Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 paź 2011, 15:06

nie udało mi się otworzyć zdjęć ze chrztu;( Pisze że nie znalezio :ico_noniewiem: no strony :ico_noniewiem:
ja mam to samo :ico_sorki:
trzeba sie najpierw zalogwać
nigdy nie było takiej potrzeby :ico_sorki:
No, ale jak miałaś zgagę to nic dziwnego ;-)
dziś właśnie sobie o tym pomyślałam, ze zgagę miałam całą ciążę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 paź 2011, 15:11

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 17-10-2011, 15:12 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 17-10-2011, 15:15 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

17 paź 2011, 15:17

Hej a ja z przyzwyczajenia na poprzedni wątek wpadłam najpierw :ico_oczko:
Jakaś skleroza mnie dopadła :ico_wstydzioch:

Leoś właśnie śpi a Eliza bajkę sobie zażyczyła więc mam chwilkę dla siebie :ico_oczko:
Eliza dziś jadła pierwszy raz obiadek w przedszkolu, zobaczymy jak to będzie, może
przy dzieciach będzie chciała, bo w domu to czasem trzeba ze sto razy prosić żeby jadła :ico_olaboga:
A czasem to co 5min głodna i siedzi z głową w lodówce :ico_noniewiem:
Leoś coraz słodszy się robi :ico_oczko: a jak szczerzy te dziąsełka to ja się rozpływam :-D
Mój ten tydzień ma na popołudnie więc wieczorami będę sama z dzieciakami, mam
nadzieję że będą grzeczne :ico_sorki: :ico_oczko:

Elibell dzięki za wieści od Pati :ico_sorki: niech sobie odpoczywa bo jak wróci do
domku to już będzie z dwójeczką dzieciaczków :ico_oczko:
Pozdrów ją :ico_sorki:
Pamiętam jeszcze, że pisałaś, że boisz się o zgryz małego po smoku, powiem Ci że ja
ponoć do 3 lat smoka miałam a mój zgryz jest super :ico_sorki: Wszyscy
dentyści których do tego czasu miałam mówią, że mam wspaniałe zęby :ico_sorki:
Więc nie martw się na zapas.
Ja na ebay czegoś szukałam i przypadkiem znalazłam smoczki chyba aventu ortodontyczne,
może kupie młodemu.

Kwiatunio śliczna Izunia :ico_brawa_01: i jaka do Ciebie podobna :ico_brawa_01:

Kocura ja też nie mogę zobaczyć zdjęć :ico_noniewiem:

Izuś super, że Ci minęło to nietrzymanie moczu :ico_sorki:

Izabela nie mogę się napatrzeć na Twoją blondyneczkę :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-10-17, 15:21 ]
Izuś super zdjęcia :ico_brawa_01: Konradek najbardziej mi się podoba na 3 zdjęciu
wygląda jakby chciał coś na migi powiedzieć :ico_brawa_01:
I Majusia taka duża się teraz wydaje :ico_brawa_01:
A Ciebie na tych dwóch ostatnich zdjęciach nie poznałam taka chudziutka buzia Ci się
zrobiła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 paź 2011, 15:39

Izuś super zdjęcia :ico_brawa_01: Konradek najbardziej mi się podoba na 3 zdjęciu
dziekuję za miłe słowa
młody chyba karate ćwiczy na tej fotce :ico_haha_01:
hehe buzia mi zeszczuplała ale drugi podbródek jeszcze mam :ico_haha_01:
Mój ten tydzień ma na popołudnie więc wieczorami będę sama z dzieciakami,
dasz rade :ico_sorki: trzymam kciuki :ico_oczko: jeszcze wpadniesz z karmi do nas zajrzeć zobaczysz :ico_haha_01:


mój Przemek też od przyszłego tygodnia bedzie na zmiany pracował, szef wprowadza reformy do firmy :ico_noniewiem: pierwsza zmiana 8.00-16.00, druga 15.00-23.00 :ico_noniewiem: no ciekawa jestem czy sie sprawdzi :ico_noniewiem: do tej pory pracował od 9.00 do 17.00 :ico_noniewiem:

[ Dodano: 17-10-2011, 15:40 ]
Kinga_łódź, świetne fotki w podpisie :ico_brawa_01: młody jak pozuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

17 paź 2011, 15:49

Izuś aj tam drugi podbródek jak będziesz miała głowe w górze to nikt nie zauważy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
A zajrzeć na pewno wieczorkiem zajrzę jak już dzieciaki będą spały :ico_sorki:
Na szczęście już mi minęła ta ciążowa i pociążowa senność :ico_sorki:
bo tak to o 20-21 mogłam już spać :ico_noniewiem:
Mój Kuba to cały czas na rano pracował od 6:30 do 14:30 więc o 15 miałam go w domu,
a teraz jeden tydzień na rano a drugi na południe i od 14:30 do 22:30 więc do doopki :ico_puknij:
a co tam silne babki jesteśmy to damy rade :ico_oczko:
świetne fotki w podpisie młody jak pozuje
Dziękuję :ico_oczko: :ico_sorki: drugi model nam się trafił :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

17 paź 2011, 16:15

Wybaczcie, że nic nie pisze i nie odpisuję wam ale dzieci dziś nieznośne i czasu brak, wpadam tylko by Wam przedstawic

Alana

we własnej osobie hihihi

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 17-10-2011, 16:23 ]
izuś_85, super fotki, a Ciebie też nie poznałam hihihi, zmieniło ci się nie ma co:) i w huście jak ładnie wygląda Konrad:)

ja chyba swoją też wyjme jak mój ma takie marudki to najlepiej w chuste i niech śpi a ja dwie ręce mam wolne, no zobacze, wciaż myślę o innej by kupić, ale nie mam czasu by poczytac o niej.
Na szczęście już mi minęła ta ciążowa i pociążowa senność
ja mam jeszcze napady senności ale taką że jak przetrzymam to mija, i w sumioe to śpię może 4-5 h na dobę, no ale 2 razy miałam już tak silny ból głowy, że bez snu ja nie żyłam, musiałam sie położyć:)

ah zmiany mężów u mnie też tak sobie z tymi zmianami meża, bo jeździ na 10 lub 12 do południa i czasem ma 2h wolne i na 17-18 znów jedzie do 23, albo na 15 do 23, różnie to ma, wiec nic nie mozna zaplanować pożądnie

Ah zapisałam córę do dentysty na środę, ale za to nie zarejestrowałam dorianka bo nie miałam listu z obecnym adresem, grrrr, wielkimi literami zrobili na całą stronę A4 co ze sobą mieć, czyli swoje nr ubezpieczenia, certyfikat urodzenia, ale by wziać list z potwierdzeniem adresu to już nie napisali, a przeciez bym wzieła.
Jutro znów idę, jeszcze do apteki karty dzieciom wyrobić, bo dziś jak chciałam przeciwbólowy wziać dla elizy usłyuszałam że jakieś zmiany i gdzieś indziej musze wyrobić, więc tez na jutro już odłożyłam to. A dziś nasza koleżanka masażystka przyjdzie nas wyrelaksować hihihihi, zasne chyba jak mnie będzie masowała o ile synuś pozwoli :)

Tak kwiatunio, super malutka:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

17 paź 2011, 17:37

moja nadal mam pępowinkę ale z dnia na dzień coraz lepiej.
No moja też i zastanawiałam się właśnie czy może coś nie tak skoro dziewczyny pisały że po 7 dniach im odpadł.

Kwiatunio no córcia duża a włosków ma faktycznie mnóstwo. Śliczna :)

izus no synek śliczny i jak patrze na te wasze pociechy to kurcze takie duże a moja to taka kruszynka jest.
A twoja córcia to ślicznotka jest nie ma co.
Mój Kuba to cały czas na rano pracował od 6:30 do 14:30 więc o 15 miałam go w domu,
a teraz jeden tydzień na rano a drugi na południe i od 14:30 do 22:30 więc do doopki :ico_puknij:
Jeśli was to pocieszy to mój też pracuje na 2 zmiany. Od 6-14 i 14-22 więc jak się trafi 2 zmiana to będę tez sama z mała .
wpadam tylko by Wam przedstawic
Alana
we własnej osobie hihihi
Jaki włochaty jeny śliczny jest.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

17 paź 2011, 17:53

Elibell no najgorsze kiedy dwójka na raz zaczyna marudzić :ico_olaboga:
Więc życzę siły :ico_oczko:

A Alanek super :ico_brawa_01: tyle włosków ma :ico_brawa_01: piękny jest.

Szkieletorek pępuszek różnie może odpaść, u Elizy odpadł po 7dniach a u Leonka
po 6.
A słyszałam o przypadkach kiedy odpadał po 2tygodniach :ico_noniewiem:
Nic się nie martw, tylko wietrz często i sprawdzaj czy nie śmierdzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

17 paź 2011, 17:55

nie mogę się napatrzeć na Twoją blondyneczkę
hehehe..... wogole chyba wlosy blond u dzieci nie często występuja z tego co widzialam w szpitalu. Wogóle moje dziecko ma sporo wlosków tyle że praktycznie sa platynowe wiec ich nie widać tak wyraźnie.

izuś_85, śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

elibell, ja nie moge jak czupryna bujna, sliczniusi Alanek. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kinga_łódź, zdjecie Leosia w podpisie jest obledne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No moja też i zastanawiałam się właśnie czy może coś nie tak skoro dziewczyny pisały że po 7 dniach im odpadł
na spokojnie odpadnie kiedyś :-D

Ja jutro z Oliwka jade do lekarki na kontrolę z żółtaczką, zamówilam jej dziś szczepionke zespoloną za 180zł i mamy szczepienie 25.11 a USG bioderek 16 listopada :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

17 paź 2011, 17:59

Chciałam napisać coś od siebie ale mała się budzi . Może uda mi się zdążyć.
Kobietki proszę pisze raz jeszcze te co pisały mi o odciągaczu Lakta Plus to wam leciało mleko tam bez problemu i szybko ? Bo ja nie wiem może źle coś robię ale nie leci mi prawie wcale a jeśli leci to po kropelce i baardzo wolno.

Dziś była piękna pogoda i wyszliśmy na spacer.Nie wiem czy dobrze zrobiłam bo P nie był zbyt do tego przekonany boi się że mała jest za mała na to. Teraz mam obawy czy aby nie jestem zbyt odważna i ryzykuję zdrowie dziecka. Byliśmy w sumie jakieś 25 min , oczywiście ubrałam ja cieplutko.

Jak często wasze dzieci się na początku budziły na karmienie w nocy ? Bo moja to chyba z 5 razy albo i więcej .Budzi się co 1 godz czasem co 1,5 . Ja jakoś daje sobie rade bo kładę się wcześniej a mała zostaje w salonie z P i przynosi mi ja wtedy gdy już nie da się zabawić i uspokoić.

Aha i jeszcze jedno pytanie . Kiedy idziecie z swoimi dziećmi pierwszy raz na kontrolna wizytę ? Ja to jakaś dziwna jestem albo co ale nic nie wiem i jakaś zagubiona się czuję w tym wszytskim.

Wczoraj jak się położyliśmy spać to miałam mała załamkę czy coś tego typu.Musiałam sobie popłakać bo wydaje mi się czasem że jestem zła matką że nie nosze tak małej mimo iż grzeczna jest , że nie śpi z nami w łóżku jak u innych tylko w swoim koszyczku obok nas .

[ Dodano: 17-10-2011, 18:57 ]
wogole chyba wlosy blond u dzieci nie często występuja z tego co widzialam w szpitalu.
No moja jest blondyneczka , do światła sztucznego tak nie widać może ale do dziennego to ma dość jasne.
Ja jutro z Oliwka jade do lekarki na kontrolę z żółtaczką, zamówilam jej dziś szczepionke zespoloną za 180zł i mamy szczepienie 25.11 a USG bioderek 16 listopada :-D
A właśnie do kiedy może ujawnić się żółtaczka ?
A ii jeszcze jedno skąd wiecie kiedy trzeba iść na usg bioderek?Ja to ciemna jestem i ale nic nie wiem. Tak samo właśnie przez to że ja nic nie wiem to się smucę bo jak to matka a taka nierozgarnięta ahhhh
Ostatnio zmieniony 18 paź 2011, 17:42 przez szkieletorek, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość