Agnieszka1221
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2015, 13:38

Re: Gdze wywoływać zdjęcia?

10 lis 2015, 13:48

Hej, ja wywoływałam ostatnio zdjęcia za 0,22 od 1 sztuki w wymiarach 10x15cm i 10x13-nie ma różnicy jaki rozmiar cena ta sama. Jestem bardzo zadowolona z firmy którą wybrałam, okazało się, że przy tej ilości zdjęć którą ja sobie wywołałam przesyłka jest gratis-zebraliśmy się z rodziną i zrobiliśmy sobie kilka albumów więc tych zdjęć było sporo, zapłaciłam niewiele ponad 300zł i zmieściłam się w promocji, bo od 300zł przesyłka kurierska jest właśnie za free :)
Trochę się bałam-wiadomo zamawianie przez internet różnie się kończy, ale miło się zaskoczyłam, bo zdjęcia jakościowo wyszły świetnie i to za tak niską cenę :)
Koleżanka zaś poszła moim śladem i też wywołała sobie zdjęcia u nich z tym, że trochę mniej sztuk i okazało się, że mają też punkty w których można samemu odebrać fotki na terenie całej Polski.
Mogę Wam też serdecznie polecić skorzystanie z ich usług http://www.foto4u.pl/cennik#odbitki

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Gdze wywoływać zdjęcia?

26 lis 2015, 14:14

W rossmannie albo Media Markt.

Kateczka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2017, 19:07

Re: Gdze wywoływać zdjęcia?

12 sty 2017, 19:53

Hejka. Może nie jestem fotografem ani żadnym ekspertem odnośnie zdjęć ale na wywołałem setki zdjęć i trochę się orientuje w tym temacie. Wcześniej nie byłem przekonany do wywoływania zdjęć przez internet i większość odbitek robiłem u profesjonalnego fotografa. Zdanie zmieniłem około miesiąc temu na weselu mojego brata który zdjęcia ślubne wywołał poprzez stronę fotolab. Mój brat zdjęcia otrzymał w ciągu 24 godzin i gdy tylko pokazał mi te zdjęcia byłem zdziwiony jak za tak niską cenę można otrzymać idealne zdjęcia ślubne.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Gdze wywoływać zdjęcia?

08 mar 2018, 09:49

Profesjonalny czy nie profesjonalny.
I tak jakość odbitek jest taka, jak w Empik Foto. Tylko u nich możesz zapłacić za pojedynczą odbitkę mniej niż 20 groszy.
Na mieście w najlepszym przypadku zapłacisz 40 groszy, albo i wiele więcej. U małych fotografów cena raczej nie zależy od liczby fotek, prawda?

Awatar użytkownika
Ferrari5
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 01 mar 2018, 22:45

Re: Gdze wywoływać zdjęcia?

11 mar 2018, 15:12

Wszędzie można coś takiego zrobić. Nie ciężko coś takiego znaleźć.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Gdze wywoływać zdjęcia?

16 mar 2018, 09:47

Wszędzie można coś takiego zrobić. Nie ciężko coś takiego znaleźć.
To fakt, wszędzie można, ale gdzie dostaniesz takie warunki, jak w Empik Foto?
Mam na myśli stosunek ceny do jakości? A właśnie o takie kwestie przecież tutaj chodzi ;-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość