Fitnesska92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2017, 21:47

Re: Gdzie kupić wygodny materac?

23 lip 2017, 22:20

mogę polecić markę bedding, mają dobrej jakości materace. Może ceny nie są najniższe ale jak za takie wykonanie i trwałość są warte każdej złotówki. Zamówiłam przez internet materac Bedding Fortuna dla nastoletniego syna i jestem bardzo zadowolona. Ma 10letnią gwarancję, pianka jest rewelacyjna, syn zachwala wygodę. Warto się zapoznać z ofertą w internecie;)

bikka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2017, 15:16

Re: Gdzie kupić wygodny materac?

05 sie 2017, 15:20

Ja kupiłam w internecie.

ilonakaminska80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2016, 08:41

Re: Gdzie kupić wygodny materac?

06 wrz 2017, 12:32

Ja również postawiłam na zakupy przez internet:)
Myślę że był to trafny wybór ;)

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Gdzie kupić wygodny materac?

07 wrz 2017, 13:29

Ja też kupiłam materac i czekam na przesyłkę. Mam nadzieję, że będzie wygodny :)

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Gdzie kupić wygodny materac?

09 wrz 2017, 21:52

dla kazdego idealny moze oznaczać co innego ;p najlepiej byłoby po prostu iść i się wygodnie położyć i wypróbować. my kupowalismy swój pierwszy materac z mężem w ubiegłym roku w salonie agata i zdecydowalismy sie na model z pianką elastyczna. nie chcialam już materaca ze spręzynami, bo taki był nasz stary i byl twardy i cięzki, ale mial tez swoje lata... :D ten na piance fajnie układa się i dopasowuje do ciała podczas snu

ilonakaminska80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2016, 08:41

Re: Gdzie kupić wygodny materac?

13 wrz 2017, 14:43

My kupiliśmy w tym sklepie: http://www.rajmateracy.pl/
nigdy o nim nie słyszałam, dlatego obawiałam się jakości, ale sprostali moim oczekiwaniom :)
Materac jest super wygodny! ;]

Pamelcia87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2017, 19:24

Re: Gdzie kupić wygodny materac?

20 wrz 2017, 20:04

Polecam firmy takie jak Hilding, bo mają bardzo duży wybór materacy, od twardszych aż po miękkie. Trzeba najpierw dokładnie przemyśleć swoje preferencje, a także czynniki takie jak waga czy wzrost. Osobiście jestem zwolenniczką włoskiej marki Bedding, mają niewielki wybór ale materace są genialnie zrobione, mają fajny design i przede wszystkim są naprawdę wysokiej jakości. Ja mam materac Energica Soft Touch, a moja 5letnia córka model Suite i oba materace są wygodne i widać, że zadbano przy ich produkcji o każdy szczegół. Gorąco polecam.

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Gdzie kupić wygodny materac?

31 paź 2017, 13:25

Ja myślałam, żeby zainwestować w dobrej jakości materac, nie taki z Ikei czy innego sklepu meblowego tylko kosztujący np. powyżej 1 000 zł. Bardzo mi się podobają warianty z pianki termoelastycznej (fenomenalnym materacem jest podobno nowość na rynku – o gęstości 85kg/m3). Na stronie sklep Art Medic takie widziałam. Czy ktoś posiada taki materac w domu? Co Wy sądzicie o nim?

darioszka89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 lis 2017, 17:38

Re: Gdzie kupić wygodny materac?

23 lis 2017, 22:12

Ja z mężem ostatnio kupiliśmy taki https://www.mebel-partner.pl/materac-sp ... kos-detail i jest genialny. W końcu kręgosłup mi nie dokucza i przesypiam całe noce

tamara64
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 gru 2016, 14:24

Re: Gdzie kupić wygodny materac?

29 lis 2017, 19:01

Ze swojej strony mogę Ci polecić sklep internetowy http://materacyk.pl - zamawiałam tam jakiś czas temu materace do mojego domu i sprawują się dobrze, jestem z nich zadowolona. Mają dość duży wybór więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość