Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 kwie 2011, 11:16

magnez wypłukuje wit B
ale zazwyczaj jak się kupuje magnez to on z czymś jest, ja łykam magnez z wit. B właśnie.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 kwie 2011, 13:11

. Niewiele osob wie, ze magnez wypłukuje wit B, a długo bez niej nie pociągniesz.
ale którą witaminę B???bo chyba nie B6 :ico_haha_01: ????

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

15 kwie 2011, 16:25

ale którą witaminę B???
z grupy B :P

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

15 kwie 2011, 16:52

Może jakieś większe obciążenie na kręgosłup ostatnio miałaś.
na steperze chodziłam już jak mnie kolano bolało,potem poszło na biodro :ico_sorki:
preparatów z potasem nie wolno zażywać bez porozumienia z lekarzem
ale jeśliby tak było to bez recepty nie można byłoby kupić magnezu czy potasu :ico_oczko: Ja biore takie w tabletkach do wody magnez z wit B6 od razu...
uzywam koncentratu pomidorowego
oo to jest myśl bo ja kupuje znowu soki pomidorowe pychotka :ico_haha_02:
to na moje oko własnie skurcze mięśniowe, nic strasznego
pocieszyłaś mnie kobietko :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

15 kwie 2011, 18:31

misia z tego co czytalam to u ciebie wyglada na spadek magnezu w organizmie :-) ja zawsze mialam jak bylo przesilenie wiosenne :ico_sorki: Skurcze miesni i do tego drgajaca powieka :ico_sorki: Zaczelam brac witaminy magnez w tabletkach co tobie rowniez polecam :-) Na pewno to nic powaznego tylko brak magnezu :-)

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

15 kwie 2011, 19:01

ale jeśliby tak było to bez recepty nie można byłoby kupić magnezu czy potasu :ico_oczko: Ja biore takie w tabletkach do wody magnez z wit B6 od razu...
nieprawda...sa sprzedawane bez recepty, bo nie sa uznane za leki (zgodnie z jakas tam definicja juz nie pamietam :ico_noniewiem: ), ale czy to oznacza ze sa calkowicie bezpieczne? Nie...rownie dobrze mozesz sie nacpac kodeina zawarta w solpadeinie czy w kroplach do nosa. rownie dobrze mozesz wziac wielka dawke aspiryny bedac w ciazy..no i co? przeciez bez recepty jest wiec zadna krzywda sie nie dzieje teoretycznie...
ponadto wszelkie `tzw suplementy diety pierwiastki i witaminy po prostu nie sa do konca przebadane, nie musza miec az tak wielu badan za soba jak leki.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 kwie 2011, 20:03

Blanka26 napisał/a:
ale którą witaminę B???


z grupy B :P
oj chyba sama nie wiesz :ico_oczko:

rownie dobrze mozesz wziac wielka dawke aspiryny bedac w ciazy..no i co? przeciez bez recepty jest wiec zadna krzywda sie nie dzieje teoretycznie...
no ale ciąża to wyjątkowy stan, każda rozsądna kobieta nie napcha się leków bez konsultacji z lekarzem.
a suplementy diety jak np witaminy czy minerały stosowane zgodnie z zaleceniem na pewno nie zaszkodzą :-)


misia81, spróbuj aspargin to magnez i potas w jednej tabletce
Skurcze miesni i do tego drgajaca powieka
ja podobnie i jeszcze kołatania serca

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

15 kwie 2011, 20:13

Pisalyscie ze magnez wyplukuje sie z organizmu przez witamine B :ico_noniewiem:
Najbardziej magnez wyplukuje kawa :ico_sorki:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

15 kwie 2011, 23:24

ok dziewczynki dziekuję w takim razie za pomoc póki co będę piła magnez i potas raz na dzień co by nie zadobrzyć i zobaczymy czy minie jak nie minie to pójde do lekarza :-)

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

16 kwie 2011, 09:17

oj chyba sama nie wiesz
no nie wiem! wiem, ze wypłukuje wit z grupy B, ale nie jestem w stanie dokladnie powiedziec która! aż tak w tym nie siedze!
no ale ciąża to wyjątkowy stan, każda rozsądna kobieta nie napcha się leków bez konsultacji z lekarzem.
a suplementy diety jak np witaminy czy minerały stosowane zgodnie z zaleceniem na pewno nie zaszkodzą
tak ale misia81 pisała wczesniej, ze ma problemy z puchnieciem i w ogole u niej jest podejrzenie jakiejs choroby wiec rozsadna kobieta w tym stanie nie powinna brac totalnie nic bez konsultacji z lekarzem. Takie jest moje zdanie.

Pisalyscie ze magnez wyplukuje sie z organizmu przez witamine B
Najbardziej magnez wyplukuje kawa
to nie tak. Ciąg jest taki: kawa wypłukuje magnez, a magnez wypłukuje witaminy z gr B.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość