Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lip 2007, 13:59

hej mamcie hihi
dzieki za komplemenciki dla leosia :-D

dora pamietam kilka niezlych imprezek nad ozanna hihi
mamy przyjaciol w lezajsku a stamtad juz rzut beretem hihi

a kolo naszego miasta jaroslawia.. mamy cos jak ozanna... - Radawa hihi zalew i domki letniskowe. las i imprezy hihi :ico_brawa_01:

edi karolek super!!!!!!!! :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
w przemysli bylam wiele wiele razy hihi
kiedys mialam tam kumpele hihi
obecnie mamy tam przyjaciol, ktorzy od roku sa w uk hihi wiec juz rzadziej tam bywamw.. wlasciwie w ogole od tamtego czasu
choc mam tam jeszzve jedna pare super znajomych ale oni czesciej bywaja w uk wiec tu sie z nimi widujemy hihi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-22, 14:00 ]
a wiecie jakie jaja? ostatnio na forum polonia uk spotkalam dziewczyne z jaroslawia.. ona rozpoznala na zdjeciu mojego meza adasia hihi ale ten swiat maly hih

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

22 lip 2007, 14:33

Madziarka fantastyczne zdjecie Leosia ,jak minka wymiekam :ico_brawa_01: A grzeczny ,nie dokucza :ico_oczko: :ico_oczko:
Oj nad Ożanna to jest bardzo fajnie ,my tam jeździmy co roku ,wynajęcie domku tez wynosi bardzo mało ,tak więc POLECAM :-) :-)
A u nas w Stalowej skwar ,duchota ,nie ma czym oddychac :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Człowiek przez te upały to nie wie co ma ze soba zrobic.A jak tam w UK ,jak Wam pogoda dopisuje ?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lip 2007, 18:09

dora nawet nie pytaj :ico_olaboga: .. pogoda tutaj kiepska.. :ico_olaboga: zero upalow.. ani jednego dnia w tym roku.. nie jest zle.. bo 20stopni i slonce to jest przyjemnie i jak jeszzce slonce poswieci... wiec dla nas to wystarczajaco ale bywa ze pada, wieje itd oj masakra a obiecywali lato stulecia

a leonek spokojny i grzeczny. rzadko kiedy zaplacze hihi dzis uslyszelismy pierwszy raz jego donosny placz hihi w kosciele hihi
ja jem to co zakazane ale widac malemu nie szkodzi

mam tylko dola od wczorj laktator nie sciaga mi mleka. nie wiem co jest grane.. min elo 10dni od porodu.. cycki juz nie sa takie nabrzmiale ale mleka pelno bo jak nacisne to tryska i kapie hih ale laktator nic nie wyciska.. a jest dobry. reczny avent isis
wiec co jest grane????????????? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

22 lip 2007, 18:23

Madziarka to ja Ci troche przesle tych upałów do UK :ico_haha_02: ,bo u nas to nawet tornada przechodza .Nie wiem czy tam u Was podawali w jakiś wiadomosciach ,ale tornado 2 dni temu przeszło koło Częstochowy.Ludzie niee maja gdzie mieszkac,domy ,uprawy wszystko zniszczone :ico_placzek: :ico_placzek:
Madziarka ,jezeli chodzi o piersi i laktator to ja nie używałam laktatora ,bo po prostu nie umiałam nim ściagac :ico_placzek: :ico_placzek: Więc ściągałam ręcznie i było oki :-) :-) Ale musisz uważac,żeby Ci się guzki nie porobiły,bo to ból nie do zniesienia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ja Ci powiem ,że mi bardzo pomagał przy ściaganiu pokarmu mój mąż.Jak zawsze za duzo miałam ,a sobie już nie umiałam dobrze ściągnąc ,prosiłam Andrzeja ,a on mi wyciskał :-D :-D :-D Najwazniejsze ,że mi to przynosiło ulgę.Jezeli Twój maz nie czuje dyskomfortu to polecam jego rece :-) :-) Albo możesz poprosic o pomoc połozną,chociaz ja nie wiem jak jest u Was ze Słuzbą Zdrowia :-) :-)
Madziarka ,a moge wiedziec dlaczego pojechaliscie do UK,ale jak nie chcesz nie odpowiadaj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lip 2007, 22:33

dora dzieki za rade z tym wyciskaniem pokarmu.. moj mezulek jak najbardziej pomocny.. sam mi sciagal za pierwszym razem laktatorem bo ja po 2 sek chcialam se poddac hihi taka jestem niecierpliwa hihi
ale recznie probowalam i to dluzej schodzi.. wiec nie wiem czy dam rade
ja chce sciagac nie z powodu nawalu pokarmu bo teraz jest ok. tylko jesli chce wyjsc na dluzej z malym to wygodnie zabrac butle..

a wyjechalismy do uk 3,5 roku temu.. kupilismy w polsce mieszkanie.. i postanowlismy wyjechac zarobic na kredyt ktory musielibysmy splacac w polskich warunkach przez 25 lat i oczywiscie zalujac sobie przy tym na wiele hih
poza tym chcielismy cos zmienic.. poznac jezyk.. itd hih i tak nam tu sie dobrze ulozylo i spodobalo ze poki co wciaz tu jestesmy... hihi
zycie tutaj jest znacznie latwiejsze, choc z dala od rodziny ale czesto odwiedzaja nas bliscy i my rownize lata,my do polski hihi
obecnie jest z nami moja mama zakochana w pierwszym wnusiu hihi

jak chcesz wiedziec cos wiecej to pytaj
nie ma problemu hihi
pozdrawiam wszystkie papa

Awatar użytkownika
wrzosia86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 22 maja 2007, 12:21

22 lip 2007, 23:19

edi pisze:no dziewczyny co z wami.nie dosyc ze nas tak mało to jeszcze nic nie piszecie.
to moze zapytam czy była któras w przemyslu?
ja w stalowej woli byłam jakodziecko na koloni.takie baseny tam były.mieszkałam w jakiejs szkole :ico_oczko:
no w jarosławiu byłam wiele razy.ciuchy lepsze niz w przemysli tzn sklepy z ciuchami.
w gorzycach nie byłam nigdy


heheh w Gorzycach nie ma co zwiedzać:-D

[ Dodano: 2007-07-22, 23:22 ]
Dora1 pisze:A ja przyznam sie ,że nie lubie Stalowej :ico_noniewiem: Pomimo ,że mieszkam tu całe zycie ,nic sie nie dzieje ,sama nuda :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Teraz sa wakacje ,i zamiast cos zorganizowac dzieciom ,które zostaja na wakacjach w domu ,to nie ma nic ,sama nudy.I własnie jedynym miejscem rozrywki jest basen :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Brak słów.ale mieszkam tu ,bo tu jest cała moja rodzina ,mój mąż prowadzi swój interes, ma klientów ,a zaczynac wszystko od nowa w nowym miescie,nie ma już na to siły i zdrowia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ale powiem Ci, że w porównaniu z TBG i S-rzem to jest piękne miasto i jeśli miałabym wybcierać z tych trzech wyubraabym SW, bo w sumie najpierw chcieliśmy kupić mieszkanie w Stalowej, ale gdy okazało się, że za ten sam metrarz w Gorzycach zapłacimy 15-20 tys taniej to wybraliśmy Gorzyce (w sumie do wszystkich tych mista teraz mamy prawie tak samo)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lip 2007, 07:57

Wrzosia86 człowiek nigdy z niczego nie jest zadowolony-ot taka jego natura :-D :ico_oczko: :ico_oczko:A mieszkanie tutaj u mnie stoja w cenach od 120.000-150.000 :ico_szoking: :ico_szoking: życ nie umierac :ico_zly: A w Stalowej dalej ciepełko ,chmur jak na razie brak i robi sie upalnie :-) :-) A w Przemyslu ,Jarosławiu i Gorzycach byłam :-) :-) W Gorzycach mieszka rodzina mojego męża :-) :-)

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

23 lip 2007, 14:48

my wyjechalismy do angli po studiach.chcielismy zarobic na mieszkanie i jakis interes(ja bar) ale wrócilismy szybciej .mieszkanie kupili rodzice R.nawet nam sie udało bo 2 lata temu za 55m dalismy 80tys.teraz to prawie 2 razy tyle.
pogoda w angli podobno starszna.moja siostra tam jest w birmingham.wczoraj grzali w domu tak zimno.
ja laktatorem tez nie umiałam sciągac.najlepej recznie.ale mi leciało ze hej.
Leos cudowny.dobrze ze grzeczny.
u nas dzis dalej grzeje.

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lip 2007, 15:17

No niestety zdurnieli teraz z tymi mieszkaniami :ico_szoking: Ostatnio byłam z Andrzejem ogladac mieszkanie w centrum Stalowej za 135 .000,myśleliśmy ,że jezeli TYLE kosztuje ,to może jest tam coś porobione.Niestety mieszkanie w katastrofalnym stanie ,nawet rury jeszcze były stare :ico_olaboga: :ico_olaboga: ,nie mówiac o wylewcw którą trzeba było zrobić ,ścianach itd.Podziekowaliśmy,nie stać nas na włożenie drugie tyle w to mieszkanie.I tak się zastanawiamy ,czy nie lepiej wybudować sobie mały domek :ico_noniewiem:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

24 lip 2007, 12:00

naprawde Dora teraz opłaca sie budowac.tylko zeby tak działke jeszcze miec swoją.bo za działki tez sobie liczą.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość