anitka12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2018, 11:36

Re: Jak długo można mieć migrenę?

06 lut 2018, 11:38

ja mam od zawsze 3 dniowe migreny .. straszny jest ten okres i tak przynajmniej raz w miesiącu czasami dwa ... chociaż ostatnimi czasy zaczęłam stosować taką opaskę uciskową sklep.torst.pl/polaryzatory-torsyjne/61-polaryzator-torsyjny-hpt-pt-07-opaska-elastyczna-na-glowe.html na głowę i jakby trochę mniejszy ból, co prawda w 100%tach nie eliminuje bólu, ale zawsze trochę uśmierzy ból

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Jak długo można mieć migrenę?

11 lut 2018, 21:04

Ja długo leczyłam, dopóki nie trafiłam na lekarza z prawdziwego zdarzenia. Byłam w Bydgoszczy u dr Nowaczewskiej, która zleciła mi szereg badań i podjęła leczenie

basia12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2018, 14:06

Re: Jak długo można mieć migrenę?

21 mar 2018, 14:20

Migrena to coś co nie dawało mi normalnie funkcjonować... :cry:
Próbowałam wszystkiego i nic mi nie pomagało, aż trafiłam na Cefaly. Stosuję je od kilku miesięcy i widzę ogrooooomną poprawę bez żadnych skutków ubocznych! tak też polecam bardzo, jeśli macie problem z ciągle powracająca migreną. Dla mnie Cefaly to jedyny ratunek! :-)

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Jak długo można mieć migrenę?

26 lip 2018, 19:46

Nie da się określić jak długo można się borykać z migrenami. Mój mąż miał z nimi problem przez 4 lata - najdłuższa migrena trwała tydzień co było czymś okropnym! Neurolog i wielu innych lekarzy nic a nic nie pomogło tylko non stop dostawał jakieś inne leki i miał robiona badania, które nic nie wskazywały. W końcu zapisałam go do poradni bólu przy szpitalu św.Elżbiety w Warszawie do anastezjologa Jacka Mocarskiego, który poprzez dodatkowe badania znalazł przyczynę migren u mojego męża i pomógł mu się uporać z problemem. Owszem trafia mu się ból głowy ale taki najzwyklejszy, jednak jest on krótkotrwały i mało kiedy go łapie.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Jak długo można mieć migrenę?

31 lip 2018, 15:40

Myślę, ze jak takie bóle się często powtarzają to nie powinno się łykać kolejnych tabletek na ból, tylko iść do neurologa. Bardzo dobrego maja u nich https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa 22 253 88 88.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Jak długo można mieć migrenę?

23 sie 2018, 11:06

Na migreny, nawet uporczywe pomaga ten olejek https://cbddirect.pl/ Ma korzystną cenę i wymagane atesty.

Awatar użytkownika
margharete
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 86
Rejestracja: 02 kwie 2018, 21:25

Re: Jak długo można mieć migrenę?

23 sie 2018, 17:49

Migrena może pojawić się w każdej chwili. U mnie najczęściej pojawia się gdy mam dużo pracy stresu. Polecam lek migea mi pomaga dodatkowo od jakiegoś czasu do kupienia bez recepty

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Jak długo można mieć migrenę?

01 lis 2018, 14:50

Bóle migrenowe mogą trwać dość długo i warto wtedy zastosować naturalne preparaty aby wzmocnić działanie innych środków. Polecam olejek cbd, który jest rekomendowany w walce z bólem i migreną. cbddirect.pl

PolKass
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 06 paź 2017, 15:00

Re: Jak długo można mieć migrenę?

05 lis 2018, 17:06

Na bóle migrenowe bardzo dobrze działa olejek CBD - np. taki jak ten - bentui.pl/pl/p/OLEJ-Z-CBD-5-10ml/1921 Nie ma on nic wspólnego z narkotykiem z THC i jest całkowicie legalny. pomaga na migreny ale też bóle miesiączkowe np. Tez miałam tak jak Twoja siostra - nie mogłam nawet szmeru ani odrobiny światła znieść jak miałam bóle głowy, a po zastosowaniu olejku objawy złagodniały a z czasem zniknęły. spróbujcie :)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Jak długo można mieć migrenę?

28 lut 2019, 18:34

Na takie silne migrenowe bóle głowy pomaga mi tylko gardan, najsilniejszy lek bez recepty, jaki znam. Jak mnie coś boli to biorę lek, a nie żadne olejki, trany czy kawa z cytryną, bo z takimi metodami się też spotkałam.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość