dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 lis 2010, 10:21

ja sobie powiem szczerze nie wyobrazam jej w innym repertuarze,jakims lekkim.nie mialaby tej mocy..wg mnie gdyby spiewala jakies dziecinne piosenki bylaby po prostu banalna...i przecietna :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 lis 2010, 11:13

Mała kupi dom, spełni marzenia i pomoże rodzicom bo to dla niej jest najważniejsze
ale skąd wiesz że to najważniejsze? Bo tak powiedziała? Równie dobrze rodzice mogli jej tak powiedzieć. Już prędzej uważam że powinni jej jakieś mieszkanie kupić i wynajmować do czasu pełnoletności a potem miałaby mieszkanie na start. A tak wybuduje rodzicom dom i co dalej? Gdzie będzie mieszkała jak się usamodzielni? Rodziców pogoni?

A wygrała z litości.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

29 lis 2010, 12:38

A wygrała z litości.
no i dokładnie tu odzywa się to o czym mówiłam wcześniej
mi nie jest żal, że wyrgała
nie wiem dlaczego coniektórym to przeszkadza, skoro mała na prawde ma talent
ale skąd wiesz że to najważniejsze? Bo tak powiedziała? Równie dobrze rodzice mogli jej tak powiedzieć.
bo dla niej być może to jest najważniejsze, ja choć nie jestem juz dzieckiem też pomogłabym rodzicom
moim zdaniem śmieszne byłoby, gdyby kupili mieszkanie a sami dalej mieszkali tam gdzie mieszkają w biedzie
tylko dlatego ze mieszkanie wynajmują do czasu aż mała skonczy 18 lat

dziwny tok rozumowania
Gdzie będzie mieszkała jak się usamodzielni? Rodziców pogoni?
a powiedz mi co ty będziesz robiła za 10 lat? masz juz plany odłozone na to pieniadze?
bo ja nie myśle o tym i wiem ze tak czy siak jakoś zycie sie ułozy
wiec ja gdybym miała zyc w biedzie a schowac do skarpety kase na "pozniej" tez bym tego nie robiła

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 lis 2010, 12:53

ramonka, ale to nie jest program pomagający biednym ludziom. To jest program który nagradza osobę najbardziej utalentowaną. Gdyby ta dziewczynka była z jakiegoś bogatego domu nie wygrałaby. A tutaj każdy sobie pomyślał biedna należy jej się coś od życia, a Bednarek i tak nagra płytę i tak będzie miał pieniądze po za tym nie wyglądał na biednego i sobie poradzi.


Ja też bym pomogła rodzicom przynajmniej bym chciała ale wątpie by moi rodzice wzięli ode mnie pieniądze i kupili sobie dom.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

29 lis 2010, 13:16

To jest program który nagradza osobę najbardziej utalentowaną. Gdyby ta dziewczynka była z jakiegoś bogatego domu nie wygrałaby.
tego nie wiemy ale mała ma niezaprzeczalnie talent
wiec myśle, że nie nastąpiło tu żande odstępstwo powodujące ze program zmienił się w fundację charytatywną
Ja też bym pomogła rodzicom przynajmniej bym chciała ale wątpie by moi rodzice wzięli ode mnie pieniądze i kupili sobie dom.
nie wiemy w jakiej oni są sytuacji więc oskarazanie ich o to ze zabierają dziecku pieniądze moim zdaniem jest bezpodstawne

Po raz kolejny powtórze ze zycie w biedzie i nedzy i trzymanie kasy na koncie na pewno nie cieszyłoby nikogo
no chyba że są takie przypadki jak św pamieci moj dziadek co miliony w skarpecie trzymał i po 95 roku mozna było lizaki za to kupic

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 lis 2010, 14:17

a pamiętacie Klaudie Kulawik. Ta dziewczynka jest z moich okolic, jej tata nadal jeździ jako taksówkarz, nie widać jakieś drastycznej zmiany w ich życiu.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

29 lis 2010, 16:02

a pamiętacie Klaudie Kulawik.
No ja ją chyba kojarze. To ta ruda dziewczynka?
Ale ona nie wygrała chyba MT? Bo ja juz nie pamietam w ktorej edycji ona była, a poprzednia wygrał ten facet co na akordeonie gra.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 lis 2010, 16:07

Kulawik byla 2 w 1 edycji.
no ja tez uwazam ze to bez sensu zeby to odkladac.ma zyc w biedzie bo to jej?? a moze zbuduje dom i bedzie mieszkala z rodzicami do starosci? bedzie miala taki dom ze wszyscy sie pomieszcza...

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

29 lis 2010, 16:09

No zawsze moze zostac z nimi a rodzice jak beda uczciwi to ten dom jej pozniej przepisza. Ja na ich miejscu po oplaceniu Vat dałabym na fundusz zeby co msc im kasa wplywała na konto . Ale znowu musieliby wziasc kredyt na dom a jak nie maja zdolnosci to go nie dostana. Wiec kicha.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 lis 2010, 20:22

ale jak nie ma się warunków do nauki to nic z jej talentu. Jeżeli faktycznie chce się rozwijać muzycznie to musi mieć na to warunki a swoją drogą i pieniądze. Teraz to tylko od rodziców zależy jak wydadzą jej pieniądze. Z tego co pokazywali to jej dom... więc teraz nawet jak kupią a nawet wyremontuję ten to będzie połowa sukcesu :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość