piece87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 01 mar 2016, 10:38

Re: Piękny uśmiech - klinika

01 mar 2016, 10:49

A w Krakowie znacie cos?
Tak, świetna jest klinika Luxdentica. Nowoczesne miejsce, w którym leczy się zęby z wykorzystaniem najnowszych metod. Zobacz sobie na ich stronie, jakie zabiegi wykonują i w jaki sposób. Co ważne: wizyty bez stresu, bez bólu, w bardzo miłej atmosferze. Bardzo dbają o komfort pacjentów, a to się - tak myślę - bardzo liczy. Do tego personel doświadczony i kompetentny. Ogólnie miejsce godne polecenia :)

candi12
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:49

Re: Piękny uśmiech - klinika

03 mar 2016, 13:54

ja implanty wstawiane miałam w Dental Implants Poland zapłaciłam za 3 a 4 implant wstawili gratis :D ale nie wiem czy jeszcze mają tą promocję, bo to bylo z pol roku temu

dariami87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 sie 2016, 15:45

Re: Piękny uśmiech - klinika

19 sie 2016, 16:25

Ja obecnie jestem na etapie leczenia ortodontycznego w klinice Rock Your Smile, oczywiście najpierw wyleczyłam wszystkie swoje zęby :) Teraz noszę aparat i z niecierpliwością czekam na efekt finalny :) Zdecydowałam się na aparat lingwalny, którego wcale nie widać :) Zawsze marzyłam nie tylko o zdrowych, ale też o prostych zębach :)

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Piękny uśmiech - klinika

05 gru 2016, 20:34

Trzeba szukać w takich przypadkach doświadczonych chirurgów, co by nie narobić więcej problemów niestety. W Trójmieście jedną z bardziej znanych, świetnie wyposażonych klinik jest ten dentysta gdańsk osowa na czele z dr Aleksandrą http://straznicyusmiechu.pl/ - lekarze stale się dokształcają i maja sporo sukcesów. Oferują kompleksowe usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej czy protetyki, implantologii itd.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Piękny uśmiech - klinika

13 gru 2016, 16:15

Zgadzam si,e w takich przypadkach najważniejsze jest doświadczenie oraz wiedza bo przecież chodzi o nasze zdrowie i wygląd zębów, a dodatkowo implanty to dosyć spory koszt, wiec klinikę powinniśmy wybierać przede wszystkim rozsądnie.

Awatar użytkownika
julkas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 09 kwie 2015, 15:56

Re: Piękny uśmiech - klinika

08 sty 2017, 17:34

lepiej się zapytać, dopytać i wybrać z pewnością, w końcu zęby mają nam służyć całe życie, przy moim leczeniu ortodontycznym też wybierałam klinikę, aby wszystkie usługi były kompleksowo i wszystko w jednym miejscu jak w OrthoVision :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Piękny uśmiech - klinika

30 sty 2017, 21:09

A co to za klinika? Jaki mają zakres usług i gdzie? Szukam dla córki i zbieram opinie póki co. Najchętniej stolica i okolice, byle w rozsądnych kosztach.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Piękny uśmiech - klinika

30 sty 2017, 22:54

Ooo... znam i również polecam. W Warszawie są na skwerze Wyszyńskiego. Ja dodatkowo zrobiłam sobie u nich mały zabieg poza leczeniem ortodontycznym. Co prawda już po aparacie było super, jeśli chodzi o wygląd twarzy, ale stwierdziłam, że skoro tyle czekałam, to musi być idealnie i pozwoliłam sobie też na botox ;) Wszystko wyszło świetnie i w rozsądnych pieniądzach się zmieściłam :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Piękny uśmiech - klinika

13 lut 2017, 21:52

A jaką metodą prostowałaś? Ktoś mi mówił o jakimś clear alinger czy jakoś tak i jestem zainteresowana.

Awatar użytkownika
julkas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 09 kwie 2015, 15:56

Re: Piękny uśmiech - klinika

17 lut 2017, 20:31

ta nowa metoda dla osób ceniących sobie dyskretność aparatu, ja trafiam do orthoviosion przez przypadek, licząc na szybką pomoc w leczeniu kanałowym, po innym dentyście-sadyście, i zostałam, jak na razie tylko oni tykają moich ząbków, w szczegolności dr Magdalena Pieniążek i w końcu jest wszystko dobrze :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość