szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

22 sty 2008, 12:00

K@tk@, uważam, uważam :-)
Co 2-3 dni robię sobie serię z gazetki dla przyszłych mam. Takie lekkie rozciąganie.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

22 sty 2008, 14:52

Obrazek
Jak się dziś miewacie?U nas śnieg rozpadał sie na całego,jest bielusio,tylko zaraz pewnie się roztopi,bo temperatura jest na plusie.Dziecię mam w domku,bo podłapała katar,to wolę ją przetrzymać,bo w piątek ma przedstawienie z okazji dnia Babci i Dziadka.Moja mama w związku z tym wzięła na piątek wolne w pracy :ico_haha_02:
szczako, bidulo,mnie w nocy biodra nie bolą,bo często zmieniam boczek.Za to na siusiu to co 2 godziny wstaję.Jasieczek sobie pod biodro podkładaj,będzie Ci wygodniej.
K@teczko czekam z niecierpliwością na fotkę z nową fryzurką,a także na świeże foteczki Wiktorka :ico_haha_02:
Czy nasza Emilka to dziś miała lecieć do Polski?
Buziaczki i do wieczora

[ Dodano: 2008-01-22, 13:54 ]
właśnie zauważyłam,że
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

22 sty 2008, 15:49

Zulcia, dzięki za radę. Coś sobie podłożę. Widzisz, ja nie wstaję do kibelka, ale bioderka bolą. Coś, za coś :ico_oczko:
U nas pada deszcz ze śniegiem, więc nic przyjemnego. Na szczęście siedzę w domku.
Zdrówka dla córci i powodzenia w piątek na przedstawieniu. A jaką rolę odgrywa?

Ja dzisiaj spłodziłam listę wyprawkową w exelu. Uff, trochę tego wyszło.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

22 sty 2008, 18:10

szczako, oni mówią wierszyki i sa podzieleni na role,śpiewają też piosenki.sama nie wiem dokładnie,ale z przyjemnością pójdę i zobaczę :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-01-22, 17:23 ]

Obrazek

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

22 sty 2008, 20:29

Cudownie spedziłam czas u Wiktorka. Jak ja kocham tego Skarbusia :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Maluszek napedził nam troszke strachu dzisiaj :ico_placzek: Zakrztusił sie glukoza.Szybciutko pochyliłam go główka w dół i delikatnie klepnełam pare razy w plecki.I odkrztusił na szczescie. Ale sie bałam :ico_placzek:
Ale jest cudownym dzieckiem. zawiesiłam mu karuzelke z pozytywka, to sobie słuchał ze zdzwieniem i układał usteczka w "o". I chyba zaczyna rozpoznawac moj głos, bo sie do mnie kilka razy usmiechnał :ico_brawa_01:

trzymajcie sie cieplutko dziewczynki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

22 sty 2008, 21:29

hej hej
dolecialam cala i zdrowa,choc nie powiem mialam pozniej bole plecow i macicy,ale brzuszek sie nie stawial :)
obiecalam zajrzec i akurat bede miala raczej na bierzaco dostep do neta :ico_brawa_01:
jutro na 15 do ginka ide i czeka mnie ze 3 godz czekania-u niego tak zawsze,ale coz tam,wytrzymam
wieczorkiem odrazu do was napisze co i jak :ico_oczko:

Kot@ku tak milo sie czyta o twoich doswiadczeniach i relacjach z malym ,kochaniutkim siostrzencem :ico_haha_02:

Reszta mam prosze sie kurowac i nie chorowac mi tam :ico_nienie:

buziaki sle i mocno was sciskam

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

22 sty 2008, 22:02

Emilko co za niespodzianka :ico_brawa_01: jak dobrze, ze jestes juz bezpieczna na miejscu :ico_brawa_01:
A co do mojego Siostrzenca, to kocham tego Maluszka całym serduszkiem i uchyliłabym mu nieba :ico_haha_02: Jest przewspaniala Istotką :ico_haha_02:

Jutro jade na spotkanie z forumową Frydzą - czerwcówka 2007 i jej córeczka Wiktorią.To nasze drugie spotkanie :ico_haha_01:

spokojnej nocki WAM zyczę :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

22 sty 2008, 22:14

Emilko strasznie sie cieszę,że doleciałaś cało i zdrowo :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: Czekam z niecierpliwością co tam u ginekologa i bardzo sie cieszę,że będziesz miała dostęp do internetu :ico_brawa_01: Uważaj na siebie kochana :ico_haha_02:
Kasieńko dobrze,że Wiktorkowi nic się nie stało.Ucałuj maluszka i pozdrów jutro Frydzę i jej córeńkę :ico_haha_02: Ja Zuzanki nie dopajałam niczym jak była na piersi (tylko 3 miesiące)Dopiero mi lekarz kazał jak przeszłam na butelkę.
Pozdrawiam cieplutko

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

22 sty 2008, 22:25

Zulciu Wiktorek jest dopajany glukoza, by nie mial żółtaczki :ico_haha_02:
Na szczescie Malenstwu nic złego sie nie stało :ico_sorki:
Buziaczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

22 sty 2008, 23:11

Hej!

Mam pytanie ...czy Wasze dzieciaczki tez są tak nisko, że chodzicie ciągle sikać? Ja już nie wiem czy mam mniej pić czy jestem przeziębiona czy mój szkrab tak mi daje czadu po pęcherzu, że odwidzam kile środnio raz na godzinę?

Mój ginekolog powiedzał po ostatnim USG, że chyab jednak maj to będzie ale na 100% to dowiemy się z USG 11 lutego, bo wyedy ostateczny termin mi powie, bo już mnie to denerwować zaczynało, że mam dwie daty. No więc podczytuje sobie WAs, całuje brzuszki!

Maleństwo dale o sobie znać, że hohoh :ico_brawa_01: zaczyna mnie bolec poważnie kręgosłup bo brzuszek mam duży już (w przed 2 tygodni miała 94 cm a teraz urosł już dużo więcej więc mam koło 100 na pewno), no i miednica mi się zaczęła też rozszerzać już, więc czuję to dość dotkliwie. Przy Wojtusiowi to dużo później się zaczęło dziać z miednicą bo koło 30 tc. Ale teraz u mnie wszytsko jakieś przyśoieszone!

Płci nie znamy i nie chcemy znac jak na razie! Przeczuć brak!

K@tk@ Dobrze, że nic się nie stało! Co u Ciebie, jak badania bo nie jestem na bierzaco!? Widzę po suwaczku, że starania o dzidziusia już blisko ! Buziaki!

emalia30 Pisz jak po wizycie!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość