie co...na upragnionym maleństwie (mój stały watek), jest laska po terminie..i czytając Jej posty, jestem coraz bardziej przerażona...bo odnosze wrażenie że te ostatnie tygodnie wydają się dłuższe niż cała ciąża.... każdy dzien wydaje się nie miec końca,a każdą noc odczuwa się jako zmarnowaną okazję :ico_olaboga: Boże, jak my to przezyjemy???!!! :ico_olaboga:


wiem o kogo chodzi, bo tez tam pisze, ale teraz rzadziej, no biedna Gie, ale co zrobic jak dziecko nie chce jeszcze opuszczac buszka, widocznie jej tam dobrze.

Dla mnie sie wlecze ta koncowka a co mowic pozniej im bliezj tym gorzej :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

06 sie 2008, 10:57

Pati85, ciaża trwa cholernie długo... z jednej strony dobrze, bo zdążymy sie przygotować psychicznie i strategicznie na przyjęcie nowego człowieka, ale z drugiej strony....myśle że pół roku byłoby ok :ico_oczko:
fatalna historia z tym przewijakiem, powinnaś jej niezły komentarz walnąć :ico_zly: właśnie dlatego kupuję uzywane wyłacznie ubranka w sklepach z ciuchami-wiem jak wygląda i nikt mnie nie zrobi w balona :ico_zly: widocznie pojecie "mało uzywany, prawie nowy" jest względne.... :ico_zly:
ja dzis jadę po przewijak bo jest promocja w smyths

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

06 sie 2008, 11:53

Czesc Dziewczynki!Ja oczywiscie wstaje z lozka ostatnia ,bo ostatnia sie do niego klade,dzis i tak bylo niezle bo zasnelam juz o 4 :ico_haha_01:
miszka, sorki ze Cię tak trochę "z partyzanta" dorwałam jak przeczytałąm że Pati dodała Cię do znajomych, to zaraz myk na NK zobaczyć kto nowy w profilu Pati no i dalej wiesz
No co Ty-bardzo sie ciesze,chcialabym zobaczyc w pelnej krasie Was wszystkie :ico_brawa_01:
bo odnosze wrażenie że te ostatnie tygodnie wydają się dłuższe niż cała ciąża....
Dokladnie tego sie boje,dlatego moim marzeniem jest zostac askoczona tak w okolicach 37-38 tygodnia kiedy juz dzidzia moze sie spokojnie pojawic na swiecie,aja jeszcze sie tego nie do konca spodziewam.No ale zobaczymy :ico_noniewiem:
napisala, ze przeprasza, ze tak dlugo nie wysylala, jestem niezadowolona
Oj to wspolczuje,wiem jak sie czeka na przesylke z e-baya.Zobaczymy w jakim stanie moja niania przyjedzie,czy w ogole bedzie dzialala,jak do tej pory wszystko faktycznie bylo jak nowe,ale kiedys musi byc ten pierwszy raz :ico_noniewiem: Ja tez sie napalilam na przewijak ale sa u nas tak drogie,ze chyba jednak sobie daruje :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

06 sie 2008, 12:07

Dzien dobry :-D ale mialam dzis sen :ico_noniewiem: ,sniło mi sie ze urodzilam malego przez cesarke i gdy juz bylam w domku i chcialam go nakarmic nie mialam pokarmu, najpierw karmilam go jedna piersia i myslalam ze jest najedzony ale zaraz zaczal plakac wiec dalam mu druga i okazalo sie ze nie mam pokarmu, wiec mowie do piotra zeby przyniosl mi butelke z mlekiem bo Kacper jest głodny i zaczelam sie na niego wydzierac ze ma mi zrobic świerze bo to jest z lodówki i takie tam........., ot taki głupi sen :ico_szoking:
Ale jestem zla, kupilam na ebayu ten przwijak co ma nasza mmarta baba napisala, ze jest jak nowy, bo tylko 3 miesiace uzywany, wlasnie otowrzylam karton, bo przyszla paczka i wiecie co jestem w jezeli on byl uzywany tylko 3 miesiace to ja nie wiem kto go uzywal, te biale dykty poplamione, pozdzierana farba, gdybym wiedziala, ze w takim stanie go dostane to bym go nie kupila, jestem dolaczyla jeszcze jakas ksiazeczke drewniana i w niej bylo 5 euro i list napisala, ze przeprasza, ze tak dlugo nie wysylala, jestem niezadowolona
kurcze ale trafilas na bubla :ico_olaboga: trzeba uwazac, a nie bylo zdjec tego przewijaka by go sobie najpierw pogladc???

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 sie 2008, 12:15

Zobaczymy w jakim stanie moja niania przyjedzie,c
ja czekam na to od marcina szefa mamy dostac :ico_oczko:
chcialam go nakarmic nie mialam pokarmu
jezu ale sen :ico_olaboga:
Patino to ladna historia z przewijakiem :ico_zly: moze da sie go jakos odnowic???
Dla mnie sie wlecze ta koncowka a co mowic pozniej im bliezj tym gorzej
jezu mi jaz taz :ico_olaboga: do tego teraz mi sie wkreca jazda ze mala bedzie chora i wogole :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

06 sie 2008, 12:24

do tego teraz mi sie wkreca jazda ze mala bedzie chora i wogole
No z tym chory i sie nie rusza mam to samo!W ogole czarne mysli caly czas,myslalam ze im dalej tym bede spokojniejsza,a jest dokladnie na odwrot :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

06 sie 2008, 12:32

ja to jestem przerazona tymi pozniejszymi chorobami,ze nie bede potrafila ich rozpoznac, lataniami po lekarzach i wogle :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-08-06, 12:48 ]
kurcze mlody mi sie wypchal na prawym boku az oddychac mi ciezko i tak pol nocy bylo :ico_olaboga: wygodnis z niego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 sie 2008, 13:25

Juz jestem- z tym przewijakiem to juz niech bedzie, ta biala dychta poszla na sama gore pod ten przewijak co sie kladzie na gore wiec tego nie widac, a ta na dole jest lepszym stanie, umyje, poszoruje i bedzie git, i tak mam zamiar kupic takie koszyki zeby poukladac w nich pieluszki, husteczki zabawki, kosmetyki wiec nie bedzie tak widac.
a nie bylo zdjec tego przewijaka by go sobie najpierw pogladc???
bylo, tylko wstawione takie samo jak w Ikei wiec skopiowala je, zamiast poakzac jak wyglada jej przewijak :ico_zly: ale zdarzylo mi sie pierwszy raz cos takiego dostac,wszystko inne bylo tak jak opisane albo na obrazku
do tego teraz mi sie wkreca jazda ze mala bedzie chora i wogole :ico_placzek:
kochana a skad takie mysli :ico_nienie: :ico_nienie: nie wolno nawet tak myslec, jest zdrowa i bedzie wszystko dobrze, nie ma innej opcji
latego moim marzeniem jest zostac askoczona tak w okolicach 37-38 tygodnia kiedy juz dzidzia moze sie spokojnie pojawic na swiecie
oj ja tez bym chciala tak urodzic wlasnie w takim odstepie, moze sie spelni nasze marzenie, ja mam takie bole brzucha ze lepiej nie gadac, kuzynka mnie nastraszyla, ze u niej takie byly i poszla rodzic kurcze, ale to nie mozliwe, orzeciez u mnie wsio ok :ico_noniewiem: :ico_olaboga: z reszta moj synek musi jeszcze poczekac co najmniej 3 tygodnie a pozniej moze juz wychodzic :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 sie 2008, 14:40

myslalam ze im dalej tym bede spokojniejsza,a jest dokladnie na odwrot
jezu ja tez a tak jak piszesz Miszka jest dokladnie odwrotnie :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość