Awatar użytkownika
iwopol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 wrz 2012, 08:43

Re: wasze ściany

01 sie 2018, 18:57

Pisałam już o obrazach a moim najnowszym odkrycie jest sklep DCN Gallery
Znajdziecie w nim obrazy,w tym reprodukcje najbardziej znanych artystów,ale też fototapety a nawet możecie przesłać swoje wybrane zdjęcie i wydrukują w formie obrazu!
Uważam że to świetny sposób na udekorowanie ścian,nawet w sypialni...
A ceny wahają się od ok. 160 zł do ok. 300 zł,to chyba nie jest tak źle za dobrej jakości obraz,który jest reprodukcją np. dzieła Vincenta van Gogh?

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: wasze ściany

13 wrz 2018, 11:38

A jak wam się podobają tapety z drewnianymi motywami?
Zobaczcie - https://tapetuj.pl/category/tapety-scie ... cja-drewna
Ewentualnie cegły, a może jeszcze jakieś inne klimaty?
Duże znaczenie ma po prostu ogólna aranżacja pomieszczenia.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: wasze ściany

27 wrz 2018, 08:55

Mi się generalnie tapety średnio podobają, raczej kojarzą mi się z latami 90-tymi a one nie były w moim stylu. W moim mieszkaniu postanowiłam wszystkie ściany pomalować w kolorach szarych i białych na wzór skandynawski. Takie ładnie odcienie znalazłam w kolekcji dulux kolory świata. Szczególnie białe noce mi się podobają

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: wasze ściany

01 paź 2018, 11:08

Patrzcie tutaj - https://tapetuj.pl/category/fototapety
I chyba te wzory będą wiecznie trafione. Może i nic oryginalnego, ale z pomocą tego można uzyskać naprawdę genialny efekt. Co o tym sądzicie? Ewentualnie - jakie inne rozwiązanie widzicie w tym samym miejscu?

Awatar użytkownika
Inoue
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 18 paź 2018, 15:29

Re: wasze ściany

18 paź 2018, 15:40

Ja wole na ścianach naklejane napisy, np. teraz mam mape świata

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: wasze ściany

24 gru 2018, 09:26

Kiedyś uwielbiałam tapety i wszędzie je miałam, a teraz już od tego odeszłam, wolę farbę. W sumie to długi czas szukałam takich farb, żeby mi się na prawdę podobały kolory i efekt. Ale primacol decorative ma taką serię let's shine nie wiem czy kojarzycie, z brokatem. Świetnie to wygląda. Nawet jeśli się nałoży tylko na przykład na jedną ścianę w pomieszczeniu to można świetny efekt dzięki temu uzyskać

NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: wasze ściany

11 sie 2019, 13:18

A co sądzicie o obrazach na płótnie ? ja ostatnio zamówiłam kilka z tego sklepu online https://www.krainabarw.pl/pol_m_OBRAZY_ ... -1184.html. Jestem zaskoczona bo znalazłam w tym sklepie wszystko to co mi pasowało.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość