Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: Botki na koturnie

25 kwie 2014, 12:43

Obydwa modele wydają się średnio wygodne,ale z drugiej strony też ładnie się prezentują,wiec tutaj coś za coś:) Gdybym miała wybierać to chyba jednak te czarne z pierwszego zdjecia.

KamilaKOWAL
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2013, 16:34

Re: Botki na koturnie

30 kwie 2014, 05:31

Co sądzicie o botkach na koturnie?
Może ładnie to wygląda na sklepowych półkach i w katalogach, ale ja jestem trochę przerażona. Dużo chodzę, a koturna nie wydaje mi się zbyt wygodna.
Ma ktoś inne zdanie?
Dajcie znać, bo może się mylę ;-)[/quote]


Ostatnio odkryłam niezły sklep z dużym asortymentem - stendi.pl - buty na każdą okazję – klasyczne, eleganckie, do biura i na imprezę. Mają buty znanych marek, takie jak: Tommy Hilfiger, Ecco i wiele, wiele innych. Nabyłam u nich Botki TAMARIS: http://stendi.pl/botki-tamaris-p809001 i jestem bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Botki na koturnie

06 maja 2014, 22:12

Nie mogę się zgodzić z tym, że botki na koturnie nie są wygodne. Ja mam dość dobre doświadczenia z tego typu butami i są na pewno wygodniejsze niż buty na obcasie. Dopiero takie buty są naprawdę niewygodne, a wręcz niebezpieczne. Polecam zobaczyć sobie tutaj na stronie z butami na koturnie jakie ciekawe kształty może mieć takie obuwie. Dlatego właśnie moim zdaniem taki model obuwia jest idealny na wiosnę jak również później na lato.

WszystkozAmeryki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 11 gru 2013, 11:06

Re: Botki na koturnie

08 maja 2014, 13:41

Myślę,ze to nic innego jak tylko kwestia naszego gustu bo wygoda też jest względna. Dla mnie osobiście np nieporównywalnie lepiej chodzi się na co dzień w butach na płaskiej podeszwie niż na koturnie czy jeszcze gorzej- na obcasie.

Awatar użytkownika
melisssa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 12 maja 2014, 13:12

Re: Botki na koturnie

15 maja 2014, 12:08

Koturny są mega wygodne. Jak wyższe buty zakładam, to tylko koturny :)

Awatar użytkownika
CzerwoneSzpilki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 19 wrz 2013, 12:12

Re: Botki na koturnie

16 maja 2014, 15:13

Zgadzam się z tym, że to kwestia gustu. Przykładowo wybrałabym takie botki dla siebie: http://www.cozyshoes.pl/sklep/KOBIETA/1 ... 73990.html, gdyż jestem zwolenniczką wysokich obcasów. :ico_oczko: Ponadto ta marka budzi we mnie pozytywne skojarzenia, które wiążą się z jakością wykonania i stylem.

Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: Botki na koturnie

19 maja 2014, 11:01

Zależy od modelu i od wysokości koturny, niektóre modele bardzo mi się podobają ;)

Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Re: Botki na koturnie

05 cze 2014, 15:14

Botki na koturnie są o wiele wygodniejsze od tych na szpilce ;)

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: Botki na koturnie

18 cze 2014, 14:02

Zdecydowanie wygodniejsze i bardzo często nosimy je przez okres jesień zima kiedy to nie ma dużego śniegu. Wtedy znakomicie się sprawdzają i jestem ich wielką zwolenniczką.

Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Re: Botki na koturnie

23 cze 2014, 15:41

Zdecydowanie wygodniejsze i bardzo często nosimy je przez okres jesień zima kiedy to nie ma dużego śniegu. Wtedy znakomicie się sprawdzają i jestem ich wielką zwolenniczką.
W zimę to bym się nie odważyła założyć wysokich butów ;pp

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość