milla20
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2015, 17:27

Re: Trądzik- co robić ?

05 lis 2015, 16:41

A próbowałyście pić herbatkę z bratka? Podobno w ciągu 2 tygodni jest duużo gorzej, bo mocno wysypuje jednak potem się poprawia. Jakie są wasze spostrzeżenia? Co potem? Odstawić czy pić dalej?

jfoto
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2015, 23:31

Re: Trądzik- co robić ?

05 lis 2015, 21:29

Trądzik to straszna rzecz. Nie tak łatwo jest się jej pozbyć.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Trądzik- co robić ?

12 lis 2015, 15:23

Hej, zgadzam się z poprzedniczkami. Wpływ tez ma odpowiednia dieta czy higiena . Ale zawsze lepiej stosować jakieś środki. Fajne są kosmetyki Biodermy,popatrzcie tutaj http://proapteka.flavors.me/ Nie są strasznie drogie a ja stosowałam i poprawiła się moja cera. Nie przejmujcie się, odpowiednia pielęgnacja i trądzik zniknie :-D

Mariusz2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2015, 12:22

Re: Trądzik- co robić ?

13 lis 2015, 12:27

Zadbanie o zdrowie, dobry dobór pokarmów, plus zapewne leki, aby zwalczy to co już jest.
ekg poznań

Awatar użytkownika
bogna82
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 09 lis 2015, 20:07

Re: Trądzik- co robić ?

14 lis 2015, 16:58

kiedyś miałam problem z trądzikiem. Poszłam do dermatologa który mi przepisał jakieś tam maści i pomogło mi to bardzo. Stosowanie tej maści polegało na nakładaniu na wypryski. Wtedy szybko znikały. A dodatkowo starałam się przecierać twarz kilka razy dziennie aby nie mieć tłustej skóry.

kachna11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2015, 09:17

Re: Trądzik- co robić ?

14 lis 2015, 18:41

Witam serdecznie. Jak miała bym Ci doradzać droga koleżanko to odradzała bym Ci stosowania maści czy kremu z kwasem azelainowym. Stosowałam i na mojej skórze z problemami trądzikowymi się w ogóle nie sprawdził mino że również miałam go z polecenia. Ale każdy ma inną skórę i w ogóle. Ja teraz jestem na etapie leczenia się naturalnymi sposobami czyli zioła i widzę dużą poprawę. Piję zieloną herbatę i z pokrzywy. Jak również przemywam twarz herbatą z pokrzywy. A jeśli chodzi o kremy to stosuję tylko kerem bambino dla dzieci.

Awatar użytkownika
elkaama
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2015, 19:16

Re: Trądzik- co robić ?

14 lis 2015, 21:10

Miałam ten problem. Ciągnął się dość długo bo przez cztery lata. Stosowałam tyle produktów, że nie sposób wyliczyć. Lekarz powiedział mi, że niestety nie ma leku, który sprawi, żę cera będzie w stu procentach gładka. Z trądzikiem to jest tak, że każdy przechodzi go inaczej a w niektórych skrajnych przypadkach (czyt. ja) trzeba to po prostu przeczekać. Wiem, że brzmi paskudnie. Mam nadzieję, że z Tobą będzie inaczej. Polecam wizytę u lekarza ponieważ wiele produktów może uczulać. Obecnie używam Clindacne. To lek na receptę ale naprawdę polecam.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Trądzik- co robić ?

15 lis 2015, 22:43

Niestety musi samo przejść. Nie ma skutecznego leku na trądzik. Możesz jedynie stosować naturalne kosmetyki, które przyspieszą leczenie. Skuteczny podobno jest tonik ziołowy dostępny na https://zielarzpolski.pl/ oraz w zielarni na Hożej 5/7 w Warszawie. Z tego co pamiętam mają też inne produkty do cery trądzikowej. Mój brat łykał jakieś tabletki i była po nich poprawa niestety nie pamiętam nazwy.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Trądzik- co robić ?

17 lis 2015, 15:00

te ziołowe sposoby rzeczywiście mogą się okazać skuteczne, jeśli nie mamy jakiegoś zaawansowanego stanu zapalnego. W innym wypadku warto raczej się wybrać do dermatologa.

Ewecka85
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 paź 2015, 15:43

Re: Trądzik- co robić ?

25 lis 2015, 14:49

Ja bym radziła spróbować zabiegów z zakresu medycyny estetycznej np. mikrodermabrazja więcej na: http://beautyexpert.pl/mikrodermabrazja/

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość