Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

19 lis 2015, 11:03

Ja pół roku temu miałam swoje wesele. Nie chciałam obciachowego przyjęcia z oczepinami ale starałam się zorganizować coś bardziej oryginalnego. O północy na sali stanęła... fotobudka. Na początku goście byli bardzo zaskoczeni bo byli przygotowani na zabawy oczepinowe. Potem jednak totalnie wciągnęli się w zabawę. Było swietnie i mam teraz bardzo fajną pamiątkę. Masę świetnych zdjęć. Myśle,ze jest to bardziej oryginalna opcja i wielu znajomych gratulowało mi pomysłu.

Fotobudkę zamawiałam tutaj:
http://www.foto4fun.com.pl/ - można u nic wynająć ją w Warszawie ale widziałam,że również oferują wynajem i w innych wiekszych miastach ( musicie zorientować się sami na ich stronie).

Elwira88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 paź 2014, 07:44

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

25 lis 2015, 07:51

Mogę dopytać gdzie w ogóle organizowaliście to ślubne przyjęcie? Sprawdź tu! Ten lokal się nadaje na taką skromną uroczystość?

IzullaTo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2015, 16:23

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

25 lis 2015, 15:52

Wydaje mi się, że jeżeli mamy naprawdę dobry zespół to on poprowadzi nam tak imprezę, że nie potrzebne sa na weselu dodatkowe atrakcje:) Moim zdaniem na fotobudkę nie każdego stać, bo nie ukrywajmy, ale jest to dość droga atrakcja:) Ja radzę poświęcić 100 zł i kupić śmieszne okulary dwie, trzy pary, jakieś dwie peruki, i zestaw gadżetów typu usta, korona, wąsy na patyczkach:) Do tego wynająć fotografa amatora lub poprosić weselnego fotografa, by robił fotki z gadżetami, albo poświęćcie godzinkę na weselu własnie na takie śmieszne fotki:) Będzie i taniej i na pewno sporo zabawy:) Można pokusić się też o coś takiego z polaroidem, ale to też trochę kosztuje i pewnie goście zabieraliby ze sobą te małe fotki, a tak to będzie można wywołać i już:)

Sundiamore
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 30 lis 2015, 19:20

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

30 lis 2015, 19:48

Przyznam,że pierwszy raz słyszę o takiej fotobudce,możesz napisać ile kosztowała Cie taka atrakcja na weselu? Bo sam pomysł naprawdę bardzo mi się podoba i na pewno jest oryginalny,warto się nad tym zastanowić zamiast typowych oczepin:)

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

04 gru 2015, 14:21

fajną atrakcją jest fotobudka, nie tylko para młoda ma frajdę ale wszyscy goście.

jagoda354
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 gru 2015, 14:55

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

07 gru 2015, 15:10

Wszystkim bardzo polecam konsultanta ślubnego, ja jestem bardzo zadowolona z usług, które mi zaoferowali. Miałam wspaniały ślub i wesele, cudowną suknię i niesamowitą fryzurę. Wszystko wcześniej oczywiście konsultowałam, ale nie musiałam nigdzie biegać i załatwiać. Na weselu byłam wypoczęta i mniej zestresowana, a dzięki temu świetnie się bawiłam.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

29 gru 2015, 13:26

słyszałam że ostatnio hitem na na weselach są fotobudki, podobno wszyscy mają niezły ubaw

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

18 lut 2016, 12:52

Ja też czytam coraz więcej pozytywnych opinii na temat fotobudki,możecie napisać jaki jest koszt takiej atrakcji,oraz czy faktycznie warto się tym interesować ?

Kama96
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2016, 19:41

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

25 lut 2016, 19:54

słyszałam że ostatnio hitem na na weselach są fotobudki, podobno wszyscy mają niezły ubaw
Fotobudka była na przyjęciu u mojej kuzynki. Ubaw jest niesamowity, a przy okazji darmowe pamiątki. Ona brała z polecenia od znajomego od tej firmy http://www.rozesmianyevent.pl/oferta/inne-atrakcje/

Polianna1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 05 lut 2016, 14:48

Re: Atrakcje na ślubnym przyjęciu

26 lut 2016, 11:13

Ja byłam na weselu, gdzie Para Młoda zamówiła fotobudkę. Bardzo fajna sprawa,a dodatkowo pamiątka, bo Młodzi mieli tez ksiegę gości i wszyscy się wpisywali do niej oraz wklejali zdjecia.
Niestety nie orientuje się jaki jest koszt wynającia.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość