Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

24 maja 2013, 18:40

Eduita a jak u was podczytałam, że synuś się tam czai?
u nas wsio ok Lena dostała się do przedszkola Jaś kończy zerówkę będzie się u nas działo :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

10 cze 2013, 09:15

Tak ritrko synek się szykuje :-)
my tez na końcówce właśnie uczymy się z Niki roli bo ma na zakończenie zerówki występ w teatrze - oj ale ten czas leci niedawno pieluchy, zupki, kupki a od wrzesnia szkoła :ico_haha_01: tzn. ja te atrybuty będe miała dalej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

21 cze 2013, 07:41

u nas w czwartek zakończenie Jaś też dostał wierszyk :-)
edulita szybko zlecą te kupki i pieluszki, zobacz już nasze maluszki kończą zerówki ;-) i kiedy to zleciało ja nie wiem, no i świetnie, ze syneczek macie jakieś typy imion?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

25 cze 2013, 16:03

Riterko imie mamy już wybrane ale narazie nie chcę sie zdradzać powiem tylko że nietypowe i raczej oryginalne :-)
My już po zakończeniu roku fajnie bardzo mi się podobało gala w teatrze a za dwa dni mieliśmy pożegnalny piknik. Moja Niki nie bardzo się cieszy że idzie do szkoły żal jej odchodzic z przedszkola - a jak Jaś cieszy sie że idzie do szkoły ?

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

25 cze 2013, 21:59

u nas w czwartek zakończenie, powiem tak mówi, że szkoda mu zerówki ale trochę jest ciekawy co tam w tej szkole będzie ;)
no to czekam z niecierpliwością na odpowiedni czas ujawnienia imienia :)
ciekawe jak chloe czy już urodziła?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

08 lip 2013, 22:12

riterko - mam już w nosie co mówią inni i jak ktoś pyta to odpowiadam - nasz synek będzie miał na imię Ariel :-)
Moja Nikola właśnie na kolonii już tydzień bałam się że będzie chciała wracać po kilku dniach ale miała tylko małą tęsknotkę a teraz twardo twierdzi że zostaje do końca. A wy jak spędzacie wakacje ?

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

12 lip 2013, 20:00

no i dzielna Nikola, nasze wakacje się kończą byliśmy w Zakopanem było cudownie szkoda, ze tak szybko ten czas urlopu minął :-)
Ariel ślicznie ;-)
jak tam przygotowania do 1 klasy?? już mamy listę książek więc szukam czegoś w fajniej cenie ale mam problem z plecakiem jakieś szczególne wskazówki są dla naszych pierwszoklasistów?

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

14 lip 2013, 10:55

Hej!!
U mnie wszystko w porządku, Marysia :-) dziś skończyła 8 tygodni. Nie odzywałam się wcześniej, bo od 32tyg. ciąży leżałam i o mały włos nie urodziłam, miałam już rozpoczętą akcję porodową :ico_noniewiem: i trafilam na porodówkę. Na szczęście dzięki kroplówkom poród został zatrzymany. Przez 5 tyg. leżałam w domu a mala urodziła się równo w 37tygodniu. Zdrowa i śliczna :-D , miała 2790g i 49cm, obecnie 57cm i 3850g. Dostarcza nam mnóstwa radości, Macieja muszę od niej odganiać, bo ciągle ją całuje :ico_noniewiem: i to u buzię, usta, tak ją kocha :ico_haha_01:
edulita, gratuluję chłopczyka, ale wiesz, że Ariel to żeńskie imię :ico_szoking: ?Ze mną do podstawówki chodził Ariel, teraz ma 36 lat, tylko jego rodzice chyba nie byli świadomi, że dali mu żeńskie imię. A teraz wiem to od koleżanki anglistki...
Mój Maciej też nie jest za bardzo zadowolony z opuszczenia przedszkola, wierszyk oczywiście na zakończeniu mówił, z resztą był w grupie teatralnej od 4 lat i występów mieli sporo. Zostali nawet wyróżnieni i występowali na deskach prawdziwego teatru w Kaliszu :-) , a na zakończeniu przedszkola łza mi się w oku zakręciła, bo dzieci tańczyły poloneza, bosko to wyglądało.
riterko, Maciuś ciągle jest najniższy w grupie, ale najważniejsze, że rośnie. A ja nie mam jeszcze listy książek do przedszkola, bo szkoła będzie zamawiała. Ja nie wiem czy kupić plecak czy tornister?

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

14 lip 2013, 11:00

Nikola na koloniach??? Maciej bez mamusi by nie pojechał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Wspaniałe mamy październik 2006 :)

16 lip 2013, 14:09

chloe - super że wszystko udało się do końca i że malutka nie urodziła się wcześniaczkiem. Maciuś kochający braciszek :ico_brawa_01: czas leci już 8 tygodni na pewno jesteście - przeszczęśliwi.
Co do kolonii to jestem dumna z Nikoli że tak sobie poradziła i jeszcze na koniec dostała pochwałę i nagrodę że była najgrzeczniejszym i najdzielniejszym dzieckiem na kolonii :-)
Imię Ariel z tego co wiem w Polsce uważane jest za męskie gdyby było dla dziewczynki to w formie Ariela - szwagier ma dwóch znajomych o tym imieniu i fakt że mówili że niełatwo im było z tym imieniem ale uważam że nie za imię a za to jaki będzie maja go oceniać inni. Nam bardzo się spodobało to imię i już od dwóch miesięcy tak się właśnie do niego zwracamy.
Mi już coraz cięzej z dnia na dzień brzuch wydaje mi się cięższy oby jeszcze trzy tygodnie wytrzymać :-)
riterko - ja myśle o tornistrze tylko nie wiem czym mam się kierować przy wyborze poczekam aż dostaniemy podręczniki i w drugiej połowie sierpnia będę wybierała, Niki strasznie drobna i jak jej mierzyłam w sklepie to niektóre szelki spadają jej z ramion są za szeroko rozstawione :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość