Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: wesele

01 lut 2016, 12:14

Dziewczyny a co sądzicie o tym, żeby partnera na wesele znaleźć w takim miejscu jak https://www.mydwoje.pl/anonse-panow-Twarze-MyDwoje ? Zbliża się wesele mojej kuzynki, a ja za bardzo nie mam z kim iść. Myślicie, że to dobre rozwiązanie?

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: wesele

04 lut 2016, 13:37

Wesele to bardzo ważny dzień w życiu każdej kobiety. Trzeba się odpowiednio przygotować aby wszystko było jak należy. Odpowiednia orkiestra, sala, kucharz i wystrój sali. Salę to można samemu przygotować ale zajmuje to mnóstwo czasu. Warto w takim wypadku skorzystać z gotowych dodatków i ozdób. W JDstyle widziałam bardzo ładne księgi gości weselnych https://www.jdstyle.pl/44-ksiegi-gosci-weselnych . Gustowne i nie przesadzone. Można też kupić winietki z imionami gości i takie fajne zawieszki na alkohol. Jak prowadzić zdrowy styl życia? PORADNIK Jakie są zasady zdrowego trybu życia? Przedstawiamy 4 elementy skłądające się na zdrowy styl życia. Nad tym jak prowadzić zdrowy styl życia zastanawiamy się z kilku powodów. Po pierwsze tematyka ekologii, zdrowego odżywiania, aktywnego trybu życia przyszła do nas wraz z rozwojem popkultury. Ludzie w filmach biegają rano w parku, spotykają się ze znajomymi na zajęciach fitness, w restauracjach jedzą potrawy pełne warzyw, w domach segregują odpady. Sama ekologia jest też obiektem zainteresowania rządów oraz organizacji międzynarodowych. Nic więc dziwnego, że będąc otoczonymi bodźcami dotyczącymi zdrowego trybu życia zastanawiamy się czy takim mianem można określić nasze własne życie. Zdrowy tryb życia – dlaczego warto? W zdrowym stylu życia nie chodzi o ideę czy modę lansowaną przez popkulturę, lecz o praktyczne korzyści. Po pierwsze prowadząc zdrowy tryb życia zwiększamy szansę na uniknięcie wielu chorób i, co tu dużo mówić, przedwczesne zejście z tego świata. Gdy jesteśmy młodzi nie zwracamy na to uwagi, jednak może warto zadać sobie pytanie, czy nie byłoby pięknie zobaczyć jak na świat przychodzą nasze wnuki? W obecnych realiach, gdy młodzi ludzie mają dzieci po 30 roku życia, potencjalny „dziadek” musiałby dożyć co najmniej 60-tki, a podczas 18 urodzin wnuka miałby już 78 lat. Tak samo, jeśli jesteśmy w związku, warto zadać sobie pytanie, czy nie warto zmaksymalizować lat, które przeżyjemy wspólnie? Wiadomo, początki są trudne, trzeba się dorobić, potem należy wychować dzieci i pewnie pomóc im na starcie. Czas „dla siebie” przyjdzie więc pewnie dopiero koło 60-tki. Aby wtedy móc jeszcze cieszyć się życiem powinniśmy dbać o siebie, a więc także prowadzić zdrowy tryb życia. Zdrowy tryb życia – sport i ruch Czy uprawianie sportu jest konieczne, aby tryb życia nazwać zdrowym? Nie. Czasem jest wręcz przeciwnie. Jeśli wyczynowo uprawiamy sport, intensywnie trenujemy jesteśmy narażenie na kontuzje oraz zużycie np. stawów. Za młodu nie będzie nam to doskwierać, ale na starość przypomnimy sobie o wielu urazach ze sportowej kariery. Nie oznacza to jednak, że zdrowy tryb życia to siedzenie na kanapie. Do prowadzenia zdrowego stylu życia potrzebny jest bowiem ruch i to w każdej postaci. Oczywiście, więcej kalorii spalimy biegając, a mniej jeżdżąc na rowerze czy spacerując, ale każdy rozsądny wysiłek fizyczny jest dla nas korzystny. Ruch to spalone kalorie, mniejsza waga i ciało przyzwyczajone do regularnego wysiłku. Najlepszym rozwiązaniem jest wkomponowanie aktywności fizycznej w codzienne czynności, bo jak wiadomo, jesteśmy zagonieni i brakuje nam czasu na wszystko i nie chcemy poświęcać go specjalnie na treningi. Co możemy zrobić? Jeśli chodzimy na spacer z psem to wydłużmy go, lub chociaż chodźmy podczas niego szybciej, tak żeby nieco się zmęczyć. Psu nie zaszkodzi, a my spalimy kilka dodatkowych kalorii. Jeśli coś znajduje się w zasięgu 2 km drogi od nas spróbujmy docierać tam pieszo, co zajmie na około 25 minut. Często ten sam dystans ze względu na układ dróg, korki i światła autem pokonamy tylko o połowę szybciej. Wybierając jednak auto pozbawiamy się kolejnej okazji do ruchu. W weekendy natomiast zamiast spędzania rodzinnie czasu przed telewizorem idźmy na wspólny spacer lub pojedźmy gdzieś razem na rowerze.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:36 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jolciaOch
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 07 maja 2012, 22:36

Re: wesele

05 lut 2016, 00:30

Nie ryzykowałabym z takim wynajmowaniem partnera...

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: wesele

11 lut 2016, 13:48

Zespól czy Dj preferujecie na takiej imprezie?
Wiele osób posiada dylemat czy na wesele wynająć DJ czy profesjonalny zespól.
Większość jest za zespołami, ale ja ostatnio przekonałem się, że niekoniecznie tak jest!
Znajomi z okolic Rybnika podzielili swoje wesele na 2 części. W pierwszy dzień grał zespół, na drugi dzień DJ Daro- http://3-dj.pl/
Zdecydowanie lepiej bawiłem się na drugi dzień z DJ. Nawet moja babcia tak uważa, to chyba nie tylko moje widzi mi się :)

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: wesele

18 lut 2016, 12:14

Ktoś powyżej pyta o to co jest lepsze w przypadku takiej imprezy jak wesele: dj czy orkiestra? Nie wiem czy da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie,ponieważ jest to kwestia zarówno kosztów,budżetu jaki posiadasz oraz przyzwyczajenia. Moim zdaniem lepszym wyborem jest dj.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: wesele

23 lut 2016, 10:38

A ja mam inne obserwacje. Moim zdaniem teraz coraz więcej osób wybiera DJ'a.

zalamka13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 paź 2015, 07:52

Re: wesele

09 mar 2016, 14:48

Ja dla tych które jeszcze nie znalazły miejsca na ślub zostawiam stronę http://www.saleweselne.com/ Za pomocą tej strony szybko znajdziecie tą wymarzoną salę, Wyszukiwanie jest bardzo proste. ja gdybym miała drugi raz wychodzić za mąż to bym wybrała Pałac Lasotów w Warszawie.

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: wesele

11 maja 2016, 12:40

my robilismy skromny obiad, dla kilku osob doslownie, wynajelismy sobie osobna sale w restauracji Salto (na wilczej w warszawie), jedzenie wszystkim bardzo smakowalo, troche porozmawialismy i tyle

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: wesele

15 maja 2016, 14:34

ja już jestem po, był to raczej skromny bankiet ale tak wszyscy się świetnie bawili i wszystko się udało

Awatar użytkownika
metka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:27

Re: wesele

15 maja 2016, 16:45

ja już jestem po, był to raczej skromny bankiet ale tak wszyscy się świetnie bawili i wszystko się udało
No i super, nikt przecież nie powiedział, że skromne wesele nie może być wspaniałe! Napisano o tym chociażby w tym artykule o weselu marzeń, że wcale nie musi ono oznaczać przyjęcia z ogromną liczbą gości: http://hotelnabloniach.pl/blog/wesele-marzen/.
.Ja swoje ograniczyłam do rodziny i najlepszych znajomych, bo wraz z mężem nie chcieliśmy zapraszać tych wszystkich "pociotek" i dalszych kolegów, byle tylko nabić liczbę gości. Przez to mieliśmy wesele raczej małe, ale bardzo udane. Gdybym mogła zrobić je jeszcze raz, to raczej niczego bym nie zmieniłą. Niczego nie żałuję, było wspaniale :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość