mzorek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 wrz 2015, 10:37

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

15 wrz 2015, 09:20

Ja mogę polecić trening 6 Weidera, tylko najważniejsza jest systematyczność, bo ćwiczy się codziennie. I pamiętać trzeba, że ten trening nie pali tłuszczu na brzuchu tylko wyrabia mięśnie brzucha!

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

15 paź 2015, 09:00

Ja slyszałam, że a6w bardzo źle wpływa na kręgosłup. Moim zdaniem lepiej odpuścić i wybrać mniej obciążające ćwiczenia. Poza tym jesli ktoś ma dużą ilość tkanki tłuszczowej to żadne brzuszki mu nie pomogą. Musi najpierw postawić na kardio.
Moim zdaniem warto tez dołączyć do społeczności, która się odchudza np tu http://www.fit.eftera.pl/wygodne-odchudzanie.html Można w ten sposób zdobyć motywację do walki i wiele ciekawych porad na temat racjonalnego i szczęśliwego odchudzania.

grandzia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2016, 11:17

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

06 lut 2016, 11:18

Ja korzystałam z porad wymienionych na tej stronie http://dietoteczka.pl/cwiczenia-na-plaski-brzuch/ . Po 2 miesiącach ciężkiej pracy udało mi się w końcu schudnąć na brzuchu i znów mogę cieszyć się płaskim brzuchem!

Karolcia34
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 mar 2016, 12:11

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

19 mar 2016, 12:28

Hej!

Jedyny sposób na płaski brzuch to ćwiczenia :) A jakie? Przede wszystkim tradycyjne brzuszki, ale robione w prawidłowy sposób, a nie aby je tylko zrobić. Poza tym unoszenie nóg na leżąco, pamiętając o napięciu brzucha. Do tego można dorzucić nożyce poziome i pionowe. Dają w kość. Dobrym, ale mocno wymagającym ćwiczeniem jest również kółko ręczne lub rolka. Chwytamy ją rękami będąc w pozycji klęczącej i rolujemy po podłodze od siebie do siebie. Mówię wam, że daje w kość. Poza tym podnoszenie kolan do klatki piersiowej w zwisie. Można również dorzucić jakieś ćwiczenia fitness https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym. Będąc na takich zajęciach instruktorki na pewno jakieś Wam zaproponują. Dodatkowo trzeba wykonywać ćwiczenia spalające tłuszcz, aby się nie osadzał na brzuszku :) mam nadzieję, że trochę Wam pomogłam.

Pozdrawiam gorąco :*

karolinka992
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 29 sty 2015, 17:23

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

27 mar 2016, 09:50

w moim przypadku doskonale sprawdzić się trening ABS - bardzo krótki oraz jednocześnie bardzo intensywny trening na mięśnie brzucha:
http://sportportal.pl/trening-abs-na-miesnie-brzucha/

soppiko88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 kwie 2016, 16:06

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

26 kwie 2016, 16:13

Na YT treningów abs nie brakuje, wystarczy tylko dobrze poszukać.
Jedne mają zaznaczone, które są dla początkujących, które dla zaawansowanych, a które ogólne.
Nie trzeba od razu biec na siłkę, można część pracy zrobić spokojnie w domu na podłodze.

eweli13
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 07 cze 2016, 13:06

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

08 cze 2016, 13:39

Bardzo dobrym sposobem na płaski brzuch są po prostu systematyczne ćwiczenia np brzuszki ;) oraz aeroby. Do tego odpowiednia dieta i figua na lato przygotowana.

eweli13
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 07 cze 2016, 13:06

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

08 cze 2016, 13:43

Bardzo dobrym sposobem na płaski brzuch są po prostu systematyczne ćwiczenia np brzuszki ;) oraz aeroby. Do tego odpowiednia dieta i figura na lato przygotowana.

MarcixM
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 10 cze 2016, 16:04

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

10 cze 2016, 19:21

Ja polecam wdrożyć jagody Acai, działają świetnie i dzięki nim można łatwo kontrolować ilość kalorii :) Ja używam ekstrakt w kapsułkach. Co prawda trzeba do tego też wykonywać jakieś ćwiczenia, żeby przyspieszyć spalanie kalorii a uzyskanie płaskiego brzucha to kwestia kilku miesięcy. I wcale nie trzeba ustalać jakiś drastycznych diet :)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Sposob na plaski brzuszek lub kaloryfer

15 cze 2016, 08:44

Nie ma lepszego sposobu na dobrze wyrzeźbiony brzuszek niż ćwiczenia pod okiem dobrego instruktora. Ja chodzę do Fitness Platinium w Krakowie i jestem bardzo zadowolona zarówno z samych zajęć, jak i efektów. Wybrałam ten oddział: http://fitnessplatinium.pl/zakopianska/ ale mają także wiele innych, więc można wybrać położony bliżej miejsca zamieszkania. Na lato mają karnety w bardzo okazyjnych cenach.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość