Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

05 sty 2009, 14:27

No Ja latam co 2 godzinki w nocy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

05 sty 2009, 15:20

Fioletowa Ania - na co masz smaki na mięcho czy słodkie? jak u Ciebie z ruchami ? Mocne kopnięcia czy lekko? Ciekawi mnie płeć Twojej dzidzi.
Dora u mnie to jest tak, że na samym początku ciąży smakowało mi wszystko kwaśne aż cierpkie a teraz głównie słodkie. Za mięsem ogólnie nie przepadam a i teraz jem tylko od czasu do czasu głownie wątróbkę bo ma wiele potrzebnych składników. Ostatnio to na nic nie mam ochoty jakoś jeść mi sie nie chce dziś rano zjadłam 2 kromki chleba z wędlina i żółtym serem i tyle ale za to dużo piłam bo po tej pizzy wczorajszej tak mnie suszyło :-D

Jeśli chodzi o ruchy to w ciągu dnia są słabe albo średnie ale to pewnie dlatego, że maleństwo musi odpocząć jak wieczorem i w nocy mocno kopie aż brzuch podskakuje. :ico_brawa_01:

Na początku bardziej myślałam, że będę mieć dziewczynkę Amelkę ale teraz bardziej czuję, że to będzie jednak chłopiec Grzesiu choć co do imienia dla chłopca nie mam jeszcze 100% jakie mu nadam :ico_oczko:

Ja też od niedawna mam zgagę ale nie ciągle tylko po prostu odbija mi się tak niemiło od czasu do czasu. A kręgosłup też mnie boli dlatego postanowiłam ćwiczyć co najmniej co drugi dzień.

ejustysia fajny brzuszek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

05 sty 2009, 15:28

Hmm Ania , będziesz mieć niespodzianke :-D

Co by sie tam nie kryło najważniejsze aby dzidzia zdrowa była i mama szczęślwia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-05, 14:29 ]
Ja obstawiam u Ciebie dziewczynke , zobaczymy czy się sprawdzi :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-01-05, 14:30 ]
Rety jeszcze 94 dni mi zostało zaczynam sie stresować porodem, a w ksiązce nawet o 9 miesiącu nie czytam bo tam tyle o tym wszystkim że jak sie naczytał zaraz będe miec skurcze jak Siebie znam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

05 sty 2009, 15:48

Ja obstawiam u Ciebie dziewczynke , zobaczymy czy się sprawdzi :ico_ciezarowka:
No zobaczymy :-D

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

05 sty 2009, 15:52

jeju człowiek wyszedł na 2 godziny a tu tyle zapisane...super
:-D

brzuszki śliczne ...ja mam bardziej coś w podobie ejustysi (muszę sobie jakieś aktualne wrzucić)

fioletowa ..a ja u Ciebie obstawiam właśnie chłopca :-) nie wiem czemu
a Ty nie wiesz co będzie bo nie chcesz wiedzieć czy się nie układa na USG tak jak trzeba ????

co do smaków to mam różnie ale napewno nie łatwo u mnie by było stwierdzić płci po mojej kuchni bo jem i ostro i słodko w zależności na co akurat mam ochote ... z Szymkiem jak byłam zw ciąży było podobnie ale od samego początku gdzieś po prostu czułam że chłopak będzie ... ale na 100% dowiedziałam się 2 dni przed porodem już w szpitalu ...bo tak to cały czas się odwracał...

tak po za tym właśnie sobie pomyślałam że lepszej pory na rodzenie sobie nie wyobrażam jak właśnie kwiecień....ani to zima ,ani to lato ....przyroda po woli się rodzi do życia ...a my z bobaskami na spacerkach :-D

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

05 sty 2009, 16:57

witam Mamusie widze ze watek nabiera tempa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Fioletowa Ania brzusio ladniutki a co do plci to ja tez obstawiam Amelke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ejustysia to witaj w klubie smutasow ja tez ma dzisiaj zly dzien, mam nadziej zt po porodzie emocje mi sie uspokoja bo jak narzie sama ze soba sie mecze raz mi wesolo raz placze i wszytkko mnie przeraza :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

u mnie co do przesadow wszytko sie zgadza , jem same slodke chociaz przed ciaza nie ruszalm , wymiotuje caly czas :ico_olaboga: , dzidzia rusza sie slabiutko no i brzuch mam rozlany po calym ciele czyli 100 procentowa dziewucha :ico_brawa_01: smiesznie bedzie jak przy porodzie sie okaze ze Lenka ma siusiaka :-D

[ Dodano: 2009-01-05, 15:59 ]
Adas bedzie chodzil w dziewczecych laszkach :-D

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

05 sty 2009, 17:15

fioletowa ..a ja u Ciebie obstawiam właśnie chłopca :-) nie wiem czemu
a Ty nie wiesz co będzie bo nie chcesz wiedzieć czy się nie układa na USG tak jak trzeba ????
Żana ostatnie usg miałam 30.12. i dalej nie było widać płci. lekarz powiedział mi, że nie widzi czy to chłopiec czy dziewczynka bo dopiero można to stwierdzić po 32 tyg. :(:
Fioletowa Ania brzusio ladniutki a co do plci to ja tez obstawiam Amelke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Widzę, że zakłady na całego :-D jak pójde 14.01. do ginekologa to zapytam czy da mi jeszcze skierowanie na usg jak nie to pójdę gdzieś prywatnie bo nie zamierzam czekać do porodu aby się przekonać kto tak w moim brzuszku rozrabia :520: :676:

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

05 sty 2009, 17:39

fioletowa ...lekarze to czasem myślą że my to głupie jesteśmy ... płeć można widzieć bardzo wyraznie w 18 tyg ....już siusiaka widać jak na dłoni i jąderka i wszystko...może ma taki sprzęt do nonono ...siedze też na innych forach i widze jakie dziewczyny śliczne zdjęcia wklejają siusiaków już właśnie mniej więcej od 18 tyg ...a on tu wmawia że po 32 !!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ...już by wymyślił co innego bo tak to się tylko ośmiesza...przecież łatwiej jest powiedzieć że zle się ułożył a nie że płeć widać dopiero w tym czasie....masakra

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 sty 2009, 17:42

adka a ty jeszcze wymioty masz??? :ico_szoking: wspólczuje - ja od poczatku iąży 2 razy wymotowalam i to dlatego, że zatrulam sie salatką :) co do nastroju to fakt fatalnie u mnie, mam adzieje, że niedlugo mi to prejdzie bo sie męcze strasznie

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

05 sty 2009, 18:42

czesc dziewczyny :-)
Co za dzień dziś miałam, rano na pieszo szłam do pracy i prawie zamarzłam. Zawsze jeżdże z koleżanką ale nie wiedziałam że ma dziś wolne i czekałam na nią a potem to już pozostało mi iść z buta. Rano było -17 stopni a ja nie przygotowana ostro cisnęłam do pracy i w połowie już wymiękałam. Jak przyszłam do pracy to nogi miałam całe czerwone z zimna i twarz, do tej pory poliki mnie pieką. Zamiast głupia zamówić taksówkę to szłam. Mówiłam koleżanką z pracy że jakbym miała jeszcze dalej do pracy to chyba bym położyła się w śnieg i zamarzła bo siły już nie miałam iść. Boże jaka ja głupia jestem, taką lekkomyślną być. Nigdy więcej.
Ejustysia mamy identyczne brzuszki, też mam taki okazały hihihihihihi.
Mój synio to dziś szaleju się najadł cały czas się wierci, chyba po tym mrozie tak go ruszyło, choć muszę przyznać że do spokojnych on nie należy. Wczoraj mąż miał radoche jak poczuł ruchy.
Fioletowa Ania ten twój lekarz faktycznie jakiś dziwny. Po 32 tyg ciąży to on może sobie zobaczyć w portki czy ma jeszcze swoje klejnoty (o ile ma) nieuk hihihihihi. Ja znowu słyszałam że najlepiej widać płeć dziecka między 21-26 tyg ciąży.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość