Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: jak dobrze wyglądać rano

28 sty 2013, 09:43

Ja prawie zawsze się wysypiam, zmywam makijaż i nakładam tony różnych kremów, a i tak rano prezentuję się jak śmierć :)

PachnijPL
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 12 lut 2013, 15:39

Re: jak dobrze wyglądać rano

12 lut 2013, 16:45

Wiadomo, że czasami bywa tak, że choć byśmy nie wiem jak się starały to poranny widok w lustrze i tak nie jest taki jakbyśmy chciały. Dlatego chciałam tu polecić idealne rozwiązanie. A mianowicie korektor pielęgnujący Lancome Effacernes Longue Tenue. Doskonale kryje on wszelkie niedoskonałości cery, takie jak cienie pod oczami czy wypryski. Wyrównuje koloryt skóry. Posiada właściwości nawilżające, które nie przesuszają skóry. Na prawdę potrafi zdziałać cuda.

Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

Re: jak dobrze wyglądać rano

28 cze 2013, 19:05

Przede wszystkim zdrowa dieta, odpowiednia ilość wody, odpowiednia ilość snu i moje lekarstwo na wygląd, szybki prysznic z mleczkiem Luksja, zawiera składniki balsamu i ciało po kąpieli jest nawilżone i ładnie wygląda nawet jak nie mam czasu na wcieranie balsamów.

Awatar użytkownika
marta19
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 11 sty 2013, 10:55

Re: jak dobrze wyglądać rano

15 lip 2013, 23:25

Zdrowa dieta, optymalna ilość snu, niepalenie papierosów, unikanie solariów, picie dużej ilości wody, która oczyszcza organizm, spożywanie owoców, pielęgnacja skóry i nieobciążanie jej zbyt mocnym makijażem szczególnie latem. To z pewnością przysłuży się Twojej skórze, ale to kwestia do realizacji w dłuższym przedziale czasowym. Ty pewnie chciałabyś poznać sposoby "na już" bo wyjazd niedługo. Możesz poszukać kremu na noc odżywiającego skórę. W katalogu avon lub tym podobnym możesz poszukać kremów odżywczych do twarzy. Czego jednak byś nie robiła, kosmetyki cudów nie zdziałają i jak każdy będziesz wyglądała ospale. Pozostaje więc wstawać wcześniej przed innymi i ogarniecie się zanim się reszta spiochów obudzi.

konfirmata
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 wrz 2013, 10:16

Re: jak dobrze wyglądać rano

05 wrz 2013, 10:23

Wysypiaj się, ale nie wyleguj do nie wiadomo której, na noc używaj odpowiedniego kremu regenerującego i czegoś pod oczy, wietrz pokój przed snem, zdrowo się odżywiaj, pij wodę niegazowaną ;;)

melonik24
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2013, 11:05

Re: jak dobrze wyglądać rano

16 wrz 2013, 11:24

Wstać przed swoim mężczyzną i szybko zrobić kompletny makijaż ;P

EleganckaPani
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 paź 2013, 15:26

Re: jak dobrze wyglądać rano

16 paź 2013, 15:38

Sekretem jest chyba porządne wysypianie się,plus rzecz jasna dobry krem do twarzy,który zredukuje zmarszczki i cienie pod oczami. Przynajmniej na moją skórę znakomicie to działa.

kozubniczka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2014, 15:25

Re: jak dobrze wyglądać rano

30 sty 2014, 15:40

Żeby dobrze wyglądać rano, trzeba generalnie dobrze wyglądać - regularnie dbać o swoją skórę i generalnie o cały organizm, bo to, co jemy, czy się ruszamy, o której się kładziemy, to wszystko wpływa na nasz wygląd!!! Zakładając, że robimy to wszystko, aby dobrze wyglądać rano nie trzeba wiele trudu czy zachodu. Absolutna podstawa to dokładny demakijaż wieczorem, nałożenie kremu (byle nie bardzo tłustego, bo rano będziemy się świecić jak psu same wiecie co), kremu pod oczy i wyszczotkowanie (a jak lakierowałyście itp, to i umycie) włosów. I na dodatek, jako taka wisienka na torcie, można się lekko spryskać ulubionymi perfumami :) i włala :P

sandra09
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 27 mar 2014, 11:26

Re: jak dobrze wyglądać rano

04 lip 2014, 11:12

Gdyby to był mój największy problem :D

mirabellka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:35

Re: jak dobrze wyglądać rano

17 lip 2014, 14:42

mówi się trudno i żyje się dalej...;) pij dużo wody i przyjmuj dużo witamin

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość