Ciokosek
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2017, 15:38

Re: Co na ból brzucha?

21 kwie 2017, 15:59

Koniecznie idź do lekarza , przyczyn bólu brzucha może być tak dużo że lepiej nie zostawiać tego na potem

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Co na ból brzucha?

14 maja 2017, 22:07

czasami ból brzucha, wzdęcia mogą być spowodowane problemami z drogami żółciowymi, to się objawia szczególnie po tłustych, smażonych rzeczach, mnie tak zawsze wzdyma, jest mi aż niedobrze czasami dlatego sobie odpuściłam taką kuchnię, więcej na parze gotuję a jak już zgrzeszę smażonym to cholestil max pomaga żeby to strawić

DominikaJ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 21 gru 2014, 10:54

Re: Co na ból brzucha?

19 maja 2017, 10:06

Sama swego czasu miałam poważne problemy z żołądkiem, ale generalnie wiązały się one przede wszystkie ze złą dietą i niestrawnością. Bądź co bądź moja pani doktor doradziła mi wówczas, abym sięgnęła po Regulax. Jest to w pełni naturalny produkt, bazujący na wyciągu z liści i owoców senesu, a przy tym dość szybko ustępują po nim dolegliwości. Generalnie staram się wybierać zawsze takie środki jak te marki Krewel Meuselbach, które nie zawierają chemii, a przy tym jednocześnie są skuteczne.

RobertG85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2017, 08:39

Re: Co na ból brzucha?

22 maja 2017, 11:25

W domu wprowadziliśmy urozmaicenie diety - tarte jabłka, sok z cytryny, sok z granata. Zawsze do obiadu jest jedna z tych trzech rzeczy i jest znacznie lepiej. Polecam takie naturalne metody, szkoda truć się chemią.

kojal
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2017, 16:38

Re: Co na ból brzucha?

22 maja 2017, 16:42

Ostatnio słyszałem, że dobrze jest pić siemię lniane, testuje zobaczymy co to da. Dam znać :)

marciak
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2017, 15:02

Re: Co na ból brzucha?

31 maja 2017, 08:56

w zależności skąd się one biorą jakie mają pochodzenie,wiadomo ze w przypadku bólów miesiączkowych to coś rozkurczającego albo termofor z ciepła wodą do obkładania,jeśli to biegunka to węgiel a na zaparcia zdecydowanie dicopeg 10g ,ja nie eksperymentowałam z żadnymi domowymi sposobami bo jestem zbyt wrażliwa na ból

mikuncia28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2017, 23:19

Re: Co na ból brzucha?

20 cze 2017, 23:29

Jest taka stronka na fb do diagnostyki bólów brzucha- profil fb "dr Brzuszek" się nazywa, kilka pytań Ci zadaje na temat Twojego bólu i ustala najbardziej prawdopodbne rozpoznanie- wiecie taka sztuczna inteligencja. Fajny, bo uwzględnia też kobiece sprawy. Myślę, że warto spróbować, zwłaszcza, że ponoć tworzony przez lekarzy.

mikuncia28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2017, 23:19

Re: Co na ból brzucha?

20 cze 2017, 23:41

Albo samemu spróbować się wstępnie zdiagnozować na fb można pogadać ze sztuczną inteligencją- profil"dr Brzuszek" kilka pytań Ci zadaje na temat Twojego bólu i ustala na podstawie odpowiedzi najbardziej prawdopodbne rozpoznanie.Fajny, bo uwzględnia też kobiece sprawy. Jeżeli będziesz szczerze udzielała odpowiedzi to jest szansa, że pomoże zdiagnozować Myślę, że warto spróbować, zwłaszcza, że za free ponoć tworzony przy współpracy z lekarzami

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Co na ból brzucha?

10 lip 2017, 11:19

U mnie bóle brzucha były spowodowane zazwyczaj przejedzeniem, zwąłszcza po weekendowaniu z przyjaciółmi . Zawsze pomagała mi cholestil max, i mam go ciągle pod ręką w razie czego. Bo wzdęcia i gazy zdarzały mi się dość często, ech to okropna przypadłość, nie życzę nikomu

swistaszka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2017, 11:28

Re: Co na ból brzucha?

14 lip 2017, 11:56

trzeba sie mniej stresować :) wiem, wiem łatwo powiedziec a trudniej wykonac. może coś ziołowego na uspokojenie albo lampeczka wina na odwagę i rozluźnienie :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość