Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

22 sty 2012, 02:09

"Brzydka prawda" dobra komedyjka. :) Bardzo przyjemna, także jeśli ktoś nie oglądał jeszcze to ja również polecam. Nie tylko na babski wieczór ;p

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

26 sty 2012, 16:14

Ja się w najbliższym czasie chcę wybrać z koleżankami do kina na dwa filmy - "Mój tydzień z Marilyn" i "Żelazną damę". Obie odtwórczynie głównych ról, czyli Michelle Williams i Meryl Streep dostały nominację do Oscara za najlepsze role pierwszoplanowe, więc może być ciekawie.

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

26 sty 2012, 23:24

Szczerze mówiąc nie słyszałam o żadnym z tych filmów. Możesz w skrócie je opisać, albo przesłać jakiś opis? Bo zanim wejdą do kin "igrzyska śmierci", na które czekam niecierpliwie to może właśnie wybrałabym się na coś innego - jeśli warto obejrzeć :) .

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

27 sty 2012, 11:01

Jasne, mnie kręcą Oscary, więc już wszystko wyczytałam na temat nominowanych filmów. :)
Mój tydzień z Marilyn Ikona seksu i blichtru Hollywood (Michelle Williams) przyjeżdża do Londynu, aby wystąpić w filmie u boku Laurence'a Oliviera (Kenneth Branagh). Towarzyszy jej świeżo poślubiony mąż, dramaturg Arthur Miller (Dougray Scott), który jednak szybko wyjeżdża. Podczas pobytu na Starym Kontynencie, gwiazdą zajmuje się młody asystent reżysera Colin (Eddie Redmayne), który spędzi z nią niezwykły tydzień, za który większość oddałaby całe życie. Nie wszystko, co się w tym czasie wydarzy, zapisze się w historii, ale z pewnością pozostanie w sercach dwójki ludzi.
Żelazna Dama Królów było wielu, Żelazna Dama tylko jedna. Miała piskliwy głos, własny pogląd na każdy temat i niezwykły tupet. Zanim stała się jedną z najbardziej wpływowych postaci współczesnego świata, jej kapelusz i nieodłączne perły budziły pobłażliwy uśmiech. Na naszych oczach z pyskatej Maggy rodzi się Żelazna Dama, której czarna torebka do dziś jest symbolem rządów silnej ręki. Meryl Streep w roli Margaret Thatcher – prawdziwej damy w świecie zdominowanym przez mężczyzn.
Ogólnie dwie bardzo ciekawe postacie i dwie dobre aktorki w ich rolach. Może nie będzie tyle akcji, co w "Igrzyskach śmierci", ale myślę, że tez warto obejrzeć.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

27 sty 2012, 15:48

Cóż -role adekwatne do doświadczenia i wieku aktorek bym powiedziała...

Meryl Streep jest zawsze świetna, dla Wiilliams to na pewno wielkie wyróznienie.

Oba filmy myślę, warte obejrzenia :)

[ Dodano: 27-01-2012, 14:58 ]
No to dobrze w takim razie, że się spytałam, bo w tych recenzjach, które ja czytałam wręcz rozpływali się, jaka to świetna komedia!
jak chcesz coś sympatycznego w tym klimacie to "pożyczony narzeczony", albo 27 sukienek" :)

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

28 sty 2012, 00:55

Opis "Mój tydzień z Marilyn" wygląda obiecująco :) Myślę, że mogę się skusić na ten film w wolny weekend :)

Awatar użytkownika
obcasiczek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 02 gru 2011, 12:33

02 lut 2012, 15:26

No jasne, tym bardziej, ze ma nominację :) Mnie na przykład to właśnie kręci. Czyli - zobaczyc to jak trzeba zagrać, zeby dostać statuetke.

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

29 maja 2012, 20:45

Na babski wieczór bardzo polecam "Co się wydarzyło w Madison County" ostatnio widziałam to pierwszy raz w życiu i byłam pod dużym wrażeniem. Volver też jest super, o ma dużo wątków humorystycznych. W ogóle n baski wieczór fajnie komedię zapuścić, tylko ciężko znaleźć dobrą komedię :/

Makaroni
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 23 wrz 2011, 20:03

01 cze 2012, 11:03

Są komedie, tylko dobrych mało:P
Z nowych fajnie się zapowiada "Jak urodzić i nie zwariować"
O mamach, dzieciach i tatusiach z duuuużym dystansem bo tatuśkowie ze swoimi tekstami są najlepsi.:)
Ostatnio zmieniony 04 cze 2012, 11:04 przez Makaroni, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

01 cze 2012, 11:21

Rzeczywiście fajnie się zapowiada :-D Do kina raczej się na to nie wybiorę, ale do obejrzenia w domu myślę, że będzie świetne :ico_oczko:

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość