hienko
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 07 gru 2015, 15:35

Re: Prezent

07 gru 2015, 15:39

u mnie najlepiej się sprawdza standard. Biżuteria plus ulubione świeczki od http://zapachdomu.pl/ <3 no nic więcej mi wtedy nie potrzeba. Czasem biżuteria jest zamienna z dobrą książką bądź bukietem ulubionych kwiatów. A czasem od tak zwykłe wyjście do kina jest prezentem.

Awatar użytkownika
Nicolraw
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2015, 12:41

Re: Prezent

12 gru 2015, 12:48

Ja jestem za książkami. Zdecydowanie. Mojej mamie kupiłam pod choinkę właśnie książkę, Pasja budzi się nocą, Anny Kossak. Ewa to kobieta mocno stąpająca po ziemi. Myślała, że najbliższą przyszłość ma dokładnie zaplanowaną. W ciągu kilku dni wszystko się zmienia. Dostaje wsparcie od przyjaciółek, które mimo że są różne, potrafią tworzyć wspólny front. Carmen, ideał kobiety - jej uroda powoduje spore zamieszanie. Beata, chłodna racjonalistka, na własnej skórze testuje różne podejście do mężczyzn. Zuza, wyrazista, nieraz wulgarna, bezkompromisowa w pracy, pobłażliwa dla swoich słabości, w końcu chwyta byka za rogi.

Blueberrydream
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 08 lis 2014, 19:16

Re: Prezent

13 gru 2015, 15:04

A ja uważam, żę to zależy od tego komu kupujemy prezent. Jeżeli komuś kogo bardzo dobrze znamy i wiemy czego potrzebuje to mogą być kosmetyki albo perfumy. Ale jeśli jest to ktoś mniej bliski, to książka będzie dobrym pomysłem.

BestBizu
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 16 gru 2015, 16:35

Re: Prezent

16 gru 2015, 16:47

Witam Wszystkich Użytkowników na forum:) Jeżeli chodzi o dobre i sprawdzone prezenty,to wydaje mi się,ze podstawą jest trafić w gust danej osoby,dla kobiet bardzo fajnie sprawdzi się np: biżuteria,akurat na naszej stronie wybór jest bardzo szeroki,więc można zajrzeć:)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Prezent

17 gru 2015, 15:46

Pewnie, że biżuteria to dobry pomysł na prezent. Sama się do niego często uciekam.

Nadia99
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 gru 2015, 11:42

Re: Prezent

18 gru 2015, 12:23

Dobrym pomysłem są kosmetyki, biżuteria albo jakieś dodatki. Ale dobrze jest znać gust osoby, której dajemy taki prezent :)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Prezent

19 gru 2015, 23:51

Ja właśnie wiem, że moja siostra marzy o tym pierścionku na paznokieć.Szczerze mówiąc sama jestem go ciekawa, jutro wybieram się go zobaczyć i kupić :) http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,,21311

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Prezent

20 gru 2015, 10:50

Powiem Wam,ze sama z dziecmi nie miałam problemu .Wiedziałam co im dać na choinke bo maluchy same mi powiedziały i to dawno temu.Wiekszy problem miałam z męzem bo jak pytałam się go co chce to ten mi mówił,ze nic nie chce : p A dałabym sobie rękę uciąć,ze jakby nie dostał prezentu na gwiazdkę to by się na mnie obraził.
W końcu postanowiłam mu zamówić buty. Zdecydowałam się na model trampek Etnies. Już miał jedne i był bardzo zadowolony. Schowałam je i spokojnie sobie czekają do świąt.
Dodam,że zamawiałam przez internet. Konkretnie tutaj: http://supersklep.pl/prezent-pod-choinke - obecnie w sklepie maja sporo propozycji na prezenty tak więc możecie sobie zerknać.

Awatar użytkownika
marta7
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 gru 2015, 16:11

Re: Prezent

21 gru 2015, 11:41

oj coś wiem na ten temat, sama mam sporo problemów z wyborem prezentów, czy to świątecznych czy urodzinowych ;)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Prezent

23 gru 2015, 13:37

A ja nie. Zazwyczaj pytam, co osoba chciałaby dostać. Wtedy wiem, że prezent będzie trafiony.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość