Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

09 cze 2011, 15:39

co do antykoncepcji ja nic nie doradzę bo nic mi osobiście nie odpowiada :-D
tabletek na pewno brać nie będę bo moja skleroza jest ogromna i zapominała bym je brać :/
Globulki i kremy też odpadają bo chyba nikt niema głowy 10 minut przed :-D
Na lateks mam uczulenie
Spirala za skarby świata :-D nie czuła bym się chyba komfortowo więc w moim przypadku zostają naturalne metody

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 cze 2011, 16:02

Murchinson dzięki,już wypełniłam ankietę :ico_sorki:

markotka skoro mąż lubi to niech pije :ico_oczko: chyba że faktycznie chcesz się ich pozbyć to z chęcią przyjmę :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

09 cze 2011, 16:21

Kobietki mam pytanie...
szwy wewnętrzne miałyście całkowicie rozpuszczalne???
bo mi przy zdejmowaniu tych zewnętrznych położna powiedziała że same muszą wylecieć te ze środka no i wyleciały może ze dwa a ciągle mnie uwiera taki który wręcz wystaje nitkami na zewnątrz i niema zamiaru odpaść :/

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 cze 2011, 16:21

Witam popołudniowo :-)

Dzisiaj ewidentnie łóżeczko gryzie, Mały chce spać tylko na rękach, jak przekładam go do łóżeczka to płacz :ico_sorki: dobrze, że męża mam w domu!

Z bioderkami wszystko w porządku- ale profilaktycznie kazal szeroko pieluszkować. Nie robię tego, bo skoro wszystko ok to po co?

Ja herbatkę na laktację piję jak mi się przypomni, więc rzadko, ale mleka mam dużo więc teoretycznie nie jest taka potrzebna :-)

Nowa, super, że zakupy się udały. Ja też muszę coś na chrzciny kupić, od teściowej dostałam 100 dolarów za urodzenie (nie wiedziała co mi kupić), więc mogę poszaleć :-)

Markotka, jak tam dzisiaj Krzysiu? też chce co chwila jeść?

Murchinson, jak tam u ortopedy?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 cze 2011, 16:23

Dzisiaj ewidentnie łóżeczko gryzie, Mały chce spać tylko na rękach, jak przekładam go do łóżeczka to płacz :ico_sorki: dobrze, że męża mam w domu!
ja mam tak samo dzisiaj :ico_noniewiem: tyle,że mąż od 9 śpi...

[ Dodano: 09-06-2011, 16:25 ]
Z bioderkami wszystko w porządku- ale profilaktycznie kazal szeroko pieluszkować. Nie robię tego, bo skoro wszystko ok to po co?
jak wszystko ok to nie ma co dziecka pieluchować

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 cze 2011, 16:27

Mariola_Larose, te w środku rozpuszczają się, ale to co wystaje musi samo wyjść :-) jak środek się rozpuści reszta sama wyjdzie max. do 6tyg także się nie martw

[ Dodano: 09-06-2011, 16:31 ]
jak wszystko ok to nie ma co dziecka pieluchować
Też tak myślę :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 cze 2011, 16:32

Ale super mamy pierwsza strone :ico_brawa_01: :-D

Co do antykoncepcji to tez mysle o spirali ale sama nie wiem, tabletek nie chce, bo jakos mi nie słuza kiedys 3 razy zmieniałam, bo zadne mi nie pasowały.
No a narazie to prezerwatywy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

09 cze 2011, 16:54

Kurczę ja w sumie też nie wiem co z antykoncepcją. Chyba będzie tak jak do tej pory czyli kalendarzyk :-) Tabletek anty nie chce, nigdy ich nie zażywałam, a poza tym po co wątrobę sobie niepotrzebnie psuć! Spirali też nie chcę, bo planujemy drugie dziecko za jakieś 2-3 lata.
Jakoś do tej pory kalendarzyk się sprawdzał, umiem obserwować swoje ciało, wiedziałam kiedy mam dni płodne i za każdym razem udawało nam się zajść w ciążę za pierwszym strzałem :ico_oczko: No więc jakieś ryzyko jest, bo jestem chyba bardzo płodna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 cze 2011, 17:02

fajnie,że pierwsza stronka się podoba :ico_sorki:
No a narazie to prezerwatywy :ico_haha_01:
nie cierpię gumek :ico_noniewiem:
Chyba będzie tak jak do tej pory czyli kalendarzyk :-)
na kalendarzyku bym nie mogła polegać,jakoś nie ufam temu,poza tym 2 dzieci już mam i jak na razie na długi czas 3 nie planuję :ico_sorki:

a znowu stosować stosunek przerywany to nie mam zamiaru,z tego właśnie jest Milenka :ico_wstydzioch: szkoda,że plastrów nie można stosować jak się karmi bo z nich byłam zadowolona

[ Dodano: 09-06-2011, 17:02 ]
na razie Milenka zasnęła i jest w łóżeczku,ciekawe tylko na jak długo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 09-06-2011, 17:24 ]
już po spaniu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 cze 2011, 17:25

wiola85 napisał/a:
No a narazie to prezerwatywy

nie cierpię gumek

Koroneczka napisał/a:
Chyba będzie tak jak do tej pory czyli kalendarzyk

na kalendarzyku bym nie mogła polegać,jakoś nie ufam temu
zgadzam się z Tobą aniu :ico_oczko:
na razie Milenka zasnęła i jest w łóżeczku,ciekawe tylko na jak długo
Liwia też od parunastu minut spi, dziś miała jedną 2.5 h drzemkę (jak mnie nie było), a potem to juz tak niespokojnie spała. Oby teraz coś dłużej :ico_sorki:

Wkładacie juz maluchy do leżaczków, musze od siostry odebrać, Polę tak chyba po 1.5 miesiacu wkładałam, ale jej tak nie musiałam nosic na rekach, a Liwia w wózku, lozeczku jak nie spi to długo nie poleży (lubi nawet na przewijaku).

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość