TwojeMeble
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2016, 13:54

Re: Ładne meble desgnerskie

15 wrz 2016, 13:57

Podzielę się stroną, która się inspirowałam :) http://www.twojemeble.pl/pokoj/pokoj-dz ... dziezowy-3
Dla mnie istotne było to, że mogłam wybrać meble z kilku sklepów na jednej stronie, doskonałe rozwiązanie tym bardziej, że nie wszystko musi się podobać w jednym miejscu. :ico_brawa_01:
Nie jestem zwolenniczką Ikei, drażni mnie ten sklep, wychodzę z założenia, że meble mają być praktyczne i długotrwałe.. ;)
Pięknie dziękujemy za polecenie i serdecznie zapraszamy na zakupy! W razie pytań, dylematów czy potrzeby większej ilości informacji o meblach, polecamy kontakt z naszymi konsultantami, którzy z przyjemnością pomogą i rozwieją wszelkie wątpliwości :)

:ico_buziaczki_big:

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Ładne meble desgnerskie

18 wrz 2016, 17:44

Ja właśnie szukam mebli do swojego mieszkania. Znalazłam ostatnio na http://www.meble-orion.pl/meble-kuchenne-na-wymiar.html
bardzo ładne meble na wymiar i chyba zamówię. Mam bardzo mała kuchnię i do tego niewymiarową. Nie ma szans, że kupię coś gotowego.

beja01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:45

Re: Ładne meble desgnerskie

06 paź 2016, 12:23

Koleżanka kupiła sobie na Flori Meble piękne meble do salonu, byłam zachwycona tymi meblami. Jedna rzecz zwróciła moją uwagę to wykończenie tych mebelków powiem Wam, że sama teraz nabrałam ochoty na jakieś zmiany w moich meblach i najpewniej zrobię u nich zakupy, bo to co zobaczyłam urzekło mnie.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Ładne meble desgnerskie

21 gru 2016, 12:35

Często odwiedzam salon meblowy Meblo Dom II w Rzeszowie na ulicy Armii Krajowej 24. Nie zawsze po to, żeby kupić coś nowego, ale czasem po prostu żeby zobaczyć co teraz jest na topie. Mają tam takie śliczne mebelki, że od samego patrzenia humor mi się poprawia :) Myślę, że Ty też znalazłabyś tam coś dla siebie, więc może warto się wybrać.

olszanska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2017, 14:39

Re: Ładne meble desgnerskie

17 sty 2017, 14:59

Już drugi raz dzisiaj polecę aaaameble.pl - w tym miesiącu kupiliśmy u nich komodę, wcześniej meblościankę do salonu. Meble jak najbardziej ok a cena - mocno konkurencyjna(przed zakupem zrobiłam porządne porównanie). Nie wiem, czy jeszcze mają promocję - jak kupowałam to niektóre modele były tańsze, to by na stronie sprawdzić. Ale na pewno zawsze mają darmowy dowóz w całym kraju

olszanska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2017, 14:39

Re: Ładne meble desgnerskie

17 sty 2017, 15:00

a zapomniałam dodać że to opcja dla tych co lubią minimalistyczne, bo u nich tylko takie :)

dziuboch
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 16 lut 2017, 11:38

Re: Ładne meble desgnerskie

16 lut 2017, 12:04

Ładne meble polecam w sklepie internetowym dekoria.pl :)kupiłam tam piękny stół z kolekcji Brighton jestem bardzo zadowolona:)

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Ładne meble desgnerskie

23 lut 2017, 15:11

Designerskie meble ma na pewno Vieri Divani - popatrzcie sobie na ich sklep online. Wybór mebli mają duży, wszystko jest unikalne i naprawdę piękne. Najtańsze ich meble nie są, bo jakość świetna, drewno, dobre wykończenie ale warto.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Ładne meble desgnerskie

25 lip 2017, 08:03

Ja stawiam na ponadczasowe piękno i styl dlatego z reguły staram się szukać mebli wykonanych z prawdziwego, masywnego drewna. Bardzo podobają mi się stoły od Paul Bunyan - wykonywane na indywidualne zamówienie przez polskich rzemieślników. To meble, które spokojnie mogą przechodzić z pokolenia na pokolenie. To są według mnie prawdziwie stylowe meble :)

hhalina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:54

Re: Ładne meble desgnerskie

07 paź 2017, 13:01

Mi najbardziej podobają się meble w nowoczesnej stylistyce, o minimalistycznym designie i w stonowanej kolorystyce - są najbardziej eleganckie. W sieci wybór takich jest największych, choć wolę kupować w normalnych salonach meblowych, gdzie mogę ocenić jakość wykonania, czy rzeczywisty wygląd tych mebli. W Poznaniu bardzo ładne, nowoczesne meble widziałam w BlackArt - warto zajrzeć, zwłaszcza dla ich kuchni na wymiar, ale i łóżek i wypoczynków, robią świetne rażenie.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość