mionn87
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 wrz 2015, 12:31

Re: Płytki do łazienki - jakie

17 wrz 2015, 14:55

Do łazienki dobre będą niemal wszystkie rodzaje płytek ceramicznych. Przy zakupie warto jednak pamiętać, że powinny one być antypoślizgowe i powinny mieć niską nasiąkliwość (na poziomie 3%).

nessa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 19 gru 2014, 18:10

Re: Płytki do łazienki - jakie

17 wrz 2015, 15:51

Ja lubię jak pod stopami mam ciepło w łazience:)

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: Płytki do łazienki - jakie

20 wrz 2015, 12:39

A to w takim razie, koniecznie musisz mieć ogrzewanie podłogowe :)) albo ciepły dywanik. Co do płytek to wybór jest ogromny, jednak ważna jest techniczna specyfikacja płytek. Czy faktycznie, ciemne płytki sprawiają tyle problemów w utrzymaniu czystości? A powiedz jak czujesz się w tej szarej przestrzeni, dodałaś jakieś kolory czy tylko płytki? Łączyłaś z innymi płytkami?

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: Płytki do łazienki - jakie

15 paź 2015, 09:23

A co dokładnie wybraliście? Nie wiem czy podobają się wam takie nowoczesne rozwiązania jak strukturalne płytki? Podoba mi się lekko surowy wygląd jaki nadają przestrzeni. Jest to coś innego wśród tylu wzorów płytek.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Płytki do łazienki - jakie

26 paź 2015, 12:24

Moim zdaniem najbardziej sprawdzają się duże, białe płytki. Do mojej łazienki pasują wprost idealnie:)

sara40
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 kwie 2016, 15:16

Re: Płytki do łazienki - jakie

13 kwie 2016, 17:56

Naprawde fajne wzory płytek mają w sklepie www.alekafelki.pl . Jest naprawdę spory wybór płytek nowoczesnych różnych firm. Ja przy ostatnim remoncie trochę zaszaqlałam i wbrałam w sklepie mega nowoczesną glazurę do łazienki, trochę sama się sobie dziwie, ze sie odważyłam, ale naprawdę teraz wnętrze ciekawie wygląda.

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: Płytki do łazienki - jakie

23 cze 2016, 14:44

Ja ostatnio przeglądałam sobie płytki do łazienki bo wreszcie planuje robić remont ( zbieram się do tego od kilku dobrych lat ale w sierpniu zaczynam - mam juz zamówioinego fachowca).

Mam na oku płytki All in White firmy Tubądzin:
http://www.tubadzin.pl/collection/495

Co o nich sądzicie? Dodam,że łazienka jest bardzo mała, ma zaledwie 3,5 m2. Tak wiec mieści się tam jedynie wanna, umywalka i niewielka szafeczka tak więc ciemne płytki w zasadzie nie wchodzą w grę. Tylko czy jasne płytki są praktyczne?

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość