ewelka81
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2011, 03:19

29 sie 2011, 00:02

nie da sie ukryć że wiele robi tu tv, i dziecko czy dzieci bardziej chcę butelke kubuś waterrr niż veroni, bo jest fajna kolorowa itd nawet jak nie znają smaku napoju, i wtedy trzeba ulec :)

[ Dodano: 29-08-2011, 00:03 ]
w wodach smakowych wazne jest tez to, zeby mialy jak najmniej sztucznych skladnikow, byly bez konserwantow itd.
a są wody smakowe z konserwantami? albo czy są takie bez konserwantów?

Otovonii
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 sie 2011, 21:46

29 sie 2011, 19:54

trzeba czy nie pojecie zwgledne ale mi jest naprawde cieżko odmowic :)

lilo

29 sie 2011, 20:23

Otovonii, radzę poćwiczyć bo jeszcze niejednego będziesz musiała mu w życiu odmówić :ico_sorki:

A ja za skorzystałam z pomysłu osity i kupiłam bidon do szkoły, mały zachwycony :ico_oczko:

Awatar użytkownika
enigma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2010, 13:08

02 wrz 2011, 01:15

No my dzisiaj mieliśmy sporo przeżyć, pierwszy dzień pierwszej klasy :) jutro pierwsze śniadanie więc zobaczymy czy będzie zjedzone. I też ostatecznie kupiłam bidon, nawet jeśli nie będzie kiedyś czasu na zrobienie herbaty, to kupie mu sok czy wodę smakową, a bidon to fajna rzecz :)

[ Dodano: 05-09-2011, 17:44 ]
nie da sie ukryć że wiele robi tu tv, i dziecko czy dzieci bardziej chcę butelke kubuś waterrr niż veroni, bo jest fajna kolorowa itd nawet jak nie znają smaku napoju, i wtedy trzeba ulec :)

[ Dodano: 29-08-2011, 00:03 ]
w wodach smakowych wazne jest tez to, zeby mialy jak najmniej sztucznych skladnikow, byly bez konserwantow itd.
a są wody smakowe z konserwantami? albo czy są takie bez konserwantów?
Wydaje mi się, że są. My ostatnio testujemy kubusia waterr, przeznaczona jest dla dzieci, a zakończona naprawdę fajnym dzióbkiem, z którego nic się nie wylewa, można ją nawet kilkakrotnie później wykorzystać, bo bidon już dzisiaj "niechcący" zostawił w szkole ;) ale rozumiem, że to wszystko przez nadmiar emocji i wrażeń :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość