ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

12 kwie 2015, 17:09

wiesz co czasami odzywka to może być za mało - najlepiej się wtedy udać na jakieś parafiny i zabiegi na kruche paznokcie.
z tego co wiem to tutaj http://www.vici.clinic/ robią takie zabiegi i można zadzwonić i podpytać co by było dla ciebie najlepsze.

lepiej to zrobić przed latem żeby pozniej sie nie wstydzić brzydkich pazurków :)

Awatar użytkownika
ninkamat
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 wrz 2014, 12:53

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

13 kwie 2015, 11:22

Ja polecam odżywkę Nail Tek, którą można dopasować do swojego problemu płytki paznokciowej :)

Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

13 kwie 2015, 20:03

Odżywki odżywkami, ale najważniejsze jest to co jemy i jakich substancji odżywczych dostarczamy naszemu organizmowi. Oczywiście najlepiej byłoby zmienić dietę na taką, która spełni całe zapotrzebowanie na witaminy A,B D i E, cynk, krzem, ale to raczej trudne, dlatego łatwiej zainwestować w jakiś porządny suplement diety. Ja biorę np. Bio silicę i jestem bardzo zadowolona, bo tak jak kiedyś wszędzie musiałam latać z pilniczkiem, bo ciągle mi się paznokcie łamały, kruszyły albo rozdwajały, to teraz piłuję tylko wtedy, gdy stwierdzę, że są już za długie :D

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

13 kwie 2015, 21:51

Czy ktos moze polecic jakas sprawdzoną odżywkę do paznokci?
U mnie swietnie się sprawdzają odżywki z jessici. Jaki konkretnie masz problem z paznokciami? Może coś doradzę :)

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

25 kwie 2015, 13:51

Dokładnie również o nich mówiłam kilka postów wcześniej ogólnie Jessica ma bardzo fajne rzeczy zarówno do pielęgnacji paznokci , skórek jak i również ja osobiście zaopatruje się u nich w Balsamy ;) i naprawdę uważam że warto wydać czasem te parę groszy więcej a kupić coś porządnego niż wydać 5-10zł na lakier który potem zniszczy nam płytkę paznokcia.

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

27 kwie 2015, 07:49

ja chce sie wybrac na hybryde tutaj http://www.vici.clinic/ pierwszy raz bede robic i troche sie cykam jak to bedzie :D mam nadzieje ze dosc dlugo wytrzymaja i beda dosc twarde

farfocelia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2015, 13:02

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

28 kwie 2015, 13:14

Na wzmocnienie paznokci polecam z całego serca Dromin, do kupienia w każdej aptece, ale polecam kupić w jakiejś internetowej z odbiorem osobistym, wtedy cena jest naprawdę atrakcyjna. 3 miesięczna kuracja i pazury jak u tygrysa!

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

04 maja 2015, 10:16

Nie zawsze manicure jest dobrym,skutecznym rozwiązaniem. Czasem wystarczy dobra dieta z witaminą D plus odzywka,to akurat w moim przypadku okazało się najbardziej skuteczne.

Magdalena25
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 13 kwie 2015, 15:33

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

05 maja 2015, 11:54

tak stosowałam regenerum polecam , ładnie wyglądają po nim paznokcie ale fajna jest też odżywka z eveline 3 w 1 .

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Słabe paznokcie u rąk i nóg

06 maja 2015, 21:04

Moja znajoma ma taki problem, że dopóki nie maluje paznokci to na ich stan nie narzeka, a jak maluje to zaczynają się łamać, rozdwajać i stają się bardzo cienkie i miękkie. to może być ten problem, o którym mówisz, CoCosanka, muszę jej podpowiedzieć, żeby zainwestowała w lepsze lakiery. Może ma to zwiazek z promieniowaniem UV? Lakiery z jessici mają filtry i chronią przed UVA i UVB.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość