kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: nietypowe ściany w salonie

08 wrz 2014, 21:26

Fototapety wyglądają naprawdę dobrze, do tego jakieś ładne meble i wyjdzie naprawdę udana aranżacja. Mnie strasznie podobają się te meble tapicerowane - http://www.mebles.pl/ .
nieee, mi strasznie nie

fiolek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 16 wrz 2014, 13:01

Re: nietypowe ściany w salonie

16 wrz 2014, 13:09

no właśnie i ja zastanawiam się od jakiegoś czasu nad fototapetą w swoim salonie, ale kurcze nie wiem czy nie zmniejszy mi to za bardzo wnętrza bo salon nie jest za duży ;p ciężka sprawa, bo teraz i takie trójwymiarowe te tapety są także jakby wybrać fajny wzór przestrzeni to może nawet i powiększyłoby to wnętrze :D sama już nie wiem, a jak to się spisuje jeśli chodzi o trwałość i ewentualne czyszczenie gdyby coś jakaś wpadeczka?

limmax
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2014, 16:14

Re: nietypowe ściany w salonie

29 wrz 2014, 16:26

Moje ściany są bardzo nietypowe, drzwi również, lubię nietypowe rozwiązanie, ale rozumiem też, że nie każdy lubi takie rozwiązanie. Nie zatrudniałam żadnego projektanta, sama wpadłam na pomysł i go zrealizować. Niedużym kosztem.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: nietypowe ściany w salonie

29 paź 2014, 08:11

Mi marzy się salon urządzony w stylu modernistycznym i wyczytałam na http://kb.pl/teksty/2013/09/04/wymarzone-aranzacje-salonu/ ze do takiego stylu najbardziej pasują białe ściany. Nie lubię bardzo jaskrawych kolorów dlatego na pewno nie znajdą się one na naszych ścianach. Myślałam o tym by jedynie dać jakiś mały kolorowy akcent np w postaci tapety na najkrótszej ścianie. Co o tym myślicie?

Yrma
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 31 paź 2014, 23:26

Re: nietypowe ściany w salonie

01 lis 2014, 18:54

Mi się podoba jak ściana ma fakturę.Nie lubię gładkich ścian.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: nietypowe ściany w salonie

06 lis 2014, 16:48

A mi na przykład średnio podobają mi się farby nadające ścianie fakturę. Wydaje mi się,ze już totalnie wyszły z mody ;)
Za to zauważyliście,ze coraz bardziej modne stają się fototapety?
Na dole zdjęcie fototapety jaką aktualnie mam w salonie ( dla ciekawych miejsce gdzie kupowałam: http://pixers.pl/fototapety ).
Fototapeta bardzo nowoczesna ale pasuje do charakteru całego wnętrza. Dzięki temu,że w spokojnych kolorach cała równowaga nie jest zaburzona.
Obrazek

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: nietypowe ściany w salonie

21 gru 2014, 20:48

Wesz nigdy nie miałam styczności z kamieniem u siebie w mieszkaniu więc nie za bardzo mogę się w tym temacie wypowiadać. Widziałam w różnych programach jak go stosują wyglądało to ciekawie. Wiesz słyszałam o takim czymś jak projektowanie pokoju online może skorzystaj tego i zobacz jak to będzie wyglądało. Może to Ci ułatwi zadecydować.

jokurek00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2014, 16:44

Re: nietypowe ściany w salonie

30 gru 2014, 20:00

owszem widziałam kamienne rozwiązania w salonach u znajomych i bardzo mi się te motywy podobały. ważne tylko, żeby nie przesadzić z wielkością danej powierzchni zajętej przez kamień. jeśli jest to niezbyt szeroki pas od podłogi do sufitu powiedzmy 2 metry szerokości to na pewno fajnie będzie wygladać :)

aga11rek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2015, 14:40

Re: nietypowe ściany w salonie

28 sty 2015, 14:45

W małych metrażach bardzo dobrze sprawdzają się ściany przesuwne, można dzięki nim zaoszczędzić sporo miejsca, a wygląd można dobrać do stylu w jakim urządzone jest wnętrze

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: nietypowe ściany w salonie

28 sty 2015, 14:55

Faktycznie, w małych wnętrzach lepsze są drzwi przesuwne. Do do ścian - uwielbiam białą i czerwoną cegłę oraz tynk strukturalny.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość