RTchema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:32

-

24 wrz 2021, 13:36

Jeżeli chodzi o sprzatanie firm w Poznaniu to profesjonalna firma sprzatająca którą mogę Ci polecic to twórcy tego bloga eclear.pl, zdradzają tutaj tajniki szybkiego sprzątania ale również doradzają jak wybierać profesjonalne firmy sprzątające powierzchnie użytkowe. Według mnie takie firmy sprzatające to bardzo dobre rozwiązanie jednak w domu wole sprzątać sama zamiast zamawiać usługi sprzątajace.

Albinka99
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 16 maja 2022, 12:42

Re: Firma, czy osoba prywatna do sprzatania

16 maja 2022, 13:35

Zależy. Dla klienta biznesowego, do sprzątania biur czy dbania o tereny zielone polecam firmę, bo lepiej to ogarnie niż osoba prywatna - nie mówiąc już o tym, że mają ludzi, profesjonalny sprzęt i środki czyszczące. Dla zainteresowanych polecam Akmar z Olsztyna.

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Firma, czy osoba prywatna do sprzatania

09 paź 2022, 10:57

Mnie się wydaje, że jesli lokal nie jest dużej powierzchni, to wystarczy wynająć Panią do sprzątania i płacić jej za 3-4godzinki sprzątania tygodniowo i wyjdzie raczej taniej. Środki można zamówić z Norenco do sprzatania lokali np. akti-max lub typowo do sprzatania powierzchni w kuchni dobrać odpowiedni środek. Firma ma dobrej jakości produkty, a przy zamówieniach do firm - dobre ceny

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość