Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

24 lut 2009, 13:39

kasia27, zaglądaj jak najczęściej, będę miała z kim poklikać :-D. Bo dziewczyny ostatnio zabiegane i czasu nie mają na ploteczki

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

24 lut 2009, 13:48

kasia27, witaj kochana!!!!!mam nadzieję ze z czasem wszystko u Ciebie wróci do normy :ico_sorki: i zaglądaj do nas często :ico_sorki:
że jeśli ta konizacja zajmie dużą część to będe miała problemy z zajściem w :ico_ciezarowka: a jeśli już to mogę nie donosić. :ico_noniewiem:
kochana trzeba być dobrej myśli,na pewno wszystko będzie dobrze :ico_sorki:

ja jestem ten tydzień bez Julki bo została u moich rodziców na wakacje :ico_sorki: a p południu śmigam do lekarza bo coś ostatnio mam problemy z ciśnieniem

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

24 lut 2009, 14:01

kwiatunio, ja tez mam nadzieję że będzie dobrze :ico_oczko:
bo coś ostatnio mam problemy z ciśnieniem
znów do lekarza :ico_olaboga: teraz pogoda ciśnieniowcom nie sprzyja.

Ja mam strasznie niskie ciśnienie, muszę się pobudzać he he. Dobrze że dziewczynki skutecznie podnoszą mi ciśnienie :ico_sorki: Właśnie chyba muszę wypić :ico_kawa: bo usypiam.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

24 lut 2009, 15:02

znów do lekarza
mam dość już tej pogody i chorowania bo przeciecz ile można :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

24 lut 2009, 15:15

padłam sie przywitac ......ale dawno nie zagładałam :ico_olaboga: obiecuje poprawe

kwiatunio, córa przeslicza ....taka mała ksiezniczka :ico_brawa_01:

mnie tez juz ta pogoda dobija .....chce juz wiosny :ico_sorki: bardzo boili mnie dzis głowa
a z dobrych wiesci - moja córa tak mocno mnie dzisiaj uderzyła rączką ze odbiły sie paluszki na brzuszku......az sie popłakałam ze szczescia :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

24 lut 2009, 15:59

az sie popłakałam ze szczescia :-D
he he cudnie, ale ziółko rośnie :ico_sorki: dobrze że ze szczęścia a nie z bólu :ico_oczko:.

Ja tez mam dobrą wiadomość, ja mam pierwsze dwa zamówienia na moje Anioły :ico_brawa_01: ale się ciesze

Awatar użytkownika
kasia27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 26 lut 2008, 20:04

24 lut 2009, 20:27

Oj nie zazdroszczę Wam tej paskudnej pogody,a u nas świeci słoneczko jest takie fajne wiosenne powietrze,aż chce się żyć :ico_haha_02:

kwiatunio ale Julcia urosła

A ja nadal mam problem z ręką(chyba kiedyś wspominałam o tym) tylko teraz jest jeszcze gorzej i z tego powodu straciłam pracę :-| totalnie się tym załamałam na początku,ale już jakoś po mało wracam do normalności tym bardziej,że będę miała problem ze znalezieniem czegoś,bo stan reki nie pozwala mi na wykonywanie większości czynności,a w dodatku grozi mi bezwład reki,tyle się dorobiłam przyjeżdżając tutaj.
Ale nie ma co się smucić na szczęście mąż i Dominika sprawiają,że świat jest kolorowy :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

24 lut 2009, 22:11

moja córa tak mocno mnie dzisiaj uderzyła rączką ze odbiły sie paluszki na brzuszku......az sie popłakałam ze szczescia :-D
wcale się nie dziwię :ico_brawa_01: to super poczuć ruchy dziecka
ja mam pierwsze dwa zamówienia na moje Anioły
oglądałam te anioły są świetne!!!!duże je robisz??i jaka jest kwota takich aniołków?
z tego powodu straciłam pracę :-| totalnie się tym załamałam
Kasiu bardzo i przykro!!!ale najważniejsze ze masz mężulka i córcię!!!

ja byłam u lekarza i mam antybiotyki bo mam zapalenie oskrzeli i do tego muszę jeszcze jechać na prześwietlenie kolana bo nie strasznie boli

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

25 lut 2009, 10:45

kasia27, sliczna masz córe !!!

dziewczyny odganiamy wszystkie choroby .......a kysz ......

dzisaj moja córa na pobutkę uraczyła mnie widokiem swojej pupci ....co to dziecko w tym brzuszku wyrabia ..... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

25 lut 2009, 11:17

mąż i Dominika sprawiają,że świat jest kolorowy


i to jest najważniejsze, jestem pewna że po woli wszystko Ci się poukłada, tylko nie trzeba tracić nadziei :ico_sorki:
oglądałam te anioły są świetne!!!!


dziękuje kochana za uznanie. :ico_sorki: :ico_sorki: :-D Jak wejdziesz jeszcze raz do galerii i najedziesz myszką na zdjęcie anioła to wszystko się wyświetli pod spodem. :-D koszt wysyłki to 8zł ekonomiczna 10zł priorytetowa (pierwszych 3 juz nie mam :ico_haha_01: można zamówić podobne)

kwiatunio, ja widzę że u ciebie jak nie urok to przemarsz wojsk :ico_oczko: A z tym ciśnieniem jak? Kuruj się kochana i oby do wiosny, bo Cie same te leki wykończą :ico_sorki:

:ico_sorki:

[ Dodano: 2009-02-25, 10:23 ]
hi hi a kysz....a kysz !!!!!!

zoola27, aż ci zazdroszczę tych akrobacji w brzuszku :ico_brawa_01: jedno z najfajniejszych uczuć w życiu

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość