Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: prywatna opieka medyczna

30 mar 2017, 01:46

Mieszkam pod Warszawą , dlatego najczęściej korzystam z usług CM Panorama w Radzyminie, gdzie do dyspozycji mam lekarzy z wielu dziedzin. Ponadto dużym plusem placówki jest to, że posiada bezpłatną POZ, moje dzieci też mają leczone zęby w ramach NFZ. Jednak opieka jest na dużo wyższym poziomie, aniżeli w publicznych przychodniach

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: prywatna opieka medyczna

31 maja 2017, 20:16

ja mam w ramach moje pracy wykupiony abonament w Lux Medzie i jestem zadowolona, z tego względu że zawsze mam możliwość umówienia się na wizytę nawet z dnia na dzień, nigdy nie czekam nie wiadomo jak długo na wizytę jeśli potrzebuję szybko dostać się do specjalisty, a to naprawdę ogromny plus.

Mamunia86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 08 maja 2017, 20:28

Re: prywatna opieka medyczna

31 maja 2017, 20:30

U nas w pracy nie ma takiej możlwiości.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: prywatna opieka medyczna

12 cze 2017, 20:50

szkoda, bo jak tak jak wspominałam mam abonament w Lux Medzie, płace miesięcznie trzydzieści kilak złotych a mam mega komfort, że jak coś to zawsze mogę bez problemu dostać się do lekarza.

judyta1998
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 13 cze 2017, 10:33

Re: prywatna opieka medyczna

13 cze 2017, 10:46

ja mam w ramach moje pracy wykupiony abonament w Lux Medzie i jestem zadowolona, z tego względu że zawsze mam możliwość umówienia się na wizytę nawet z dnia na dzień, nigdy nie czekam nie wiadomo jak długo na wizytę jeśli potrzebuję szybko dostać się do specjalisty, a to naprawdę ogromny plus.
Ja również mam pakiet Luxmed z pracy. Na początku byłam sceptyczna, ale teraz minął już pół roku od kiedy korzystam z tego pakietu i jestem naprawdę zadowolona. Oczywiście wszystko zależy od specjalisty, więc ja na początku szczegółowo zapoznaję się z opiniami umieszczonymi w internecie na portalach typu znany lekarz ;) Na pewno plusem jest mały, wręcz niezauważalny czas oczekiwania.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: prywatna opieka medyczna

21 cze 2017, 21:37

posiadanie prywatnej opieki medycznej to naprawdę bardzo duży komfort, jak potrzeba to bez problemu możesz umówić się na wizytę, bez odległych terminów i czekania w kolejkach, ja bardzo doceniam taką możliwość.

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: prywatna opieka medyczna

26 cze 2017, 13:05

w dzisiejszych czasach w PL prywatna opieka medyczna to jedyna sensowna opcja. korzystalam z lux medu (polecam), teraz jestem w enel medzie (tutaj jestem troszke mniej zadowolona, ale juz mam obczajonych dobrych specjalistow w swoich dziedzinach).

Klara1980
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2017, 15:10

Re: prywatna opieka medyczna

28 cze 2017, 15:13

Ja korzystam z Enel-Medu już od dwóch lat i polecam! Całą swoją rodzinę teraz tam przeniosłam. Po pierwsze – nie czekam na wizyty, specjalistów mają świetnych (bardzo dbają o to, żeby to byli naprawdę dobrzy lekarze), mogę umawiać się przez neta, wyniki badań też mogę sobie podejrzeć w necie. No, jakoś narzekać nie mam na co, serio ☺

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: prywatna opieka medyczna

29 cze 2017, 15:17

ja też korzystam z usług Lux Medu i naprawdę uważam, że nie ma żadnej innej lepszej opcji, bez problemu można dostać się do lekarza z dnia na dzień, a nie czekać tygodniami na terminy jak to w państwowej służbie zdrowia.

Ramonkaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2017, 12:29

Re: prywatna opieka medyczna

30 cze 2017, 12:40

dzisiaj prywatna opieka medyczna to nie luksus, a codzienność – prawie każdy ubezpiecza się też w prywatnych placówkach. Najważniejsze teraz nie jest pytanie „czy”, ale „gdzie”. ja mam abonament w enelmedzie i bardzo sobie chwalę, nigdy mnie nie zawiedli, a mam porównanie do lux medu, na przykład, gdzie na wizytę do internisty czekać miałbym dwa tygodnie. Generalnie, dużo moich znajomych przeszło do enelmedu, właśnie ze względu na dostępnośc lekarzy i dobrych specjalistów.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość