mika1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 29 paź 2015, 17:15

Re: Transport

24 kwie 2016, 14:26

Sądzę, że warto zajrzeć również do banextransport.pl . Jest to firma transportowa, więc uważam, że wszelkiego rodzaju usługi transportowe warto im zlecić. Z pewnością zaoferują wam dobre usługi w atrakcyjnej cenie.
Przed zleceniem transportu firmie, poważni zleceniodawcy sprawdzają kompetencje. Wzory referencji dla firm dzięki, którym oceniana jest wiarygodność przedsiębiorstwa. Nie zaszkodzi zadzwonić i potwierdzić jeszcze raz wystawione referencje.

weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

Re: Transport

11 maja 2016, 13:02

Ja osobiście mogę polecić firmę, z usług której korzysta moja firma - Nautigus - http://www.nautiqus.com.pl/transport-miedzynarodowy . Zajmują się zarówno transportem drogowym jak i morskim. Z tego co wiem największe doświadczenie mają w transporcie międzynarodowym.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Transport

17 maja 2016, 08:05

znajomy pracuje w transporcie i spedycji. Zastanawiam się czasami dlaczego tak często zmienia te błotniki.
Czy tak szybko się niszczą czy to zależy od jego "wi dzi mi się"?

pacia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 maja 2016, 09:40

Re: Transport

25 maja 2016, 10:01

Nie mam pojęcia. Wydaje mi się że mogą się szybko zużywać przy jakiś długich i wymagających trasach.

sabina81
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 30 maja 2016, 14:05

Re: Transport

30 maja 2016, 16:17

Polecam lekturę http://www.pgt.pl/by-transport-byl-oplacalny - wszystko w tym temacie :)
Bardzo ciekawy artykuł , nawet dla mnie jako dla laika. Wydaje mi się, że mając na co dzień do czynienia z jakąś branżą, choćby pośrednio, naprawdę warto się orientować, co w trawie piszczy i co jest istotne dla naszych kontrahentów.

Martika86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 19 cze 2016, 16:30

Re: Transport

19 cze 2016, 21:55

Nasza firma korzysta z usług firmy spedycyjnej Cargo Transport. Zlecamy to na zewnątrz, jedynie nadzorujemy, żeby wszystko szło OK. Z Cargo Transport nie ma nigdy żadnych problemów, towar dociera na miejsce, a Klienci są zadowoleni. A my mamy dzięki temu tzw. święty spokój i zdecydowanie mniej pracy :)

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Transport

25 lip 2016, 15:38

To fakt, jeśli samochody są często eksploatowane, to wymiana części jest koniecznością. W przeciwnym razie auto szybko przestanie być zdatne do użytku. Na szczęście są miejsca jak http://busmarket.com.pl/czesci gdzie możesz dostać dobre części do samochodów transportowych lub autobusów w korzystnych cenach. Warto zapisać sobie informacje o tym sklepie.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Transport

02 sie 2016, 08:39

Jeśli szukacie bezpiecznego i zaufanego spedytora, sprawdźcie porównanie top 5 firm transportowych w Polsce. Z tego artykułu dowiecie się jaki jest zasięg oraz zakres usług oferowanych przez poszczególne firmy. Będzie to dla Was podpowiedzią, na kogo warto się zdecydować.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Transport

10 sie 2016, 11:26

Moja kumpela prowadzi z bratem firmę transportującą towary i w tej branży, najważniejsza jest wiedza dotycząca bezpiecznego przewozu określonego ładunku oraz odpowiedni sprzęt. Dlatego od lat korzystają m.in. z oferty Erg-system ze skrzynkami na mięso oraz innymi, profesjonalnymi pojemnikami gwarantującymi bezpieczeństwo przewożonego towaru.

patrykk39
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2016, 17:37

Re: Transport

13 sie 2016, 11:04

Jeśli chodzi o bardzo dobry transport to jest on możliwy i jeżdżąc autem i motocyklem, osobiście uwielbiam dwukołowce, naprawa motocykli warszawa to świetny serwis motorów i niesamowici mechanicy z których korzystam jeśli mam problem ze swoim motocyklem, bardzo dobrzy fachowcy w Polsce !

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość