Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Problem z przeprowadzką

18 gru 2018, 22:18

Czy ktoś zna jakaś solidną firmę do przeprowadzki z Wrocławia lub okolic?

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Problem z przeprowadzką

20 gru 2018, 18:33

Tak ja mogę ci polecić bardzo solidną firmę z Wrocławia Marmad . Przeprowadzała się z nimi moja kuzynka i jest bardzo zadowolona z ich usług. Przewieźli jej meble w jeden dzień. Mają kilka samochodów więc to nie był żaden problem. Poza tym wszystko elegancko zabezpieczyli. Owinęli streczem i poprzegradzali meble na samochodach. Kuzynka początkowa miała obawy bo ma stylowe meble ale obawa była niepotrzebna, naprawdę fachowo się tym wszystkim zajęli.

Folijka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2016, 06:51

Re: Problem z przeprowadzką

15 lut 2019, 18:12

Ogólnie firm, które zajmują się przeprowadzkami jest wiele, jednak nie zawsze w ich zakresie są takie usługi, które by nam odpowiadały. Przede wszystkim trzeba zadbać o jakość wykonywanej usługi, musi to być firma z doświadczeniem, ekipa, która dostosuje się do potrzeb danego klienta i sprawi, że przeprowadzka będzie przyjemna i zupełnie dla nas bezproblemowa. Wiem, że zadowoleni będziecie, gdy skorzystacie z przeprowadzki oferowanej przez firmę TDU Trans Dojcz, która oferuje przeprowadzki krajowe i zagraniczne. Nie przesadzę, gdy napiszę, że są w tym zakresie niezastąpieni.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość