karo89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2015, 13:15

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

01 paź 2015, 13:18

ja szukałam sama, bo na pośrednika nie miałam kasy i znalazłam przytulne mieszkanko przez morizona www.morizon.pl/mieszkania/warszawa/ :)

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

01 paź 2015, 15:15

Jeśli szukacie tego typu ofert pod Warszawą, to polecam te namiary- www.tanga.pl
Budują nowe i ciekawe domki. Polecam się zainteresować ofertą, bo to zawsze lepsza opcja niż mieszkanie w bloku.

majka34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 15 lut 2017, 10:26

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

24 maja 2017, 17:02

Moim zdaniem warto inwestować teraz w mieszkania różnego rodzaju. Takie inwestycje sprawdzają się rewelacyjnie pod wieloma względami. Czytałam na ten temat na: http://wealth.pl/inwestycje-alternatywn ... ruchomosci . Piszą tam wiele ciekawych informacji godnych uwagi.

Pandaamanda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 31 mar 2017, 17:18

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

31 lip 2017, 11:14

Ceny mieszkań wiadomo zależą od dzielnicy :) i od standardu, czego szukasz? Polecam porady stowarzyszenia Mieszkanicznik -> www.mieszkanicznik.org.pl

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

26 sie 2017, 23:49

Ja się trochę naszukałam mieszkania w Warszawie, aż w końcu zrezygnowałam bo za dużo czasu i zdrowia mi to zajmowało. Zgłosiłam się ostatecznir do agenta Eugeniusza Jaworskiego, wiele pozytywów na jego temat wyczytałam, więc wiedziałam że mi pomoże. W istocie tak było, w ciągu miesiąca udało się znaleźć mieszkanie w Wilanowie dokładnie takie, o które mi chodziło. Nawet cenę udało się panu Eugeniuszowi wynegocjować lepszą :)

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

28 sie 2017, 09:55

Moim zdaniem fajne mieszkania można zakupić w Gdańsku. Jak nie będziesz mieszkać tylko inwestować to warto zerknąć, ponieważ dobre lokum, i w okolicy nadmorskiej zawsze zysk będzie. Zerknij na ofertę tutaj: http://www.kli.com.pl/oferta-mieszkanio ... omy-gdansk , myślę, że Ci się spodoba.

Dinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2017, 14:19

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

12 wrz 2017, 10:26

jeżeli okolice wchodzą w grę to polecę Piaseczno i inwestycję Dom Marzeń Piekut. Mają kawalerki, mieszkania 2 i 3pokojowe o różnym rozmieszczeniu, metrażu i cenach. Jest w czym wybierać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
modlusia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 18 wrz 2017, 11:42

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

18 wrz 2017, 13:19

W istocie tak było, w ciągu miesiąca udało się znaleźć mieszkanie w Wilanowie dokładnie takie, o które mi chodziło. Nawet cenę udało się panu Eugeniuszowi wynegocjować lepszą :)

Brak korków też udało się wynegocjować? Bo Wilanów należy do najgorzej skomunikowanych dzielnic Warszawy. Każdy dojeżdża własnym samochodem co generuje ogromne korki. Pod tym względem lepiej wypada nawet Ursus, który dzięki linii kolejowej gwarantuje dojazd do centrum w 20 minut. W sąsiedztwie przystanku Ursus Niedźwiadek realizowana jest przez alberoinvest.pl inwestycja Klonowy Zakątek. Położona w okolicy, gdzie intensywność zabudowy jest bardzo niska. Wpływa to pozytywnie na funkcjonalność i komfort mieszkania. Jest to bardzo dobra lokalizacja, dla każdego kto ceni ciszę i spokój i jednocześnie nie chce utknąć w korkach w drodze z/do pracy.

kasia987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:58

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

25 wrz 2017, 14:41

Na nowe mnie nie stać ale kupiłam mieszkanie z drugiej ręki w bardzo dobrym stanie nie wymagające (poza malowaniem) praktycznie żadnego wkładu. Pomogła mi w tym firma per modum, która zarządza tym osiedlem. Są w bardzo dobrych stosunkach z mieszkańcami i na ogół orientują się kto chce sprzedać.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Mieszkanie Warszawa i okolice

27 wrz 2017, 07:07

Bardzo mi się spodobało osiedle Oaza Wilanów, wiadomo, dzielnica jest prestiżowa i fajnie jest mieszkać obok parku i pałacu w Wilanowie ale nie tylko to mnie przekonuje, także niewysokie jak na ten standard ceny mieszkań i dobra komunikacja z centrum

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość