Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: z dwulatkiem na wakacje

14 kwie 2016, 13:07

Jeżeli chodzi o wakacje z naszym dzieckiem,to generalnie warto wybrać takie miejsce w którym nikt nie będzie sie nudził,nad morze lub jezioro z szeroką plażą to bardzo dobra opcja,podobnie jak wspólne wycieczki rowerowe lub piesze,grunt aby nie było żadnej rutyny:)

kacha34
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 gru 2015, 11:25

Re: z dwulatkiem na wakacje

19 kwie 2016, 08:54

A może Łeba? Ja uważam, że będzie odpowiednia. Z noclegami nie ma tam problemu - znajdziesz coś komfortowego i czystego. Z jedzeniem też - są zarówno restauracja, jak i sklepy, gdybyś chciała sama dziecku przygotować coś. No a z atrakcji plaża, mnóstwo piasku, morze, lunaparki, park dinozaurów. Można dziecku zagospodarować czas.

Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: z dwulatkiem na wakacje

21 kwie 2016, 10:56

W zasadzie z dzieckiem w każdym wieku można jechać na wakacje i spędzić ten czas miło,mieć fajne wczasy- jedyne o czym należy pamiętać,to aby się do nich odpowiednio przygotować. i wybrać szereg niezbędnych akcesoriów,które znajdziecie na www.Dreptaki.com.pl

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: z dwulatkiem na wakacje

21 kwie 2016, 14:11

też jestem mamą dwulatki :) która niestety nie lubi długich podróży, więc raczej poruszamy się w okolicach Krakowa. W tym roku myślimy nad jakąś agroturystyką. Dziecko jest akurat w takim wieku, że byłoby zainteresowane kurkami i króliczkami ;) Już powoli przeglądam internet w poszukiwaniu wyjazdowych gadżetów, bo mam do nich słabość. Słyszałyście o takiej opasce na rękę dla dziecka http://www.siband.pl/ ?

alas91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2016, 21:21

Re: z dwulatkiem na wakacje

26 kwie 2016, 13:22

Moim zdaniem to Łeba jest fajnym miejscem na wakacje z dziećmi. Atrakcji tam mnóstwo i dla dzieci i dla dorosłych. W ubiegłym roku byliśmy tam z mężem i dziećmi na wakacjach, była naprawdę fajnie. Nikt nie chciał wracać do domu ;) Zatrzymaliśmy się w domu wypoczynkowym Elizabeth http://wakacyjnaleba.pl/noclegi/70,1941 ... poczynkowy Jest tam plac zabawa, do morza blisko, pokoje czyste i nowoczesny, same superlatywy.

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: z dwulatkiem na wakacje

23 maja 2016, 13:37

Być może ten wątek okaże się tutaj pomocny
http://naobcasach.pl/forum/viewtopic.ph ... 6#p5899546
również dotyczy wyjazdu z dzieckiem na wakacje,tylko ja jak zawsze przypominam o tym,aby zabrać ze sobą odpowiednie akcesoria dla dziecka na wyjazd.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: z dwulatkiem na wakacje

04 cze 2016, 05:41

jadąc na wakacje z maluchem warto zabrać ze sobą telewizorek 10" taki jak tu http://sklep.ferguson.pl/telewizor/10cali/DVB-T Dziecko w razie czego będzie mogło oglądać bajki :) My zawsze staramy się mieć tablet lub laptopa żeby córki się nie nudziły w samochodzie. Uważam, że to świetny sposób na zajęcie dziecka.

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: z dwulatkiem na wakacje

24 cze 2016, 13:20

Ktoś powyżej pisze o telewizorku na wakacje i myślę,że to trochę przesada,ponieważ w końcu od tego mamy ten wolny czas aby odpocząć również od tv i odciągnąć dziecko od elektroniki,na pewno nie tędy droga aby całe wczasy spędzić w domu,warto wyjechać i pokazać dziecku nasz piękny kraj:)

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: z dwulatkiem na wakacje

26 cze 2016, 20:44

My chyba cała rodzinką wybierzemy się do Płocka.
Udało nam się znaleźć pokój w płocku w hotelu tumskim i zastanawiamy się nad wynajęciem go. Jeszcze nie mieliśmy okazji zwiedzić tego miasta. Poza tym pewnie pojedziemy na kilka dni nad jezioro.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: z dwulatkiem na wakacje

28 cze 2016, 06:38

Jak jedziesz z dzieckiem w podróż która trwa np 10 godzin to taki telewizorek może się przydać przecież nikt nie napisał że dziecko ma przed nim siedzieć całe wakacje prawda?
My w tym roku jedziemy do Łodzi a później do Międzyzdrojów. Czeka nas bardzo długa podróż dlatego ten przystanek w łodzi. Udało mi się znaleźć apartamenty na wynajem w łodzi dlatego chciałabym zatrzymać się tam na jeden dzien i przy okazji zwiedzić miasto.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości