Awatar użytkownika
villemo
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 11 cze 2007, 11:01

10 sie 2007, 16:37

Moje drogie Panie jestem przerażona tym co tu piszecie!!! 15 kilo to jest MAX!!!!! Proponuje zamiast słodyczy jeść więcej owoców i patrzyć na to co jemy i w jakich ilościach. Trzeba sie pilnować!!! Nie tylko dlatego, że później ciężko to zgubić, ale dlatego, że taka nadwaga nie służy maleństwo!!!! Wiec moje drogie Ciężarówki więcej spacerów i owoców!!!!!!!!!!!!!

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

10 sie 2007, 19:47

Ja przytyłam poraz drugii, bo kiedy zajechałam do Kanady to w ciągu 3 miechów przytyłam 11kg, w nic się nie mieściłam całą garderobe trzeba było wymienić.
Potem były stresy i waga zleciałą do wagii wyjsciowej, teraz w ciąży jak narazie przytyłam około 15kg to jest więcej niż poprzednio i szczerze ja wolę mieć więcej pozaokrąglanych części niż kości wiszonce, mówie to bo przed ciążą przytyłam i wiem jak to jest ze zmianą wagi, wyglądu i ubrań i wiecie co tęsknie za tamtą pyzatą dziwczyną.
A oto zdjęcia !!!!!Obrazek
Miesiąc po tym mój mąż oświadczył się mi.
A tu moja księżycowa buzia w pełni.
Obrazek
A tak wyglądałam przed zajściem w ciąże!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

10 sie 2007, 20:58

Kasia3, - i cie zobaczyłam :ico_brawa_01: ale ty chudzinka byłaś - laseczka :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

11 sie 2007, 18:49

Gosia A, Ja ciebie też widziałam z wałkami na głowie, poddałaś mi pomysł i jak mama przyjedzie będe się uczyć kręcić, bo teraz to by mi ręce odpadły.
Tak jestem, no byłam chudzina teraz marzymi się więcej, dziwne co , jedni chcą schódnąć a ja chce przytyć !!!??? :ico_olaboga:
Czy ja jestem kuku !!!!! :ico_puknij:
Widze, że hubercik rozkwitł, :ico_brawa_01: jak pączek. Piękności z niego !!!!!!

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

15 sie 2007, 09:20

A ja kiedy zaszłąm w ciążę, to byłam w dużym stresie ("pracowniczym") i jadłam duzo więcej. Rezultat jest taki,ze mi sie przytyło :ico_zly: Niestety, mam tendencję do tycia. Myślę, ze może po porodzie schudnę. Wnioskuje to po tym, ze kiedys opiekowałam sie siostrzenicą przez 4 mce i schudłąm 5kg. Mam nadzieję, ze sie nie łudzę. jak na razie : koniec 3 mca i 74gk :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 sie 2007, 15:05

ja na początku ciązy nie tyłam nic i troszkę się martwiłam. przed ciązą ważyłam 59 kg, tydzień przed terminem waga wskazała 86 kg. tak tak przytyłam 27 kg :ico_szoking: po trzech miesiącach od porodu ważę 64 kg, do zrzucenia zostało mi 5 kg :-) nie przejmuj się wagą, najważniejsze by dzidziuś był zdrowy. każda ciąża przebiega indywidualnie i nie porównuj się z nikim. a jeśli cię coś dręczy, niepokoi, zapytaj lekarza. I pamiętaj Twój spokój to także spokój Twojego dzidziusia!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość