beja01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:45

Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

17 lis 2016, 19:47

Oj tak taka nocna lampka to faktycznie dobre rozwiązanie, też teraz szukałam jakiegoś pomysłu i w sklepie galerialimonka.pl znalazłam nawet dość oryginalną bo w kształcie żabki. Lampka sprawdza się bo gdy synek budzi sie w nocy to spokojnie przy jej delikatnym światełku przychodzi do nas do łóżka.

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

28 lis 2016, 17:14

Popatrzcie sobie na lampy tutaj: http://www.lumenpro.pl/86-dzieciece Ja do dziecięcego pokoju kupiłam lampę MEMORY BROKIS , tę w kształcie balonów, super pokój wygląda, a i lampa dobra, bo doskonale oświetla pokoj.

KuchniaLaziska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 17 gru 2014, 10:58

Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

07 gru 2016, 12:19

Światło w pokoju dla dziecka/ucznia powinno być zróżnicowane - światło główne, światło do czytania, lampka przy łóżku. Dobrze, by miały one ruchome główki i wszelkiego rodzaju regulacje. Postaraj się też wybrać dla dziecka najjaśniejsze pomieszczenie w domu/mieszkaniu - jeśli dziecko będzie uczyć się w niedoświetlonym pomieszczeniu, zacznie rekompensować sobie braki światła np. garbieniem się. Wiem, bo sama niedawno urządzałam pokój dla syna, polecam artykuł o tym, jak dobrze urządzić taki pokój: http://www.domolubni.pl/5-porad-dobrze- ... oj-ucznia/. Powodzenia ;)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

25 maja 2017, 09:01

A nie myśleliście o oświetleniu ledowym? Myślę, że nadawałoby się do pokoju dziecięcego bo jest delikatne i przede wszystkim oszczędne więc jeśli dziecko jest jeszcze na tym etapie że boi się spać po ciemku, to jest to idealne rozwiązanie. W artykule na stronie http://poradnikowy.net/dlaczego-led-osz ... oczesnosc/ przeczytacie o innych pozytywnych właściwościach tego rodzaju oświetlenia.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

30 maja 2017, 12:21

może tasiemki ledowe? ja kupiłam do mieszkania ale oddałam dziecku bo mu się spodobały, fajnie oświetla mu pokój, a do tego nie musi już w ogóle używać światła górnego, którego nawet i ja nie znoszę.

Wojtekkazek1231
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2017, 10:37

Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

07 lip 2017, 10:41

Do pokoju dziecka polecam zamontować kinkiety, z żoną kupiliśmy ładne na babydoro.pl. Nadają dziecięcy klimat pomieszczeniu naszego malucha :)

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

10 sie 2017, 15:45

Oświetlenie w w pokoju dziecka powinno mieć kilka źródeł światła, najlepiej rozproszone przy suficie o neutralnej barwie światła jakie active jet ma i punktowe przy biurku czy innym miejscu gdzie najczęściej bawi się dziecko.

gosc123456
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 sie 2017, 09:48

Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

25 sie 2017, 14:06

Moja córa jako fanka wszystkich latających stworzonek wybrała sobie taką lampę a do tego lampka biurkowa w komplecie :) Obrazek

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

09 paź 2017, 16:42

a może tasiemki ledowe, ja zamontowałam córce tasiemki przy łóżku wyglądają naprawdę super.

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Oświetlenie do pokoju dziecka

05 lis 2017, 16:15

Tasiemki ledowe są super, ja mam je nawet w sypialni i w kuch pod szafkami, bardzo dobrze zdają egzamin te z activejeta

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość