Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

23 lip 2007, 23:18

No to extra- zazdroszczę wyjścia. Co prawda ja tez raz się wypuściłam na imprezkę po obronie, ale było drętwo, a do tego znajomi wytypowali najgorszą spelune w mieście... No, ale liczy się towarzystwo.
A ja teraz tez piję reddsika (pół) i jakoś łapię się na tym, że się uśmiecham sama do siebie. :-D
Mała coraz mniej z cycka korzysta a bywają dni, że i wcale to sobie pozwalam tak po jednym :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-07-23 ]
Z nią to bywa różnie. Jednego dnia jadła by co pół godziny, drugiego co kilka godzin. Ostatnio dałam do mleka kleiku to z 5 godzin nie jadła tylko koperek piła. U niej nie ma reguły. Jest nieobliczalna :ico_haha_01: A wczoraj R kupił jej bebiko OMNEO, ono jest gęściejsze, właśnie na takie wypadki jak ulewanie, ale pluła po tym. Jak tego spróbowałam to się nie dziwię :ico_haha_02:
A może Jędruś już ma po prostu taki rytm biologiczny, że tak się budzi?? :ico_noniewiem: Gdzieś w gazecie przeczytałam, że jak dziecko w takim okresie tak często budzi się na jedzenie to lepiej dawać mu zwykłej wody. ponoć dzieci już tak się nie budzą po tym, bo nie ma sensu budzić się dla czegoś co nie jest jadłem, ale ile w tym prawdy to nie wiem...

[ Dodano: 2007-07-23 ]
a może rób więcej niż 150... może on więcej potrzebuje, żeby się porządnie najeść... Julka wtrynia 180, to może dla takiego chłopa jak Jędruś 150 to za mało... spróbuj może... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-23 ]
a w ogóle jak patrze na Twojego avatara to przypomina mi sie sen, sprzed jakiegos tam czasu, ale zapomniałam o nim napisać.

Otóż śniło mi się kiedyś tam, że TT miał swoją siedzibę (!!) w naszym mieście, w jednej z kamienic. W każdym pokoju był oddzielny wątek :ico_haha_01: I ja szukałam naszego zawzięcie, błądziłam aż w końcu spotkałam Ciebie w jednym z korytarzy. Miałaś twarz zasłoniętą tym kotem z avatara i czarną koszulkę z napisem iw_rybka, :-D Przez jakiś czas szukałyśmy razem kwietniówek, a kiedy w końcu odnalazłyśmy nasz pokój to nikogo w nim nie było, stał tylko włączony komputer i maszyna do pisania :ico_puknij: A potem Ty kogoś spotkałaś i nie wiedziałaś jak się mnie pozbyć. W końcu się zgubiłyśmy. Potem obudziła mnie Julka :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 lip 2007, 09:29

a to dobre :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

W zyciu bym sie Ciebie nie pozbyla :ico_nienie:

Swietny sen,hi,hi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 lip 2007, 12:04

Kolka, wszystkiego najlepszego dla Juleczki z okazjo Chrztu świetego :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Chyba nie musze pisac bo to oczywiste ... Juleczka wygladala przepieknie w tej sukni :ico_brawa_01: Rosnie mi synowa piekna oby tylko jakis kawaler nie zabral nam jej :ico_nienie: a sen mialas boski az sie usmialam :-D :-D
iw_rybka, co z tymi fotami bo na poczcie nie mam nic :ico_placzek: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 lip 2007, 12:30

Dziękujemy bardzo z Juleczką!!

Sny to ja z reguły mam takie hmmm dziwne... Nie wiem czy to dobrze świadczy o moim rozumku?? :ico_noniewiem:

Kacpi może być pewny swego-Julka na pewno go nie zdradzi- inaczej będzie pranie w pampersa :-D

Dzizus... jaka ona dziś niedobra... :ico_olaboga: Co by z nią nie robić to wszystko źle! Nawet teraz jest na moich rękach...

Coś miałam napisać i z tego wszystkiego zapomniałam co...

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 lip 2007, 12:37

Pewnie tak :-D To pewnie jakaś tęsknota... albo takie charakterki... ciekawe po kim :ico_noniewiem:

No- oczywiście, że jak coś złego to tylko po teściowej :-D
Ale moja już padła. jak bateria :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 lip 2007, 12:43

po tesciowej ... to nie mozliwe :-D przeciez my jestesmy najlepsze tesciowe pod słońcem :-D :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 lip 2007, 12:56

No my to bez wątpienia!! Ale ja mówiłam o naszych teściowych.. :ico_zly: Marudzi- po teściowej, płacze- po teściowej, nie chce jeść- po teściowej... itd :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 lip 2007, 13:09

aaaaaaaaaaa :-D no to , to wiadomo ze po tesciowej mają :-D

[ Dodano: 2007-07-24, 13:13 ]
chyba musze sprzatnac :-/ juz odkladam to na pojutrze chyba z tydzien i jakos sie zabrac nie moge :-D a kacpi zasnął wiec jest okazja .... :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 lip 2007, 13:17

Cześć!!!!!!!!!!

Kasi.k kochana będe się za Was modlić!!!!!!! Słyszałam o tej powodzi ale wogóle mi nie przyszło do głowy że wy tam ucierpicie!!!!!!!!! Mam nadzieję ze będzie wszystko dobrze!!!!!!!!!!

Kari po prostu szczena mi opadła jak zobaczyłam wasze zdjęcia, po prostu cudo, a Krystian przystojniacha jkich malo!!!!!!!!!

Rybko to się trochę pobawiłaś i dobrze należy się!!!!!!!!

Ja ostatnio wypiłam 3 kieliszki i tak mnie siekło że szok oj to juz nie te lata co kiedyś, za długi czas abstynencji chyba był!!!!!!

Kolka pięknie malutka wyglądała, no i mamusia też niezła laska!!!!!!!!!
Sen niezly!!!!!!!

A miałam się spytać jak w sprawie tej pracy co się zastanawiałaś!!!!!!!!!!

Mój mały też się wczoraj i dziś jak by to Rybka powiedziała "zepsuł" i marudzi strasznie, tylko na rece albo do niego gadać!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 lip 2007, 13:18

Zakapior ze mnie bo czepiam sie tej matrony pod byle pretekstem, ale co tam :-D

A ja któregoś dnia zamówiłam w "świecie książki" taką książkę: dziecko- zdrowie i rozwój, od poczęcia do 5 roku życia. Na początek zapłaciłam za nią 10 zł. Sporo tu tego jest. Praktycznie wszystko. I tak sobie przeglądam... Sprzątanie i prasowanie jutro. TFU- pojutrze! :-D Zresztą Julka nic się nie odzywa na ten temat, że gdzieś tam coś jest niewyprasowane.

A pamiętasz Marzenko, jak któregoś dnia jakaś baba naciągnęła Cię na segregator?? Do mnie teraz też zadzwonił facet- mojej namiary też miał z tej ankiety wypełnionej w szpitalu. Tyle, że naciągał mnie i dziadków na ubezpieczenie dla Julki. 80 zł miesięcznie... Taki namolny, codziennie wydzwaniał i mi gratulował urodzenia Julki... :ico_puknij: Jakaś firma- krzak. Az w końcu ojciec odebrał telefon i powiedział mu kilka słów do słuchu. Ja widac nie miałam nonono, albo niewyraźnie mówię słowo NIE

Ciekawe co jeszcze mają dla nas w zanadrzu :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-07-24 ]
caro pisze:A miałam się spytać jak w sprawie tej pracy co się zastanawiałaś!!!!!!!!!!


No jeszcze nic nie wiadomo. Dopiero złożyłam papiery i czekam na telefon :ico_noniewiem: Mają dzwonić pod koniec lipca. Ale już się nie napalam, bo podobno jest 100 osób na jedno miejsce, a ja chyba za cienka w uszach i plecy słabowite mam....

[ Dodano: 2007-07-24 ]
caro pisze:Ja ostatnio wypiłam 3 kieliszki i tak mnie siekło że szok oj to juz nie te lata co kiedyś, za długi czas abstynencji chyba był!!!!!!

Hahaha.. Ja tak myślę, że jakbyśmy teraz wszystkie się spotkały w jakimś lokalu to byśmy zrobiły furorę- po 1, maksymalnie dwa piwa i nadźwiękane kwietniówki jak trza :-D Ale by na nas zarobili.. No, ale dla nas jaka ekonomia :-D

[ Dodano: 2007-07-24 ]
Mordeczko, sprzątanie nie zając. Skoro Ci się nie chce to juz to jest najlepszy powód, żeby nie sprzątać. :-D Ja tu weszłam pierwszy raz od jakiegoś czasu na TT,a Ty za szczotę się łapiesz??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość