uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Zabawki dla malucha

28 cze 2016, 12:25

Ja uważam, że dla dzieci najlepszymi zabawkami są takie o charakterze edukacyjnym, dzięki którym rozwiną w sobie przydatne umiejętności i cechy. Dlatego często korzystam z oferty gier edukacyjnych z urwis.pl gdzie można kupić gry i zabawki dla dzieci w każdym wieku, dzięki którym dzieci uczą się poprzez zabawę. Idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Zabawki dla malucha

29 cze 2016, 14:16

To prawda i również polecam celować raczej w zabawki edukacyjne dla naszego dziecka ,które przyniosą najwięcej korzyści i ponad to taniej możemy znaleźć je w sklepach internetowych,np teraz polecamy maty edukacyjne dla dziecka:)

Khaileen
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 04 maja 2016, 01:06

Re: Zabawki dla malucha

21 wrz 2016, 23:24

Ja kupuję bardzo mało zabawek, jestem strasznie wybredna. Za to bardzo dużo książeczek :)

Ewelina5
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 31 paź 2016, 18:32

Re: Zabawki dla malucha

31 paź 2016, 18:40

Khaileen masz rację, najlepsze sa kolorowe książeczki dla maluchów. Jest teraz tyle zabawek że leżą w kącie a książka się tak szybko nie nudzi.

Satya
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 28 mar 2017, 09:38

Re: Zabawki dla malucha

28 mar 2017, 10:03

W zasadzie jeżeli chodzi o zabawki dla dzieci, to mamy bardzo szeroki wybór i wystarczy poszukać w dobrych sklepach internetowych, gdzie będzie o wiele taniej. Zabawki powinniśmy wybierać rozsądnie i nie przesadzać z ich ilością, postawić raczej na jakość

atramag
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2017, 10:36

Re: Zabawki dla malucha

29 mar 2017, 10:43

Ja zawsze wybieram dla swojego smyka zabawki edukacyjne, które oprócz świetnej zabawy pozwolą mu na lepszy rozwój. Bardzo fajny wybór mają na hitcena.pl, kupowałam już wiele razy i dostawa jest zawsze szybka. Z zabawek najlepiej wybrać takie, które mogą rozwinąć zainteresowania pociechy :)

kasiazaleta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 30 kwie 2017, 22:38

Re: Zabawki dla malucha

02 maja 2017, 22:18

Ja uwielbiam drewniane. Porządnie wyszlifowane. Mój Michaś wspaniale bawi się wieżą z kółek. Nakłada i rozkłada i znów od nowa. To mniej więcej podobna wieża Obrazek

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Zabawki dla malucha

24 lip 2017, 13:02

Nie wiem, czy znasz taką serię Zabawy FundaMentalne? To zeszyty z gotowymi scenariuszami blisko 400 zabaw dla dzieci, które eksperci opracowali dla maluchów od 0 - 6 roku życia. Poprzez mądre aktywności rodzic może wspierać harmonijny rozwój swojej pociechy i poprzez zabawę, uczyć ją nowych umiejętności. Według mnie to bardzo inteligentny produkt i warto w niego zainwestować.

Awatar użytkownika
Ploteczka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 22 sty 2016, 14:30

Re: Zabawki dla malucha

08 sie 2017, 00:49

Nie wiem, czy znasz taką serię Zabawy FundaMentalne? To zeszyty z gotowymi scenariuszami blisko 400 zabaw dla dzieci, które eksperci opracowali dla maluchów od 0 - 6 roku życia. Poprzez mądre aktywności rodzic może wspierać harmonijny rozwój swojej pociechy i poprzez zabawę, uczyć ją nowych umiejętności. Według mnie to bardzo inteligentny produkt i warto w niego zainwestować.
o musze poszukac bo czasami brakuje pomyslów w co sie bawić :)

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Zabawki dla malucha

01 wrz 2017, 17:20

zabawki drewniane to jest to :) Moja córcia bawi się klockami a syn urządza rajdy na torach. Nie przepadam za zabawkami z plastiku, mam wrażenie, że te drewniane są bezpieczniejsze i bardziej trwałe. Jeśli chodzi o sklep to ciekawa oferte ma 5.10.15.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość