Gabrriella
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 08 lut 2014, 20:23

Re: lubię swoją pracę

18 lut 2014, 15:07

Ja lubie swoją pracę i realizuje sie w niej :)

Awatar użytkownika
Panna_Joanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 21 lip 2008, 10:01

Re: lubię swoją pracę

21 mar 2014, 12:02

Ja również nie mogę narzekać, wykładam język angielski na uczelni i robie to co mi się naprawdę lubię :) Patrząc po moich znajomych to nieco kontrastuję, bo wydaje się, że dziś mało kto jest zadowolony ze swojej pracy i całego życia. Fajnie, że tutaj trochę więcej pozytywnych wypowiedzi :). Czytałam nawet dzisiaj artykuł trochę w tym temacie http://interia360.pl/moim-zdaniem/artyk ... dowy,67171 . Takie narzekanie wydaje się być trochę współczesnym problemem społecznym. Chociaż jak dla mnie – wszystko jest kwestią nastawienia : )

silvia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 04 kwie 2012, 17:40

Re: lubię swoją pracę

22 mar 2014, 20:44

Oj tam sport narodowy. Wszyscy narzekają, i nie chodzi tylko o pracę. A czy ja lubię swoją pracę? Nie mogę jej lubić. Ale w przeszłości zawsze umiałam znaleźć coś pozytywnego w pracy.

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: lubię swoją pracę

08 gru 2014, 19:03

Ja też lubię swoją pracę. Mam kontakt z ludzmi i im pomagam a to dla mnie najważniejsze :)

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: lubię swoją pracę

13 lut 2015, 14:00

Fajnie jak się ma pracę którą się lubi to jest bardziej motywujące niż wysokie wynagrodzenie w znienawidzonej pracy. W każdej pracy jednak warto znać swoje prawa, a z tego co czytałam tutaj http://praca.gratka.pl/poradnik/art/vad ... id,tm.html to ma się ono zmienić .

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: lubię swoją pracę

18 lut 2015, 13:12

A ja desperacko potrzebuję zmiany. Wiele robi też otoczenie - nie cierpię miasta, w którym mieszkam.

Andromeda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2015, 21:14

Re: lubię swoją pracę

24 lut 2015, 22:41

Faktycznie, jeśli lubisz swoją pracę i łączysz ją z pasją to jest idealnie. Ja jestem grafikiem - uwielbiam to, uważam, że to bardzo kreatywny zawód. :) Nie wyobrażam sobie robić tego, czego nienawidzę przez 8 godzin, 5 dni w tygodniu... Wracałabym naprawdę zirytowana. Praca to duża część życia, warto dbać o to, by była satysfakcjonująca.

Zyrafka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 06 mar 2015, 12:12

Re: lubię swoją pracę

06 mar 2015, 14:31

Ja również lubię swoją pracę, co prawda długo mi zeszło zanim znalazłam swoją ścieżkę życia - że tak to ujmę, ale warto było popróbować po drodze inne możliwości, aby w pełni móc docenić to co teraz mam i jaką mam swobodę. Choć jedyny minus to taki, że pracuję w domu wolałabym jednak wychodzić do biura i mieć bezpośredni kontakt z klientami.

domilka215
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 07 sie 2018, 19:46

Re: lubię swoją pracę

25 gru 2018, 12:26

mysle, ze niewiele osob jest w stanie powiedziec, ze lubi swoja prace :) jednak praca kojarzy nam sie z wysilkiem, trudem, a to sa raczej negatywne skojarzenia. jesli chodzi o mnie to nie wykonuje wymarzonego zawodu. keidys chcalam zostac lekarzem weterynarii i do dzis podziwiam osoby, ktore sie tym zajmuja. ale w sumie nie wiem czy podołałabym takiemu zajeciu. same studia sa ciezkie, a praca to czesto nieprzyjemne warunki (np. na wsi) i leczenie roznych zwierzat, te hodowlane chyba sprawiaja najwiecej klopotu.

Awatar użytkownika
bonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 28 gru 2015, 13:29

Re: lubię swoją pracę

26 gru 2018, 16:08

Ja własnie chcę zmienić swoją pracę. I boję się jak nie wiem, ale czuję, że to dobry krok.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość