Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Nowa fryzura - Wasze opinie

03 lis 2015, 11:39

Dokładnie. Ja sobie sama zmieniam fryzury, raz włosy prostuję, innym razem kręcę, a teraz wypatrzyłam w sklepie taka lokówkę curl secret, też z babylisa, która sama wciąga włosy i kręci loki w zależności od ustawienia jakie chcemy mieć, luźniejsze, albo bardziej skręcone. No muszę ją mieć :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Nowa fryzura - Wasze opinie

09 lis 2015, 16:00

Co do lokówki,to zobacz też na markę Fox,która także jest bardzo profesjonalna i ma sprzęt wysokiej klasy,jakości. jak pisałam powyżej najważniejsze to dobrze czuć się w swoich włosach,fryzurze na co dzień,tylko wtedy będziemy uśmiechnięte i zadowolone. Nie znoszę sytuacji kiedy to jednak fryzura którą chciałam mieć okazje się w praktyce totalną porażką,dlatego ważny jest też wybór odpowiedniego fryzjera.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Nowa fryzura - Wasze opinie

25 lis 2015, 12:15

Mnie najbardziej podobają się kręcone albo falowane włosy bo dodają kobiecie takiego dziewczęcego uroku. Takie włosy podobają mi się od dziecka, a ponieważ zaczyna mnie już męczyć ciągłe chodzenie w wałkach i papilotach to zdecydowałam się na zakup lokówek spieralnych na pro-sprzet.pl, jedna która daje efekt jak po trwałej a druga robi z włosów takie piękne fale. A cały zabieg zajmuje mi kilka minut.

Awatar użytkownika
KamilaW
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 lis 2015, 14:20

Re: Nowa fryzura - Wasze opinie

25 lis 2015, 14:35

też chciałabym coś zrobić z włosami, tylko jeszcze nie mam pomysłu co ;)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość